Oldal: 27 / 159 ElsőElső ... 1725262728293777127 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (1589) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Minden ami monitor

  1. #261
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás 22"Samsung

    Nekem múlt héten érkezett meg ez a gyönyörűség, a linken van egy teszt is róla (és tőlük is rendeltem)
    nagyon gyönyörű, bár még Final Table-t nem láttam rajta, de talán ami késik nem múlik

    Samsung 22" 2253LW Wide LCD monitor (Aqua Design, Fényes fekete, 2ms, 8000:1 DCR, 300cd/m2, analóg/DVI)
    Kettőt akartam rendelni, de az már tényleg hatalmas lenne, és egyelőre nehezen koncentrálok 5-6 asztalnál többre, szóval elég lesz ez az egy.

    SAMSUNG 2253LW
    Utoljára módosítva: atish81 által: 2008. 09. 29. 14:36
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  2. #262
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Az nap este, amikor megérkezett annyira örültem neki, hogy elaludni se bírtam, mert mindig kinyitottam a szemem, hogy egy pillantást had vessek a nagy fekete téglalapra és a standby narancssárga színű kijelzőre
    De hamar hozzászokik az ember a jóhoz. Nekem már egy 30"-ért fáj a szívem.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #263
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Egy 24-es monitort szeretnék venni, de nem tudok dönteni.
    1. versenyző: Samsung SyncMaster T240
    2. versenyző: Dell UltraSharp 2408WFP

    Megér-e a jobb paneltípus 40e HUF-ot? Kérlek segítsetek! Élőben sajnos sehol sem tudom megnézni a DELL-t.

  4. #264
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    nem tudom mennyiben segítek neked, de én is 24 colos monitort tervezek vásárolni.
    a következő link nagyon hasznos számomra, használd te is egézséggel:

    Vásárlás: Monitor

  5. #265
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet chau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy 24-es monitort szeretnék venni, de nem tudok dönteni.
    1. versenyző: Samsung SyncMaster T240
    2. versenyző: Dell UltraSharp 2408WFP

    Megér-e a jobb paneltípus 40e HUF-ot? Kérlek segítsetek! Élőben sajnos sehol sem tudom megnézni a DELL-t.
    bar nem teljesen ugyanez a tipus, de a dellel hasonlítattam össze én is.:

    Samsung 245B - vélemények


    Állítólag megéri

  6. #266
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 09. 15.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Én tavaly nyáron vettem egy 20-as Samsungot 100k-ért (1600x1200) most már 26-ost is lehet kapni ennyi pénzért, eddig bevált.
    A cégnél egy 24-es Eizo van kb. 300k volt (1920x1200) nyomdai munkákhoz kell azért ilyen drága.
    Van egy 17"-os laptopom azzal szoktam használni őket. Szerintem pókerezéshez nem lényeges a színhűség ami miatt érdemes lenne drágább monitort venni.

  7. #267
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    csak pókerezeshez nem, de gondolom az ember nem csak arra hasznalna. persze en nem ertek hozza, meg crt-n nyomom .
    ha van egy monitorod, filmet nezel rajt, jatszol, stb.
    ezt mindenkinek maganak kell eldonteni, de en mindenhol jokat olvastam a dellrol.
    persze ha azt vesszuk, hogy masfelszer annyiba kerul....

  8. #268
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 07. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Manapság már 40-50-ért megfelelő minőségű 22-es wide moncsikat lehet kapni. Én is most vettem egy Samsung 2253BW-t és teljesen meg vagyok vele elégedve. Igaz, hogy "csak" TN+film paneles, de arra jó, amire nekem kell.

  9. #269
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    ez a téma engem is kezd érdekelni.

    új monitor vásárlásán töröm a fejem.
    most van egy másfél éves (1 éves garancia lejárt) kissé pixelhibás daewoo 1711 mn-es monitorom. elsőként az érdekelne szerintetek hol tudnám eladni?

    másik: 24 colos monitort szeretnék venni. arukereso.com oldalt szoktam nézegetni, de nekem, a teljesen laikusnak nem mondanak semmit a számok.
    szóval 65e-200e ft között található monitorok vannak.

    amire szükségem van: 9+ FR asztal, videó, net film nézése és, hogy ne fájjon a szemem, ha naponta 5-6 óránál többet játszom. komolyabb grafikai képességekre nincs szükségem.

    melyiket ajánlanátok?

  10. #270
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez a téma engem is kezd érdekelni.

    új monitor vásárlásán töröm a fejem.
    most van egy másfél éves (1 éves garancia lejárt) kissé pixelhibás daewoo 1711 mn-es monitorom. elsőként az érdekelne szerintetek hol tudnám eladni?

    másik: 24 colos monitort szeretnék venni. arukereso.com oldalt szoktam nézegetni, de nekem, a teljesen laikusnak nem mondanak semmit a számok.
    szóval 65e-200e ft között található monitorok vannak.

    amire szükségem van: 9+ FR asztal, videó, net film nézése és, hogy ne fájjon a szemem, ha naponta 5-6 óránál többet játszom. komolyabb grafikai képességekre nincs szükségem.

    melyiket ajánlanátok?
    nagyjából az a különbség, hoyg milyen panel van benne, mennyire élethűek a színei. pókerezni ez sztem tökmind1. a kérdés az, hogy megér-e neked egy kalap plusz pénzt az, hogy szebbek a színek.
    felbontásilag ugyanakkora mind: 1920x1200

    sztem menj el egy nagyobb ilyen médiamárkt jelegű üzletbe, kérj meg egy eladód, hogy mutasson egy spva paneles monitort, aztán hasonlítsd össze egy TN panelessel (100 ropi alatt csak ilyen van sztem).

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •