Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Nincs jobb hely egy pókeres számára Magyarországnál - Pads1161 interjú

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Nincs jobb hely egy pókeres számára Magyarországnál - Pads1161 interjú


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Szimpatikus playának tűnik és jó látni, hogy a pókeresek levetkőzik a jellemző rossz magyar szokásokat.
    naggeri likes this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Üzenem a Srácnak, hogy Békéscsaba sokkal jobb város! Jöjjön ide lakni és ha összejön a 25 dezső, engem is meghívhatna egy jó csülökre!

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    224

    Alapbeállítás

    Nem a Dzsudzsák öccse?
    danfiu likes this.

  5. #5
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ilyenkor nagyon büszke vagyok és osztom a véleményét! Én is imádok itt élni!

    Furcsa és szomorú egy ilyen interjú után emlékezni arra, hogy Magyarként (vagy mi...) az indexes srácok pár éve olyan videót készítettek angolul, nemzetközi oldalak számára, hogy mennyire szar hely Budapest... (sírtam is)
    Flush67 and Bakfity like this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Ha van zseton, akkor minden hely kurv@ jó, ha nincs, akkor meg tök mindegy
    EKO, Krejdül, hwd and 1 others like this.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Nagyon motiváló tud lenni egy ilyen cikk, köszi a szerkesztőnek!
    banoster and Laci24 like this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyenkor nagyon büszke vagyok és osztom a véleményét! Én is imádok itt élni!
    Szerintem azért vannak itt, mert az ár/érték aránya Budapestnek Európában az egyik legjobb, ha nem a legjobb. Minden megvan ami kell, hangulatos modern nagyváros, ezzel együtt olcsó, és ha valami hiányzik akkor meg pár óra alatt bárhova eljut az ember. Ilyen hely lehet még Prága vagy Bécsi is bár szerintem mindkettő drágább hely.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  9. #9
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Boldogság önti el a szívemet,hogy egy külföldi ember jól érzi magát nálunk! Jó lenne,ha ezt a többségünk is elmondhatná magáról,hogy nincs jobb hely egy pókeresnek Magyarországnál! Nem attól kellene félni,hogy rád töri az ajtót a NAV,ha esetleg nyersz egy kisebb-nagyobb összeget,vagy aggódni,mikor kerül teljes illegalitásba,az online póker.Egy normális szabályozásnak,már itt lenne az ideje. Emellett örülök,ha Budapesten jó a pókeres közösség,azonban amióta kinyírták a vidéki termeket,sok játékosnak csak az illegalitás maradt! Jó lenne,ha a vezírnek, a foci mellett,a póker is a kedvenc sportja lenne! Sajnos szeretett Nemzetünk népére,nem az összefogás a jellemző,ha ez így lenne akkor szerintem,már régóta pókernagyhatalom lennénk! Minden adottságunk meg van hozzá!

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    17 kerből Budára egy pillanat alatt

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •