Oldal: 192 / 240 ElsőElső ... 92142182190191192193194202 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.911 - 1.920 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #1911
    spl
    spl nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    @tables
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Idézet hu grinder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen mobilnetet ajánlanátok pokerezéshez?
    Fontos hogy mobilnet legyen mert több helyről játszom.
    Hello!
    Ha több helyről is játszol, akkor érdemes utána nézned a lefedettségre minden szolgáltatónál. Gondolom weboldalukon találsz térképet, ha mégsem akkor az ügyfélszolgálat biztos meg tudja mondani pontosan milyen a lefedettség, ha mondasz egy címet. A beltéri lefedettség számít itt, arra kérdezz/nézz utána. Ha vhol 2G van csak, az necces tud lenni, és nem is a gyorsaság, mert az a pókerhez nem igazán kell, hanem inkább a stabilitás. A 2G(mondjuk a 3G+ is) tud szakadozni és az nem kellemes egy session közben. De az a legbiztosabb ha mindegyik címnél van egy ismerős/barát, akinek esetleg már van mobilnete és megkérdezed , hogy gyors/stabil-e. Díjcsomag Tőled függ, ha csak pókerre kell, szerintem elég az 1GB, árról Te döntesz. Talán érdemes lenne attól a szolgáltatótól kérni a mobilnetet, ahol most van a telefon előfizetésed is, hátha kapsz valami kedvezményt, ha mellé rendeled meg.

  2. #1912
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    Idézet spl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Az a "baj", hogy a VGA analóg, a HDMI pedig digitális(signal-t nézve). Megoldható ugyan egy külön adapterrel/konverterrel, de szerintem sokkal egyszerűbb ha nézel egy olyan típust a laptopból, amin van HDMI port.
    Kisebb laptopoknál nem nagyon jellemző sajnos, némely modellnél van displayport . De akkor marad mondjuk a dokkoló vagy kártyafoglalatba valami móka ha jól gondolom

  3. #1913
    spl
    spl nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    @tables
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Idézet zagato eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kisebb laptopoknál nem nagyon jellemző sajnos, némely modellnél van displayport . De akkor marad mondjuk a dokkoló vagy kártyafoglalatba valami móka ha jól gondolom
    Igen, sajnos valóban ez a jellemző :/ Konverterként vagy adapterként fogsz rátalálni. Érdemes így keresned: vga to hdmi adapter/konverter(kábel semmiképp, az nem alakítja át a jelet). Egy biztos, tápellátásra szüksége van. Van ami USB-ről megy, van aminek külső kell, ez már eszköz függő. Gondolom itthon is lehet kapni szép áron, lehet érdemes lenne ebay-en is szétnézned, esélyes, hogy a magyar ár töredékért tudod beszerezni.

  4. #1914
    spl
    spl nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    @tables
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Idézet zagato eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kisebb laptopoknál nem nagyon jellemző sajnos, némely modellnél van displayport . De akkor marad mondjuk a dokkoló vagy kártyafoglalatba valami móka ha jól gondolom
    ez kimaradt: kártyafoglalatba való ilyen eszközt én még nem láttam, persze ez nem jelenti azt, hogy nem létezik ilyen

  5. #1915
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet zagato eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Laptopvásárláson gondolkodom. Találtam is egy jónak tűnő darabot viszont csak Vga kimenet van rajta illetve usb és expressz card foglalat. Igy ha mondjuk hdmi-s monitort akarok majd rákötni mi lenne a legolcsóbb megoldás?
    Erről a modellről lenne szó:
    Review Dell Latitude E4310 Subnotebook - NotebookCheck.net Reviews
    13.3" -as méret mindig drágább lesz mint egy 15.6" -os mondjuk.
    Tény hogy praktikusabb, ha hurcibálni akarod.
    Gyári dokkolóján van 2db DVI csatlakozó, tény hogy az nem olcsó.
    Latitude E4310 Laptop Details | Dell
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

  6. #1916
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi! Androidos telón hogyan tudnám komolyabb adatvesztés nélkül kideríteni,h hány névjegy van a sim kártyán illetve a teló memóriájában, valamint hogyan hozhatnám a kettőt szinkronba?

  7. #1917
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Dugd rá egy számítógépre és úgy rendezed a névjegyeket, ahogy akarod. (szerintem)

  8. #1918
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi! Androidos telón hogyan tudnám komolyabb adatvesztés nélkül kideríteni,h hány névjegy van a sim kártyán illetve a teló memóriájában, valamint hogyan hozhatnám a kettőt szinkronba?
    elég manuális mód, de ha a névjegyek/megjelenítendő névjegyek menüben beállítod, hogy csak sim vagy telefon vagy (nemtom, google gondolom), akkor utána meg tudod nézni, hogy mennyi és kik vannak az egyes tárhelyeken.
    egyébként nekem kis ikon jelölte régen, hogy az adott nevet hol tárolja, de azóta google fiókba importáltam mindent (fiók szinkronizálása) és semmit nem tartok simen meg telefonon - és így szinkronban is van nekem

  9. #1919
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Köszi srácok, valahogy átsiklottam a megjelenítési beállítások menüponton.

  10. #1920
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Hi!
    Kinek milyen ötlete van áramszünet kivédése ellen. (Tegnap volt egy 3 órás áramszünet és nem érintett túl jól)

    Ezek a verziók merültek fel bennem

    Szünetmentes Táp. Próbálom kideríteni, hogy az aksijuk meddig tudja üzemeltetni a gépet de annyi az adat csak az nincs hogy hány órát képes menni. Valaki tud ebben segíteni ? Van valakinek tapasztalat velük ?

    Venni egy laptopot tartalékba. Csak ezért venni egy laptopot kicsit drága.

    Okosttelefont venni. PS re be lehet lépni vele. FTP re be lehet ? És hány asztalt lehet így kezelni ?

    Agregátor Lehet ez lesz

    Valakinek van más ötlete? Vagy a felsoroltakról tapasztalat.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •