Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2014. 04. 20

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: Button
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Online pókerezel egy 6 fős asztalon, amikor UTG és MP limpje után 2.5 dollárig emeled a tétet JJ lapjaiddal. A vakok dobnak, a limpelők viszont tartanak, ellenfeleidről egyébként nincs más információd.
    Flopra a 542 lapok érkeznek. ellenfeleid passzára 6.8 dollárig cbetelsz, ezt csak UTG adja meg. Turnre kellemetlen kártya, egy Ac érkezik. Hogyan folytatod a játékot?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Régebben úgy gondoltam, hogy jó óvatosan játszani és passzolni a bubikkal, de most már - hogy a játék NL50-en is agresszívabb lett - jobb játék folytatni az ilyen helyzetekben, mert face up leszel és simán kiblöffölnek riveren a törn checked után.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Az utg limper feltehetőleg lereadel ja.

    BTW tényleg az itt a baj, hogy amit floppon megvertünk a range-éből, az köbö flösshúzók, Amagasok, sorhúzó, 1 párok. Na most ezekből soktól kikapunk, az A magasok kifejezetten nagy százaléka a range-ének, a pocket párok kétlem hogy kiblöffölnek majd riveren, sorhúzó meg elenyésző számban lesz ezekhez képest, és ha blöfföl is vele, amikor nem ér oda legalább egy párra, az még messze nem ellensúlyozza a value handjeit.

  4. #4
    Lelkes újonc Kamedapro avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    "Nem biztos, hogy ezen a turn-ön olyan sok gyenge lappal fog megadni, hogy biztosak lehessünk abban, hogy nyereséges az értékhívás. " Ki mondta, h itt turnön értékért hívnánk? Nekünk még jobb blöffkártya az A mint neki...

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Jobb lapot nem dob, a rosszabakkat eldobatni pedig nem hiszem, hogy elég ok itt egy betre, különösen mert nem feltételezem hogy kiböffölne riveren.

    Ellen meg úgysem fogunk az eddigi játéka után sokat blöffölni A-n se, balancálni felesleges.

  6. #6
    Lelkes újonc Idefyt avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Ha van egy csöppnyi esze, a turn check-ünk után riveren bármivel hív... Épp ezért én inkább meghívom ezt a turnt.
    Nem látta valaki az all-in-emet? Valahol elkeveredett

  7. #7
    Lelkes újonc stickstackstoke avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet Idefyt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha van egy csöppnyi esze, ...
    UTG limp/call

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az utg limper feltehetőleg lereadel ja.
    Én is river ch/fold-ot választottam a megoldások közül, csak éppen annyira határesetnek éreztem, hogy írtam az eredeti indoklás mintájára egyet a bet/fold megoldáshoz (ami tényleg csak a második legjobb megoldás).

    De valóban: az UTG limp/caller nem feltétlenül egy agresszív, riveren blöffölős gondolkodó játékos lehet, így már nem tűnik olyan határesetnek a döntés. Jó a ch/fold.
    Utoljára módosítva: thomyca által: 2014. 04. 22. 07:12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •