Oldal: 956 / 1453 ElsőElső ... 45685690694695495595695795896610061056 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.551 - 9.560 (14526) összesen
Like Tree1600Likes

Téma: Folyamatban lévő játék, gyere drukkolni....

  1. #9551
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    szép eredmény így is. Grat!
    Nem tudom emlékszel e a kieső hand-emre, szerinted jó volt ott a push?
    aggro skandi openelt early sokadjára A9s-el buttonról rácsaptam 15BB-t
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #9552
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 12. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    emlégszem hát kb a 3. ep openje volt rövid időn belül, ha dinamikát nézem ez egyre esélyesebb hogy lap lesz vagy raise call a terve, mert ő is számíthat rá hogy valaki szélesebben rácsapja így ő is lazább callt tervezhetett be.
    naggeri likes this.

  3. #9553
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    mondjuk nem volt terve, mert járatta az időt... ha volt terve és r/call akkor az snapcall 15BB ellen.
    de bemagyarázta a callt, ami jó volt mert behúzta.
    egyébként egyetértek, valszeg lap lesz ilyenkor mintsem hogy random megvaduljon valaki.
    Elkapkodtam bakker.. sigh..
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #9554
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SharkScope - Online and Live Poker Statistics own after own bluff after bluff
    Csak 2014 .Go to knee
    Lehet, hogy jó playa vagy, de légy szíves vedd ki a rizsszemet a seggedből és ne verd a nyálad a scorejaidra, mert az egyáltalán nem tolerált viselkedési forma az ilyen "nagy" játékosoktól mint te! Mikor láttad Bélabá'-t vagy Probirs-t a sharkscope oldalukat linkelgetni ide ?
    dfecco23 and apuka77 like this.

  5. #9555
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Go to knee
    Törni angol, de játszani agy, mert írni angol mondat lenni menő?

    Ne irkálj angolul, ha nem tudsz, csak égeted magad. Az arcozás pedig nem ebbe a topicba való, bármilyen ügyibogyóka vagy, hagyjuk abba, és szóljon mostantól csak arról, amire anno létre lett hozva: Szurkolni a többieknek, és értesíteni másokat
    GL mindenkinek!

  6. #9556
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet Akameo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen jól el is csesztem az addigi jó játékomat, de már mérgelődtem rajta eleget, tanulni kell a hibákból, köszi aki követte és szurkolt.
    gratula, kieső handedről írnál pár gondolatot nekünk?
    "Zseton kell, nem imidzs"

  7. #9557
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ?!?!?! Nem is volt 24-es badugi


    Lakatosnintendo, vagy mi a jó isten f@sza a nicked ... Majd remélem akkor is ilyen vidám gyerek leszel, ha átkerülsz a f@sz másik oldalára
    LOL olyan nálam nem lesz annyival verem lowstakest Na utolsó gondolotként annyi h egy kis egészséges önbizalom nem árt , lenne mit tanulni tőlem hozzáállásban

  8. #9558
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL olyan nálam nem lesz annyival verem lowstakest Na utolsó gondolotként annyi h egy kis egészséges önbizalom nem árt , lenne mit tanulni tőlem hozzáállásban
    Na de innentől menjen a szurkolás izomból Lyzzit érzem ezen a scopeon nagyon !!

  9. #9559
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 12. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    Idézet Koszka9999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gratula, kieső handedről írnál pár gondolatot nekünk?
    A gondolataim nem voltak jók, így fölösleges is beszélni róla, deha kíváncsi vagy rá röviden: volt egy tervem amit ez a clik back megzavart, és sajnos hajlamos vagyok abba a hibába esni, hogyha valami váratlan történik akkor sem módosítok az eredeti tervemen. Nem tettem erős lapot a kezébe, gondoltam húzóval vagy visszatolja vagy calloz fölépárral szintén, fullal se láttam értelmét miért csinálná ezt. Így arra jutottam addig is agro volt én sem reppelek túl sok mindent, ezért ezzel a movaal megpróbál dobatni, túlgondoltam hogy van ott még FE, eddig is inkább callozgatos volt postflop, de valahogy ezt az infó akkor nem tudtam előhívni, így a foldeq és ha szükséges az outjaim reményébe ai mentem. Utólag a donkom után calloznám az emelését és mivel nem teszem így flushúzóra bármilyen flush sor vagy K-n lead ai mennék, amúgy meg chek fold, de kiment volna chek chekbe szerintem.

    még egy gondolat ha legközelebb második napra jutok kiveszek szabit a munkahelyemen..
    TooBigJoe likes this.

  10. #9560
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    bakker, akkor elmondom mi volt
    ugye reggel 8 ig tartott 1. nap, aztán zuhany mentem 9 re dolgozni.
    Ilyen szarul már rég voltam, így kénytelen voltam ebéd időben hazamenni, aludtam 2,5 órát és folytattam a napot.
    Este ugye számomra gyorsan véget ért, de azért éjfélig sikerült még sessionölni. Ma reggel 6-ra mentem edzésre.
    Hánytam egyet, majd mentem melózni.
    Ma trónok harca van betervezve, és 10kor alvás.
    Flush67, danfiu, dfecco23 and 3 others like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •