Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2014. 04. 29

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2014. 04. 29

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: UTG
    Kis vak: $0.10
    Nagy vak: $0.25

    Online játszol egy hat fős asztalon, amikor UTG pozícióból emelsz az ász pároddal. Ezt az MP és CO pozícióban is megadják, a többiek dobnak. Flopra 78J érkezik. $1.75-ig cbetelsz, mire az MP játékos $6-ig rádemel. Ezt a CO pozícióban ülő játékos is megadja. Mindkét játékos ismeretlen. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    nem vagyok cash játékos, de most pont így gondolkodtam én is.

    ez a mondat nagyon tetszett: "a CO pedig valószínűleg nem élete float-jára készül..."
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    75%-unk a dobás mellett döntött. Kíváncsi lennék az asztalnál is ennyien így cselekednénk-e!?

  4. #4
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Villanykörte

    Idézet Bodza18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    75%-unk a dobás mellett döntött. Kíváncsi lennék az asztalnál is ennyien így cselekednénk-e!?
    El kell dobni, mert ha itt allin mész bizonyos termekből még ki is tilthatnak, főleg ha még nyersz is, hiszen mennyire aggresszív lépés már az allin ilyen licitmenet után??
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El kell dobni, mert ha itt allin mész bizonyos termekből még ki is tilthatnak, főleg ha még nyersz is, hiszen mennyire aggresszív lépés már az allin ilyen licitmenet után??
    Ebben van valami. Éppen ezért flopp előtt és limp/callozok...

  6. #6
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Ez a parti preflop lett elrontva. AA-val utg-ből a helyes játék: limp-7,5bb 3bet, majd ezen a drawheavy flopon overbet allin. Nem is értem miért nem így játszottuk, nem kerültünk volna ilyen kérdéses helyzetbe.
    Tudhatnánk, hogy ilyen licitmenet után A lesz a turn és a river IS.
    crochodil likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El kell dobni, mert ha itt allin mész bizonyos termekből még ki is tilthatnak, főleg ha még nyersz is, hiszen mennyire aggresszív lépés már az allin ilyen licitmenet után??
    ...akkor ha az előző handekben agresszíven játszottam, akkor ez már preflop fold?

  8. #8
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Számomra érdekesebb lett volna a feladvány, ha MP 6ig emel és CO dob, ott sem lennék biztos a helyes lépésben...
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  9. #9
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    simán betoltam ai. Ha szett, vagy kesz sor, akkor ugy jartam, de semmikepp nem fold, drójával pedig ha calloz akkor is en vagyok jobb hosszutav, vagy nem? ( inkabb a top parjat vedi, vagy TPSDraw)

  10. #10
    Fanatikus tag dan9304 avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 29.
    Hozzászólások
    294

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    simán betoltam ai. Ha szett, vagy kesz sor, akkor ugy jartam, de semmikepp nem fold, drójával pedig ha calloz akkor is en vagyok jobb hosszutav, vagy nem? ( inkabb a top parjat vedi, vagy TPSDraw)
    Milyen draw lapra gondolsz? Mivel nálunk van a , ezért a húzó lapjai, amivel itt a raise mellett dönt (vagy éppen cc-oz vele 6$-t) legtöbbször kombó draw lesz, ami ellen flipelünk.

    És akkor még a made handekről nem is beszéltünk... (set, sor nagyon erősen benne van a rangeükben)

    Látom nem szeretsz dobni, de hidd el, nem leszel a pushal jó hosszútávon, nagyon nem

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •