Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (59) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Ladbrokes Húsvét - Nyerj €1-ból csúcs ajándékokat!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Ladbrokes Húsvét - Nyerj $1-ból csúcs ajándékokat!


  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Regisztrálásnál kell valami promó kódot megadni vagy elég, hogy a PA-n keresztül kezdtem a regisztrációt?

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Ha nem jó az idegrendszered, felejtsd el a termet, én regisztráltam, kérték, hogy küldjem el az személy igazolvány másolatot, be regeltem egy versenyre, majd szépen kizártak. Nagy nehezen sikerült chaten beszélnem velük, a gond az, hogy mivel magyar vagyok más az azonosítás fázis mint egyéb nemzeteknél. Kértek egy skrill screenshotot is, persze elküldtem ezt is, erre megnyugtattak, hogy 72 órán belül meglesz az azonosítás. Egy vicc ez a terem....

  4. #4
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem jó az idegrendszered, felejtsd el a termet, én regisztráltam, kérték, hogy küldjem el az személy igazolvány másolatot, be regeltem egy versenyre, majd szépen kizártak. Nagy nehezen sikerült chaten beszélnem velük, a gond az, hogy mivel magyar vagyok más az azonosítás fázis mint egyéb nemzeteknél. Kértek egy skrill screenshotot is, persze elküldtem ezt is, erre megnyugtattak, hogy 72 órán belül meglesz az azonosítás. Egy vicc ez a terem....
    Lefordítottuk és elküldtük a Ladbrokes-nak ezt a kommentedet. Arra kértek, hogy küldjük el nekik a user és nicknevedet és intézkednek.

    Megkérnélek, hogy az infokukacpokerakademia.com címre küld el Ladbrokes user és nickneved (lehetőleg gyorsan) és mi továbbítjuk nekik.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Elkültem, köszönöm

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 09. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Biztosan jól jár akinek sikerül regisztrálni, mert kevés ember lesz. A múlt héten regisztráltam, aztán ma szerettem volna beregelni a versenyre, de már a passwordnél kidobott a rendszer. Gyorsan új password kérés, be is jutottam, de mivel az csak egy idéglenes volt azzal nem engedett regelni. Utána hiába változtattam véglegesre azt meg a következő bejelentkezéskor nem fogadta a rendszer. Ezt még megtettem vagy 12-szer mikor feladtam, Közben chateltem vagy 3-szor a supportal, semmi használható tanácsot nem adtak, nagyjából a fejüket vakargatták perceken át. Egy szó mint száz, a Ladbrokes az Ipoker termek szégyene, egyszerűen nem működik...

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 11. 06.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Velem is ugyanez történt/történik. Fél órája szenvedek vele, azt hiszem skippelem, habár kár érte.

  8. #8
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Talán érdemes lenne halasztani a versenyt amíg megoldják a technikai problémákat....
    dfecco23 and mkbla like this.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    A legjobb az lenne, ha ezt a termet nem ajánlanátok játékra, mert kritikán aluli amit művelnek. A winamaxnál nincs ilyen körülményes folyamat. Befizetek a terembe és 72 órán keresztül nem tudok semmit csinálni a számlán, amíg össze nem nézik, hogy a skrill adatok stimmelnek-e a személyi adatokkal, vicc....
    mestibubu likes this.

  10. #10
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    A Winamaxnál viszont nagy probléma hogy csak bankszámlára utalnak, illetve az első befizetést csak onnan fogadják el. Ettől még persze kritikán aluli amit a Ladbrokes művel....

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •