Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (79) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Segédszoftver háború - a PokerTracker 40% kedvezményt ad a Holdem Manager tulajdonosoknak

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt most nem értem, ha azt irjátok hogy elemzésre jobb a HM2.. akkor minek PT-re váltani?
    HUD az HUD, be tudod állítani ahogy akarod ha rászánsz egy kis időt, aztán meg megy..
    Mar megirtak a tobbiek, hogy miert,de leirom kicsit mas szempontbol is:

    akinek nem "csucskategorias" a gepe, az kenytelen PT4et hasznalni, mert annyival nagyobb a HM2 gepigenye.
    Gyakorlati pelda: ceges laptop, ami kb 2-3 eve csucsgep volt,de meg most is majdnem mindenre jo (egyik legjobb core 2 duo processzor, 4 giga ram, stb): PT4 siman fut akarhany asztallal,de HM2vel 8 asztal folott mar szaggat. Vagy ha zoomot nezzuk 4 asztallal, ptnel minden ok, hmnel meg mar az elejetol lassu, peldaul 1-2 masodperc mig megnyilik a popup, es kb 30-40 perc utan minden teljesen belassul, akar 10-20 masodperces kesesek is lehetnek.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -tudsz gyűjteni handeket az observer asztalokról is(azt hiszem alapjáraton 30at, valami plusz előfizetés kell, hogy többet is tudj)
    Még mindig lehet vele observed handeket gyűjteni?
    Mióta egy éve újraraktam nálam ez a funkció már nem elérhető.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  3. #43
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 13.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -gyorsabb import
    -tudsz gyűjteni handeket az observer asztalokról is(azt hiszem alapjáraton 30at, valami plusz előfizetés kell, hogy többet is tudj)
    -nekem nem eszi annyira a gépem
    -még nem fagyott be
    -egyszerűbb a hudot beállítani szerkeszteni
    -logikusabb az egész progi felépítése
    -pontosan mutatja az eredményeket(csak sng+mttről van tapasztalatom)
    -az is mellettük szól szerintem, hogy szinte rögtön tökéletes volt a progi(kis túlzással), amikor kiadták, a hm-esek meg(úgy hallottam) azóta sem nagyon vannak a helyzet magaslatn (másfél-2éve?)
    Rebuy MTT-ket is pontosan trackeli?


    HM1-hez képest mennyivel nagyobb a gépigénye?

    Köszi

  4. #44
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Stars support reagált:

    A handhistoryval kapcsolatban annyit tudunk mondani, hogy a nem tervezünk változásokat ezzel kapcsolatban a közeljövőben, tehát továbbra is működniük kell a HM 1 ben.

    Az más kérdés, hogy a HM 1 továbbra is kompatibilis marad e a Pokerstarssal, ahogy Ön is említette, lehet, hogy a jövőben a HM 1 nem fog működni a PokerStarssal, ha már a supportjuk is megszűnik, de ezt sajnos mi innen nem tudjuk megmondani, ezzel kapcsolatban a HM 1 csapatánál kellene érdeklődni.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  5. #45
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a hm2 megette a gépemet. Igaz nem a legújabb konfig (3mag AMD, 4GB rammal), de 20%-al több memóriát eszik hm2. Játék közben használhatatlan volt, főleg, hogy a popup bezárása után ottmaradt foszlányokban. Ingyé kaptam, de még így se kell.
    Hát ez esetben nálam is egyértelmű a váltás, nekem sincs erőművem. Még sosem volt PT4-em, izgi.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #46
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt most nem értem, ha azt irjátok hogy elemzésre jobb a HM2.. akkor minek PT-re váltani?
    HUD az HUD, be tudod állítani ahogy akarod ha rászánsz egy kis időt, aztán meg megy..
    Nekem mindig az van, hogy az adott szoftver vmilyen frissítésnél elkezd szarakodni... Ilyenkor előveszem a másikat, az meg tökéletes.
    Jelen esetben a PT4 megy az ongame STROBE-on, HM2 nem.
    Meg a PT4 auto noteolása nagyon meleg...
    PokerTracker
    A HM2-nél azt hiszem a NoteCaddy Edge tudja ugyanezt, vagy még jobbat, de az pénzbe kerül.

    Aki nonstop Starson nyomja annak nyilván kevésbé érdekes.

    Azt meg pláne nem értem, hogy mit írhat bárki a HM1-ről. Van olyan a földön aki azt használja? OMG. Ezek a progik fillérekbe kerülnek, ha valamelyiket nem veszed meg az szerintem -EV.
    Egymással versengenek, mindig az egyik előrébb lesz. Nyilván a HM3 majd űberjó lesz, akkor meg néhány dodiért felupgrade-elheted majd.
    naggeri likes this.

  7. #47
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 13.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet tesla79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Azt meg pláne nem értem, hogy mit írhat bárki a HM1-ről. Van olyan a földön aki azt használja? OMG. Ezek a progik fillérekbe kerülnek, ha valamelyiket nem veszed meg az szerintem -EV.
    Egymással versengenek, mindig az egyik előrébb lesz. Nyilván a HM3 majd űberjó lesz, akkor meg néhány dodiért felupgrade-elheted majd.
    Annak idején kipróbáltam a HEM2-t, de kb. esélytelen volt vele bármit kezdeni, mert már az indításnál szinte megölte a gépet Remélem a PT4 azért nem ennyire gáz ilyen téren....

  8. #48
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 27.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    PT4 Note Tracker vs HM2 Note Caddy premium? Még nem vettem meg egyiket sem, csak érdekelne a véleményetek, valamint, hogy egyáltalán hasznosnak találjátok-e őket sng-hez? Meg lehet-e mondani nekik, hogy csak bizonyos szakaszban/bizonyos pozícióban/bizonyos stackméret esetén készítsen jegyzeteket pl., hogy HU mivel 4betel az korai szakaszban a jegyzetekre pillantva elég megtévesztő lehetne).

  9. #49
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    iMac-en nyomom. CoPilotot használok, amit 1 azaz 1 fő Mac-es ember fejlesztett. Elcseszett szép és tökéletesen működik. Annyi a különbség a CoPilot és a HM2, PT4 között, mint mondjuk az Android vs IOS között. Zongorázni lehet a különbséget.

  10. #50
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet ca$h0ut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rebuy MTT-ket is pontosan trackeli?

    Köszi
    Ja. Rebuy, Ante, Bounty, minden klafa. Csak a kókusz ne menne a fogaim közé...
    dzsinn likes this.

Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •