Oldal: 35 / 60 ElsőElső ... 25333435363745 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 341 - 350 (591) összesen
Like Tree288Likes

Téma: Pistapapa és az Omaha

  1. #341
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Pistapapa nem tudtam kihagyni! XDXDXD Remélem nincs harag!
    Természetesen nincsen, bár azért kicsit fáj

  2. #342
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Mi a helyzet errefele?

  3. #343
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Mi a helyzet a húgocskáddal? :O

  4. #344
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet rorooen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a helyzet errefele?
    Semmi különös ipokeren toltam novemberben, össze se lehetett hasonlítani az eredmenyt az októberivel, szenvedtem egész hónapban jóformán, talán nem annyira mint dánfiú de megcsinálták a picsámat nekem is . Sajna nem toltam megint eleget kb 20k hand mehetett le napi 2 órákkal kb. Igazi profi mentalitás, na mindegy.

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a helyzet a húgocskáddal? :O
    Húgom köszöni szépen jól van, de most kicsit fasírtban vagyunk, mert 1 hete itt volt az egyik barátnője, akinek olyan telefonja van amivel olyan képet rakott ki kistestvírem a facebookra mintha 2 órát dolgoztak volna vele photoshoppal és hát jó szokásomhoz híven kommentáltam rögtön a képet, melynek az lett az eredménye, hogy jelenleg tiltva vagyok nála facebookon. Ezen meg én rágtam be, úgyhogy mostanában néha kikapcsol a wifi mikor itthon van.
    CsabiST and iKeksz like this.

  5. #345
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Nem írok blogot mert annyi minden nem történt az elmúlt időben, úgy hogy elég lesz ez itt .

    Decemberben kb 8k handet toltam le, ezalatt nyertem kb 6 buyint PLO4-en. Igazi vérprofi módon telt el 2013 második fele nem is tudom volt e ilyen 6-7 hónapom, hogy ilyen keveset játszottam volna mióta pókerezem. Ez egészen odáig fajult már decemberre, hogy az év utolsó két hetében meg se nyitottam a klienst. Rengeteg world of tanksot toltam helyette, már már vérprofi vagyok abban is . Aki esetleg tankozik az tudja mennyire bele lehet merülni ebbe a játékba is. Mindegy januárra annyira kitankoztam magam, hogy ismét volt kedvem pókerezni, és tulajdonképpen nem is megy rosszul. A mennyiséggel továbbra is gond van, de mar egy hete beteg vagyok így van rá kifogás . Mindegy tolom amennyit tudok. Rakok be grafikont 2014-ről h micsoda upom van, mer szépen néz ki.




    És, hogy valami érdekeset is mondjak, húgommal béke van így majd lesz kép, valamikor...
    nitt likes this.

  6. #346
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Még mindig keveset tolom, nem játszom jól hiába nyerek. Ez csak PLO4-re elég, talán még PLO10-re is de 30 buyinnal nem ülök fel több meg ugye nincs, meg értelmét se látom. Továbbra is gyéren játszom postflop, eléggé eredményorientáltan sajnos. Ugyan képes vagyok a nonsh vonalam stagnáláson tartani, de ha túl sok maniac fish kerül az asztalaimhoz rögtön zuhanni kezd. Motiváció kb 0.

    A graf az előző folytatása...




  7. #347
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még mindig keveset tolom, nem játszom jól hiába nyerek. Ez csak PLO4-re elég, talán még PLO10-re is de 30 buyinnal nem ülök fel több meg ugye nincs, meg értelmét se látom. Továbbra is gyéren játszom postflop, eléggé eredményorientáltan sajnos. Ugyan képes vagyok a nonsh vonalam stagnáláson tartani, de ha túl sok maniac fish kerül az asztalaimhoz rögtön zuhanni kezd. Motiváció kb 0.

    A graf az előző folytatása...



    Ne törődj semmivel Jan.1. óta csak szopok Nem is emlékszem ilyen DS-re, kb 4-5 éve lehetett ilyen.
    Pistapapa likes this.

  8. #348
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Jelentkezzen az a bitang aki a húgomnál éjszakázott ma, mert állítólag pókerezik és olvassa ezt itt.
    esoember, danfiu, CsabiST and 1 others like this.

  9. #349
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Lol, ha ezt a kérdést blogba írod megvan egy pulóverra való hsz
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  10. #350
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Blogot évente max 1x írok, egy ilyen semmiségre aztat nem lövöm el.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •