Oldal: 191 / 240 ElsőElső ... 91141181189190191192193201 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.901 - 1.910 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #1901
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van SSD-s vinyóm de a mostani konfigomon az sem segít. Valami nagyon régi AMD Szerintem 6-7éve vettem vagy még régebben. Én nem nagyon értek hozzá A Windows ezt írja ki:
    AMD Athlon(tm)64 X2 Dual
    Core Processor 3600+
    1,898GHz 1,5GB RAM
    Tudom hogy kevés a RAM de csak DDR2-es megy bele. Megéri DDR2-es RAm-ot venni ebbe a gépbe ? Nem tudom hol kell megnézni de szerintem annyira régi hogy lehet 4 GB-tól többett nem is tud kezelni.
    Szóval 1-2 éven belül úgy is kell szerintem újat venni akkor meg már nem költök erre. Feleségemnek úgy is jó lesz ez a gép. Ha már itt tartunk ti mitt venétek? (amitt legalább 5-6 évig nem kell fejleszteni)
    Én egy közepes erősségű és árú notebbokban gondolkodnék, plusz hozzá egy nagyobb monitor. Vagy az igényeid szerint kettő, de akkor ehhez mérten kell kiválasztani a gépet is,hogy tudja kezelni a két monitort is. Sokkal kevesebb helyet foglal, kevesebb áramot fogyaszt, tudod hozni vinni az otthonon belül is stb.
    Az idevágó topicban rendszeresen linkelnek be ajánlásokat a fórumtársak.

    Laptop-os topic

  2. #1902
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Most akarok új gépet venni, mert meguntam hogy HM HRC Razor minden progi retentő sokáig fut. A kérdésem az lenne, hogy ahhoz hogy ezek jól fussanak Alaplap proci Memóriának kell erősnek lennie ugye ? Tehát a videókártya mindegy milyen ? Alaplapra integrált is jó ?
    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én egy közepes erősségű és árú notebbokban gondolkodnék, plusz hozzá egy nagyobb monitor. Vagy az igényeid szerint kettő, de akkor ehhez mérten kell kiválasztani a gépet is,hogy tudja kezelni a két monitort is. Sokkal kevesebb helyet foglal, kevesebb áramot fogyaszt, tudod hozni vinni az otthonon belül is stb.
    Az idevágó topicban rendszeresen linkelnek be ajánlásokat a fórumtársak.

    Laptop-os topic
    Nem tartom jó ötletnek. Éjjel nappal megy a gépem 2 monitorral és sosincs 10k felett a villany havonta, pedig 500as a táp és azért 20 asztal+raklap szoftver mellett pörög rendesen, úgyhogy az nem téma (+indukciós tűzhelyen főz bnőm, stb. és még így sem) Alapból ha évekig nem akarja cserélni a cuccot akkor közepes erősségű noti kiesik mert alapból kifutó cuccok vannak benne. Nagy teljesítményű noti 2x annyi árban, mint a pc ugyanazzal a konfiggal. Alkatrészek is drágábbak, bővíteni is nehezebb. Nagyon szar 16 colos képernyőm grindolni, ha meg már viszem valahova a monitort is mellé akkor a pct se gond mozgatni.

  3. #1903
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Köszi a hozzászólásokat. Ezen most én se akarok spórplni. A videókártyát külön jó hogy említeted Tarzan mert tuti elfelejtettem volna, hogy tudjon több monitort kezelni az fontos.

  4. #1904
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a hozzászólásokat. Ezen most én se akarok spórplni. A videókártyát külön jó hogy említeted Tarzan mert tuti elfelejtettem volna, hogy tudjon több monitort kezelni az fontos.
    A kimenetekre kell figyelni, hogy legalább kettő olyan legyen a kártyán, ami kompatibilis a monitoraiddal. Mondjuk HDMI és DVI. Ha 3 vagy több monitort akarsz használni, akkor olyan vga kell amin van displayport. Ha bizonytalan vagy akkor hívd fel az üzletet ahonnan vennéd a vgat. ipon.hu -t merem ajánlani, nagy a választék egész korrekt áron.

  5. #1905
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Hi ! Most váltottam XP-ről Win 7-re, és van egy kis problémám. Eddig XP-n a monitoromon úgy fértek el az asztalok hogy a felső asztalokat teljesen feltoltam, hogy a felső keret vagy mi (amiben irja hogy milyen verseny milyen vakok) semennyire nem látszik. Így férnek el pont átfedés nélkül. Viszont az Win 7 nem engedi ezt hanem ha feltolom az asztalt akkor teljes képernyőre teszi. Hogy lehet ezt kikapcsolni.
    Előre is köszi

  6. #1906
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi ! Most váltottam XP-ről Win 7-re, és van egy kis problémám. Eddig XP-n a monitoromon úgy fértek el az asztalok hogy a felső asztalokat teljesen feltoltam, hogy a felső keret vagy mi (amiben irja hogy milyen verseny milyen vakok) semennyire nem látszik. Így férnek el pont átfedés nélkül. Viszont az Win 7 nem engedi ezt hanem ha feltolom az asztalt akkor teljes képernyőre teszi. Hogy lehet ezt kikapcsolni.
    Előre is köszi
    Vezérlőpult -> Könnyű kezelés -> Kezeléstechnikai központ -> A feladatokra való koncentrálás megkönnyítése -> Az ablakok elrendezésének tiltása a képernyő szélére helyésükkor

  7. #1907
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Köszi

  8. #1908
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 05. 05.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Milyen mobilnetet ajánlanátok pokerezéshez?
    Fontos hogy mobilnet legyen mert több helyről játszom.

  9. #1909
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Laptopvásárláson gondolkodom. Találtam is egy jónak tűnő darabot viszont csak Vga kimenet van rajta illetve usb és expressz card foglalat. Igy ha mondjuk hdmi-s monitort akarok majd rákötni mi lenne a legolcsóbb megoldás?
    Erről a modellről lenne szó:
    Review Dell Latitude E4310 Subnotebook - NotebookCheck.net Reviews
    Utoljára módosítva: zagato által: 2014. 05. 05. 12:02

  10. #1910
    spl
    spl nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    @tables
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Idézet zagato eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Laptopvásárláson gondolkodom. Találtam is egy jónak tűnő darabot viszont csak Vga kimenet van rajta illetve usb és expressz card foglalat. Igy ha mondjuk hdmi-s monitort akarok majd rákötni mi lenne a legolcsóbb megoldás?
    Erről a modellről lenne szó:
    Review Dell Latitude E4310 Subnotebook - NotebookCheck.net Reviews
    Hello!

    Az a "baj", hogy a VGA analóg, a HDMI pedig digitális(signal-t nézve). Megoldható ugyan egy külön adapterrel/konverterrel, de szerintem sokkal egyszerűbb ha nézel egy olyan típust a laptopból, amin van HDMI port.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •