Oldal: 21 / 22 ElsőElső ... 1119202122 UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (217) összesen
Like Tree205Likes

Téma: Figyelmeztetés - Lehúzás

  1. #201
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    FELHÍVÁS!!!!!!!

    Azokhoz intézném ezt a felhívást, akiknekTanfoglio, tanfoglio107 alias G. Tibor tartozik, és tenni szeretnének valami LEGÁLIS dolgot annak érdekében,hogy visszakapják a pénzüket és G.Tibor megbűnhődjön.

    Egy barátommal összebeszéltünk(akinek amúgy 2011 óta tartozik és a kölcsön felével még mindig lóg, de régi kollégáinak ennél is több éve!), hogy mindenképp a tettek mezejére lépünk, én pedig megkerestem a témában már pár embert, akikről tudom, hogy tanfoglio tartozik nekik. Viszont úgy gondolom, hogy sajnos nem mindenki tette közzé a fórumon, lehetnek még olyanok, akiknek tartozik, csak valamiért nem beszélnek.

    Nem készült róla papír?Esetleg csak 100-200$-ról van szó? Stakingre adtad és nem fizette vissza, és aggódsz, hogy a rendőrségen mit mondasz majd? Csak írj rám és elmagyarázom(kérem azonban, hogy csak olyan emberek írjanak, akik érintettek az ügyben. Akik nem érintettek csak úgy érdeklődnének,mert miért ne, azok legyenek szívesek és mellőzzenek a témában!)

    Pár ember összegyűlt már, szépen együtt be fogunk menni közösen a rendőrségre egy ügyvéddel, mivel nagyon úgy néz ki, hogy G.Tibor ezen csalásokat üzletszerűen követte el, ennek a büntetési tétele pedig 3évig terjedő letöltendő szabadságvesztés(amúgy is büntetett előéletű). Minél több tanú/sértett van, annál komolyabb büntetést fog kapni, ráadásul a jogi procedúra is így sokkal olcsóbb, mivel nem kell polgári peres eljárásra vinni a dolgot a végrehajtás elkezdéséhez. Ez így picit erősnek hangozhat, de mindenképpen meg kell akadályoznunk, hogy további áldozatokat szedjen- ha nem pókeres, hát más körökben sem- és valóban minden jel arra mutat, hogy Tibi jó ideje ebből finanszírozza az otthoni állatkertet.

    A dolog már le lett beszélve ügyvéddel-a barátom jó haverja az ügyvéd- nem én találtam ki, valóban van lehetőségünk a cselekvésre, ráadásul nem is kevés.

    Több részletet nem mondhatok nyilvánosan.

    Abban biztosak lehettek, hogy a hagyományos úton(kérlelés, hívogatás stb) nem lesz pénzünk, ez eddig sem vezetett semmire sem, és csak az idióta csinálja ugyanazt a dolgot és vár tőle más eredményt.


    Bárki ír a témában privátban, számíthat a teljes diszkréciómra (mint ahogy eddig is, de akinek bármilyen "ügye" volt velem, az pontosan tudja).
    ceewyl, zend and S0nnyB1ack like this.

  2. #202
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Engem érdeklenének a részletek, ugyanis a másik csaló, Tüsi is hasonlóan szerteágazó hitelező körrel rendelkezik, és az én 300 dolcsis lehúzásomon kívül írtak már ezres tételeket is, ráadásul akiknek tartozik, számuk 10 fő felett van.

    Remélem sikeresen végződik az akciótok, és az ilyen férgek örökre eltűnnek a rendszerből.

  3. #203
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet ChocG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A másik oldalon olvastam hogy valakinek 75 $-al tartozik.Szerintem nem fog ennyi pénzért önbíráskodásért (2 évtől kezdődik) börtönbe menni + a pénzét se kapja vissza + ügyvédet fizetni stb.
    Azért az nem úgy megy hogy minden apróságért sittre b@sznak, nekem elhiheted

  4. #204
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Még a legelején írtam pár hsz-e után, hogy totál kamu az ember...mégis voltak rá vevők....

  5. #205
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Egy év alatt az egyik értelmes hozzászólás
    Viccet félretéve: az ember mindig a saját kárán tanul!
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  6. #206
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Én a kocsmában mindig visszakaptam, ha kölcsön adtam. Ebből az a tanulság, hogy csak kocsmában adj kölcsön!

  7. #207
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Most meg jól bbasztam.

  8. #208
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    224

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért az nem úgy megy hogy minden apróságért sittre b@sznak, nekem elhiheted
    Nekem egy elég közeli ismerősöm ült Pécsen börtönbe egy sráccal.A gyerek kölcsön adott valakinek egy motoros fűrészt és az egy év után sem adta neki vissza,ezután ő meg elverte és számon kérte.Aztán le is ültették testi sértés és önbíráskodás miatt.És nem is milliókról volt szó. Bár minden ügy más és más, de a lényeg ugyanaz.

  9. #209
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

  10. #210
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet xieung eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Szia!

    Esetleg, egy magyar nyelvű leírást bedobhatnál, illetve leírhatnád, hogy mi történt!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •