Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2014. 04. 23

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megkaptuk az egyik legjobb floppot és dobunk? elég viccesen néz ki, ha jobb fishnek gondolnám akkor kb minr-elnék, ha aggroállatnak akkor call
    Szerintem a Cbet vagy ch/call között lehet gondolkodni. Ch/fold floppon nálam nem opció.

  2. #12
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Már bocsánat de ez vicces. Nagyon vicces. Előre röhögök már amikor kitöltök egy ilyen feladványt. Direkt csináljátok ügye? XD Tételezzük fel AJ azaz fullja van, vagy J-val drillje, miért emel vissza, ahelyett hogy callozna és ezzel hagyná hogy esetleg még egy golyót elsüssünk turnben? Ak-ja van, kizárt, miért nem emelt azzal vissza preflop? És miért ne pot controllozna a callal az esetleges jobb lap ellen, plusz ezzel hagyná hogy egy rosszabb lap még egy utcát hívjon, de mind1. Így maradnak a rosszabb ászok és a !!!húzókezek!!! amivel szinte már MINDENKI előszeretettel játszik vissza. És még valami tényleg azt gondoljátok hogy itt egy AJ KJ vagy főleg egy AK majd 25$ hív vissza egy 5$-os emelésre. NEeeee XD

  3. #13
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    " Észre kell venned, hogy ellenfelednél milyen kevés blöff/húzó lehet." Ezt mire alapozzuk? Konkrétan AJ KJ szinte nutsot rakunk a kezébe és dobjuk? Mert ha visszaemelnek ránk akkor ott nuts van ügye? Ezt miért ne csinálhatná meg egy 66-tól tt-ig bármilyen pocketal mert azt gondolja minket úgy sem talált el a flop?

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már bocsánat de ez vicces. Nagyon vicces. Előre röhögök már amikor kitöltök egy ilyen feladványt. Direkt csináljátok ügye? XD Tételezzük fel AJ azaz fullja van, vagy J-val drillje, miért emel vissza, ahelyett hogy callozna és ezzel hagyná hogy esetleg még egy golyót elsüssünk turnben? Ak-ja van, kizárt, miért nem emelt azzal vissza preflop? És miért ne pot controllozna a callal az esetleges jobb lap ellen, plusz ezzel hagyná hogy egy rosszabb lap még egy utcát hívjon, de mind1. Így maradnak a rosszabb ászok és a !!!húzókezek!!! amivel szinte már MINDENKI előszeretettel játszik vissza. És még valami tényleg azt gondoljátok hogy itt egy AJ KJ vagy főleg egy AK majd 25$ hív vissza egy 5$-os emelésre. NEeeee XD
    Igen, ha cbetelek flopon és callol, akkor tudom, hogy verve vagyok (éppen ezért cbetelnék mindenképp), de így egy kicsit gyanús nekem is.

  5. #15
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Két pikkes két broadwayes multi húzó kézzel, annyi mindennel csinálhatja ezt hogy kész!

  6. #16
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Hát igen, ha itt call-t kapsz akkor mondod hogy hoppácska lehet gond van, de még akkor sem biztos, mert annyi mindennel callolhat ezen a boardon. Akár egy 88-al is lefloatolhat, amivel aztán turn-ön nyitna, ha te check-elsz. Igazán még akkor sem ijednék meg ha callt kapnék flopon, de én ott AI mentem volna, és ha valóban lapja van (amit nem tartok valószínűnek) akkor ez egy cooler és ennyi.

    Másik: a visszaemeléseknek is vannak mintái, ez a minta a: Dobd már el nincsen semmid reraise tipikus esete főleg ezzel a sizeing-al!
    Utoljára módosítva: EKO által: 2014. 04. 25. 00:37

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, ha itt call-t kapsz akkor mondod hogy hoppácska lehet gond van, de még akkor sem biztos, mert annyi mindennel callolhat ezen a boardon. Akár egy 88-al is lefloatolhat, amivel aztán turn-ön nyitna, ha te check-elsz. Igazán még akkor sem ijednék meg ha callt kapnék flopon, de én ott AI mentem volna, és ha valóban lapja van (amit nem tartok valószínűnek) akkor ez egy cooler és ennyi.

    Másik: a visszaemeléseknek is vannak mintái, ez a minta a: Dobd már el nincsen semmid reraise tipikus esete főleg ezzel a sizeing-al!
    TPGK-val 100bb-t betolni és veszteni cooler? Gyakran könnyen és nem jó helyzetben dobálózunk ezzel a szóval és magyarázzuk meg rossz döntéseinket.
    dan9304 likes this.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Visszatolni semmiképp. Azzal semmilyen plusz értéket nem kapunk: rosszabbat dob, csak jobbat callol.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    TPGK-val 100bb-t betolni és veszteni cooler? Gyakran könnyen és nem jó helyzetben dobálózunk ezzel a szóval és magyarázzuk meg rossz döntéseinket.
    Na igen, a cooler nem cooler, ha adott szituációban nem muszáj betenni, csak egy elhibázott döntés.

  10. #20
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ne vicceljünk már azzal, hogy blöffök tömegét tesszük a kezében bb vs utg 3bet szitu után, itt ő nem valószínű, hogy ki akar majd blöffölni egy AK-t, ismeretlen ellen játszik és a lehető legerősebb range-t kell, hogy feltételezze, teljes joggal persze.
    FD tényszerűen alig lehet nála, kivéve ha fish, akkor viszont lehet nála rengeteg combó Jx is, s fogalmunk sincs, mivel játszik így.

    Amúgy meg ha blöffbefordít egy 66ot akkor ügyes volt.

    A cbettel egyébként kérdéses számomra, hogy mennyi infót nyerünk, én biztos nem tenném, mivel ha emel akkor köbö dobnunk kell és az nem jó, ha pedig megad, nem fogunk tudni pontosan, hogy mennyi fd, QQ lesz nála pontosan, de az biztos, hogy egy erős range ellen fogunk játszani, ami megint csak nem jó, turn betelni pedig nem igen lesz jnyereséges.

    Marad tehát az xc, ami megint nem egy főnyeremény, de így járunk, ha ismeretleneket 3betelünk oop.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •