Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (59) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Ladbrokes Húsvét - Nyerj €1-ból csúcs ajándékokat!

  1. #11
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Nálam is detto ugyanez...

  2. #12
    Adminisztrátor WellPlayed avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 01.
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    A Ladbrokes Pokertől jelen állás szerint azt a tájékoztatást kaptuk, hogy azok a játékosok, akik a PókerAkadémián keresztül regisztráltak, a verseny kezdetéig feloldásra fognak kerülni.

    Ezt természetesen továbbra is szemmel tartjuk, és a verseny kezdetéig minden további gyorshírről itt tudunk beszámolni.

    A problémát az jelenti, hogy a Ladbrokes automatikusan verifikációt kér minden új befizető játékosától. Ennek megfelelően kérünk minden újonnan regisztráló játékost, hogy regisztráció után vegye fel a kapcsolatot a Ladbrokes Pokerrel, hogy mielőbb tudja igazolni személyazonosságát és lakcímét. A Ladbrokes ígérete szerint a PókerAkadémián keresztül regisztrált játékosok a verseny miatt előbbre lesznek véve.

    Kérünk titeket, hogy ne hagyjátok az utolsó pillanatra a regisztrációt!

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 11. 06.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet WellPlayed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Ladbrokes Pokertől jelen állás szerint azt a tájékoztatást kaptuk, hogy azok a játékosok, akik a PókerAkadémián keresztül regisztráltak, a verseny kezdetéig feloldásra fognak kerülni.

    Ezt természetesen továbbra is szemmel tartjuk, és a verseny kezdetéig minden további gyorshírről itt tudunk beszámolni.

    A problémát az jelenti, hogy a Ladbrokes automatikusan verifikációt kér minden új befizető játékosától. Ennek megfelelően kérünk minden újonnan regisztráló játékost, hogy regisztráció után vegye fel a kapcsolatot a Ladbrokes Pokerrel, hogy mielőbb tudja igazolni személyazonosságát és lakcímét. A Ladbrokes ígérete szerint a PókerAkadémián keresztül regisztrált játékosok a verseny miatt előbbre lesznek véve.

    Kérünk titeket, hogy ne hagyjátok az utolsó pillanatra a regisztrációt!
    Köszönjük a tájékoztatást! Ami engem illet az első konfliktusos hozzászólásból sejtettem, hogy a verifikálást, tekintve a versenyre előrébb helyezik, ám néhányunk problémája abból ered, hogy az ideiglenes jelszót nem tudjuk megváltoztatni (ami nélkülözhetetlen a regisztrációhoz), vagyis annak megváltoztatását követően nem fogadja el az új beállított jelszavunkat, és csak egy újbóli ideiglenes jelszót tudunk kérni. Esetleg ideiglenes jelszóval igazoljuk magunkat és utána fog működni az állandó jelszó beállítása is? Trükközni kell?

  4. #14
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Legkozelebb ilyen problema eseten mindenkinek ajanlom, hogy hivja fel oket, akar verifikacio kapcsan, akar barmilyen mas problema eseten, mert a telefonos support nagyon profi, es insta segitenek. Verifikacio pl 3 percig tartott nekem!
    ronInter likes this.

  5. #15
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Hányan vagytok?
    Ugyanitt Ladbrokers reg eladó.
    Utoljára módosítva: buktar által: 2014. 04. 17. 15:35
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    ha fizetsz 100 dollárt átveszem:-)

  7. #17
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha fizetsz 100 dollárt átveszem:-)
    Nagy koponya vagy!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  8. #18
    Lelkes újonc santos22 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 18.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Én most próbáltam beregisztrálni, elküldtem e-mailben a személyimet, akkor estig feloldják? Ugyanis egyáltalán nem enged bea terembe, viszont a depositomat meg elfogadta...
    Watera likes this.

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Ha már ennyire pörög a topik, erre a problémára van valami orvosság?

    "Error 500
    Cookie values cannot contain any of the following ',; \t\r\n\013\014'"

    Login képernyő helyett ez jelenik meg, a fórumot olvasva nem egyedi probléma, uninstall reinstalltól kezdve cookie törlésen át java frissítésig minden megvolt amit csak találtam, de eredményre nem vezetett. Supporttal beszéltem, azt mondta továbbítja az IT osztályra és 3 napon belül mindenképp értesítenek, ez történt 2 hete, azóta írnak...

  10. #20
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    ja, ugyanigy vagyok én is, nekem is elfogadta a depositot,
    miről beszéltek? chat? ezeknek van olyan? akkor eléggé láma vagyok mert sehol sem láttam, regeltem az akadémián keresztül de azt irja hogy vegyem fel a kapcsolatot a supporttal, írtam nekik emailt..

    btw pár hónapja nézegettem a kék oldalt is mert ott is meghirdettek ipados versenyt, ott lemaradtam és nem regeltem, de a kommentek hasonlóak voltak mint itt és anyázott mindenki, meg szidta a termet mint a bokrot...

    most akkor ilyenkor mivan? regeltem én is meg leszedtem a klienst de nem enged be...
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •