Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (35) összesen
Like Tree1Likes

Téma: The Hive - új hálózat a Top 10-ben

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás The Hive - új hálózat a Top 10-ben


  2. #2
    Idegen davidi avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Próbálta valaki a termet már?
    1 órája nézegetem a játékot NL5-NL10. Sima 3-as allinek röpködnek A magassal, stb. Versenyek felejthetőek, de cg-n álom mezőny van ahogy látom. Lehet érdemes megpróbálni, főleg hogy 30% rb is van.

  3. #3
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    A cikkben ezt írják: A PlanetWin365 VIP rendszere 20-25% rakebacknek felel meg, függően attól, milyen szintre jutott a játékos. Te melyik teremben tudsz 30 % RB-t?
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 04. 17.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Mi az a hand grabber?

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet davidi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbálta valaki a termet már?
    1 órája nézegetem a játékot NL5-NL10. Sima 3-as allinek röpködnek A magassal, stb. Versenyek felejthetőek, de cg-n álom mezőny van ahogy látom. Lehet érdemes megpróbálni, főleg hogy 30% rb is van.
    Gondolom most mindenki vadul keresi a deposit gombot Hány ilyen noname terem/hálózat volt már. Hirtelen ez jut eszembe.

    AK poker klub

    Elég az utolsó oldalt elolvasni

  6. #6
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Én játszottam már rajta, van is bent pénzem. Egy megbízható ismerősöm már régebb óta játszik itt, többször vette le pénzt és nem volt gondja velük, nekem is ő ajánlotta a termet.
    A mikro biztos, hogy elég jó BR buster, NL50-től már kevesebb a játék nap közben, az esti mezőnyt meg nem ismerem, mert én akkor inkább már alszom.

    A legnagyobb negatívum, hogy a handgrabber fizetős és konfigurációhoz kapcsolódik, azaz ha valaki több gépen játszana, mindegyikre meg kell venni. A kliens kicsit vicces, mert hajlamos olyan párbeszéd ablakokat feldobni egymás tetejére, hogy csak a "legfelsőre" lehet kattintani, de az nem mindig látszik. Ilyenkor egyetlen megoldás van: Windows feladatkezelő -> kliens kilő, újraindít.
    Utoljára módosítva: Bumbanas által: 2014. 04. 29. 08:27
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  7. #7
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én játszottam már rajta, van is bent pénzem. Egy megbízható ismerősöm már régebb óta játszik itt, többször vette le pénzt és nem volt gondja velük, nekem is ő ajánlotta a termet.
    A mikro biztos, hogy elég jó BR buster, NL50-től már kevesebb a játék nap közben, az esti mezőnyt meg nem ismerem, mert én akkor inkább már alszom.

    A legnagyobb negatívum, hogy a handgrabber fizetős és konfigurációhoz kapcsolódik, azaz ha valaki több gépen játszana, mindegyikre meg kell venni. A kliens kicsit vicces, mert hajlamos olyan párbeszéd ablakokat feldobni egymás tetejére, hogy csak a "legfelsőre" lehet kattintani, de az nem mindig látszik. Ilyenkor egyetlen megoldás van: Windows feladatkezelő -> kliens kilő, újraindít.
    Tudsz ilyen hand grabbert mutatni, amit esetleg használsz, esetleg ismerősöd?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudsz ilyen hand grabbert mutatni, amit esetleg használsz, esetleg ismerősöd?
    rakeresel hogy planetwin365 hand converter, es van tobb is, de az aruk az brutalisan pofatlan 40-50 eur... pfffff..... ennyiert lehet irok egy sajatot

    arra tud valaki mondani valamit, hogy mennyi ido kell amig beerkezik a penz mb rol a szamlamra? mert csinaltam egy kis depozitot de sehol nem latom a lovet...

  9. #9
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Ne a póker kliensben keresd a pénzt, hanem a weboldalukon bejelentkezve a fő számládon! Onnan tudod áttenni pókerre (vagy kaszinóra és utána tudsz belőle játszani.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    keresem en mindenhol de ott sincs skypon a supportos se latta jol kezdodik... mondta irjak mailt es utannanez a mittomenmilyen support...

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •