Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (59) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Ladbrokes Húsvét - Nyerj €1-ból csúcs ajándékokat!

  1. #31
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 01.
    Hely
    Baja
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Amikor be akarok lépni a póker kliensbe ezt írja ki: Please contact customer care.
    A ladbrokes.com-on be tudok lépni. Valakinek van vmi ötlete mi lehet a baj? A support azt írta, hogy nincs blokkolva a pókeres számla.

  2. #32
    Idegen milli89uk avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    azert azt megirhattatok volna hogy meddig erosititek meg a letrehozott szamlakat, mert nem enged regisztralni a versenyre...

  3. #33
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 08. 24.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Nagyon profi late reg 3. vakszintig. Regelni meg nem lehet előtte meg belépni. Az időt sajnálom csak, meg azt, hogy hagytam magam hülyének nézni. Na mind1 többet nem fogom. Ehhez meg gratulálok!

  4. #34
    Lelkes újonc santos22 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 18.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Hát nekem sem sikerült belépni, bezzeg a pénzt elfogadta... Grat.

  5. #35
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 09. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Ez mindenen túltett, 2 nap chatelés és egyoldalú levelezés után (válaszolni nem válaszoltak), a végén azt találták ki, hogy nincs bekötve a számlám az akadémiához. Az nem zavarta hogy a passwordöm se működik, és az akadémia viszont már egy hete visszaigazolta a bekötést. Komolyan mondom, elment a kedvem az egésztől, többet nem regisztrálok más site-ra az akadémiától a Landbrokest meg örökre letörlöm!

  6. #36
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 02. 11.
    Hely
    Mindszent
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Szánalmas az egész. A pénzt elfogadták, meg a regisztrációt. Ilyenkor nem kellene legalább törölniük a regemet? és a lóvét visszautalni, ha már nem engednek be... nem azért az 1 dollárért, na de a pofátlanságnak is van határa

  7. #37
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    HOL A CSET???

    btw egyáltalán sikerült valakinek regelni, ide megy ugy a versenyre? tőlem is lenyultak 10 ojrót, pedig én aztán nagyon is szegény vagyok

    jelentkezzen aki beregelt és játszik?!?!?!?!?!
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  8. #38
    Fanatikus tag Remiel avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Én is ezt kértem, adják vissza a pénzt és töröljenek... erre azt mondja Lejla az operátor, hogy törölhet ha akarom, de a pénzt azt sajna nem adják vissza... gondolom az Ezeregy éjszaka meséiből jött, mert hülyeségeket beszélni azt tudott.

    Ha lesz még ilyen verseny, először is 5x rákérdezek mi kell, hogy a saját pénzem ne ürítsem a lomtárba (nem 5 eurón múlik az életem, de szerintem ez nem az összegen múlik), aztán elolvasom a fórumot 8x és akkor talán megpróbálok játszani azokkal, akikkel még szeretnék is.

    Kurvára felbaszta az idegeimet Lejla, aki simán otthagyott a beszélgetés közepén szó nélkül. Megírtam még neki, hogy akkor a tisztelt főnökei mire használják a pénzem, de nem hinném, hogy bárkit is érdekelt volna...

    Nem magyar a tulajdonos véletlenül? Mert akkor meg sem lepődnék... valahogy az az érzésem nem ez lesz az Akadémia legsikeresebb versenye, minden esetre annak a 36 embernek akinek sikerült bejutni gratulálok és jó játékot, sajnálatos, hogy ilyen buzeráns regisztrációs procedúra elcseszte a többiek idejét és kedvét...
    Utoljára módosítva: Remiel által: 2014. 04. 17. 20:28
    mestibubu likes this.

  9. #39
    Idegen mestibubu avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 15.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Én telefonon most intéztem a dolgokat. 30 percet beszéltem velük. Miközben végig mondtam, hogy legalább a számlámat oldják már fel amíg beregisztrálok a versenyre, dehát neki még közben a dokumentumokat is el kell küldeni. Felhívom személyesen, igazolok minden részletet magamról és ez sem elegendő neki átmenetileg. Legalább nekem is felbaszták az agyam kellemesen.

  10. #40
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Sajnos csak elnézést tudunk kérni a Ladbrokes rugalmatlansága miatt. A mai nap mi minden tőlünk telhetőt megtettünk.

    Holnap csokorba szedjük a panaszokat és elküldjük a Ladbrokes kapcsolattartónknak. Továbbá javasolni fogjuk, hogy valamilyen úton kárpótlást is nyújtsanak a pórul járt játékosoknak!

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •