Oldal: 55 / 77 ElsőElső ... 545535455565765 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 541 - 550 (766) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Egy kezdő kérdései

  1. #541
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    mit csinal egy SN rangu jatekos NL5-on? (raadasul mogottem )

    SN.jpg

  2. #542
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyaltalan nem jo itt a call sztem!nem tudom milyen vakszinten van ez és hany bb-d van de itt sehogy se jo a call ha jobb volt ha nem! Ö onnan nagyon sok szarral is radtolhatja de te top 15nel mar nem engedhetsz meg A6al ilyet! Icm szerint, vagy nash szerint föként nem!

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor, szerinted ezt dobni kellett volna és inkább bízzak benne, hogy a következő vak pozicíómig kapok olyan lapot amivel én pusholhatok? Mert 8-9 M-el már nem sok játékterem marad.

    Kinek kell ellenség, ha ilyen baráti jótanácsokat kaphatsz itt.:-) Sima call az A6.
    Fiatal likes this.

  3. #543
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Exec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mit tennel ha ebben a helyzetben talalnad magad egy 10/7 jatekos ellen. Igy utolag a turn callt rossznal talalom, szerintetek?
    No Limit Texas Hold'em Hand, $0.02/$0, _7fold2_ | BOOM! Hand Replayer
    Flop fold!!!! Hány outra is húzol? 6? Ja lehet hogy nincsen már most egysem
    Exec likes this.

  4. #544
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet Exec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mit csinal egy SN rangu jatekos NL5-on? (raadasul mogottem )

    SN.jpg
    Hát én se tudom, de én is játszottam már 1 dolcsis versenyen SM 6-ik SN játékossal, aki 300 leosztás alatt 65/9-et játszott

  5. #545
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    már megint összefutottam vele és mit ad Isten megint mögöttem ül, szerencsére atom nit az ember így nem sok vizet zavar.

  6. #546
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyaltalan nem jo itt a call sztem!nem tudom milyen vakszinten van ez és hany bb-d van de itt sehogy se jo a call ha jobb volt ha nem! Ö onnan nagyon sok szarral is radtolhatja de te top 15nel mar nem engedhetsz meg A6al ilyet! Icm szerint, vagy nash
    szerint föként nem!




    Kinek kell ellenség, ha ilyen baráti jótanácsokat kaphatsz itt.:-) Sima call az A6.
    A kollega egy kicsit félre érthetően írta a partit! Én nem m-nek értelmeztem hanem millának! Amúgy nem callolnál olyan simán egy 100dodos versenyen! De itt én se dobnám!

  7. #547
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Idézet Exec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mit csinal egy SN rangu jatekos NL5-on? (raadasul mogottem )

    SN.jpg
    Valószínű, hogy live session-t! Vagy csak a csaja funolgat!

  8. #548
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínű, hogy live session-t! Vagy csak a csaja funolgat!
    Én is erre tudok gondolni.

  9. #549
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kollega egy kicsit félre érthetően írta a partit! Én nem m-nek értelmeztem hanem millának! Amúgy nem callolnál olyan simán egy 100dodos versenyen! De itt én se dobnám!
    Nem írta félreérthetően. Ha milliónak értelmezed, honnan tudod egyáltalán, mi lenne a jó lépés? Hiszen nem írta, mennyi a vak.

    "nekem: 10M volt
    ellennek:4,5 M"

    Az milyen logika alapján jött ki, hogy icm szerint biztos nem call, nash szerint meg pláne nem? Icm mit számít top 15-ben? Ha meg eleve nem tudod, hány bb-je van, akkor hogy jön ide a nash?:-D De ha már mindenképp felhozod a nasht, mert olyan jól hangzik, az hol tanácsolja, hogy dobj bármikor is A6-ot?

    Annyi lenne a lényeg, hogy nem kéne felelőtlenül bűn rossz tanácsokat adni egy kezdőknek szóló topikban csak azért, mert mindenképpen írhatnékod volt. A srác megjegyzi, és innentől hasonló helyzetekben, sb-bb szituban instacall helyett majd messzire dobja az Ax-eket, merthogy az a jó megoldás, itt írták...
    Fiatal likes this.

  10. #550
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem írta félreérthetően. Ha milliónak értelmezed, honnan tudod egyáltalán, mi lenne a jó lépés? Hiszen nem írta, mennyi a vak.

    "nekem: 10M volt
    ellennek:4,5 M"

    Az milyen logika alapján jött ki, hogy icm szerint biztos nem call, nash szerint meg pláne nem? Icm mit számít top 15-ben? Ha meg eleve nem tudod, hány bb-je van, akkor hogy jön ide a nash?:-D De ha már mindenképp felhozod a nasht, mert olyan jól hangzik, az hol tanácsolja, hogy dobj bármikor is A6-ot?

    Annyi lenne a lényeg, hogy nem kéne felelőtlenül bűn rossz tanácsokat adni egy kezdőknek szóló topikban csak azért, mert mindenképpen írhatnékod volt. A srác megjegyzi, és innentől hasonló helyzetekben, sb-bb szituban instacall helyett majd messzire dobja az Ax-eket, merthogy az a jó megoldás, itt írták...

    Azóta beszereztem egy-két ICM programot. De azért köszönöm.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •