Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 29 (29) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Indokolt esetben figyelmen kívül hagyhatók a nemzeti online szerencsejáték szabályozások

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hiába lenne itt több terem, meg kevesebb adó, akkor sem lenne több játékos. Jelenleg is akárhova mész kártyázni mindig ugyanazok az arcok verik a blattot. ha lenne még tíz terem akkor is az lenne a vége, hogy nem növekedne a játékosok száma, csak oda vándorolnak ahol jobb a struktúra, ahonnan meg elvonulnak ott lehúzzák a rolót!
    Így igaz. Nem lenne több játékos. De már így is van rengeteg játékos, csak hely nincs, ahol játszanak.
    Szerintem legalább minden megyeszékhely elbírna tartani egy-két termet, főleg ahol főiskola is van. Plussz nyáron a Velencei-tó és Balaton környéke. Jelen pillanatban azok járnak zsugázni, akiknek az a hely megfelel társaság, elhelyezkedés, tét nagysága szempontjából. Nem gondolom, hogy igény sem lenne rá, csak a jelenlegi szabályok miatt egyszerűen nem éri meg nyitni egyet.
    dr.drogba likes this.

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hely
    Pusztulat
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    -1 nap alatt összeollóznak majd egy jogszabályt,bele lesznek ezek építve,hogy a "játékosok védelme érdekében,blabla" (lásd trafikok,ott is ez volt a "jogalkotó célja"a fogyasztók védelme,azután szépen ki lett véve belőle,hogy iskolák,óvodák közelében nem lehet,stb...neeem az adószedés,meg a haverok zsebének tömése)...majd meg lehet támadni,és évek múlva Brüsszel igazat ad,h ez így nem jó...
    -1 millió dodo elgurult ruletten...sírok

  3. #23
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet becike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azert ott meg nem tartunk: $1.4 milliard vs $130 milliard.
    Most volt a 900 milliomodik verseny a Starson 8 év alatt. Én úgy számoltam,hogy átlagosan 2000 playával/mtt,csekélyke 50 cent rake-el,az nálam még mindig kb:112mrd$/év. Természetesen a cg/sng nincs benne a matekban,így valószínűleg bőven meg is haladja a teljes GDP-t. Számolj utána! Az 1.4mrd$ amit ők megadnak,na az a kozmetikázott nyilvánosság felé kommunikált morzsika! Magyarul teljesen nyilvánvaló TÉNY,hogy itt egy óriási pénzügyi sus-mus folyik!

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most volt a 900 milliomodik verseny a Starson 8 év alatt. Én úgy számoltam,hogy átlagosan 2000 playával/mtt,csekélyke 50 cent rake-el,az nálam még mindig kb:112mrd$/év. Természetesen a cg/sng nincs benne a matekban,így valószínűleg bőven meg is haladja a teljes GDP-t. Számolj utána! Az 1.4mrd$ amit ők megadnak,na az a kozmetikázott nyilvánosság felé kommunikált morzsika! Magyarul teljesen nyilvánvaló TÉNY,hogy itt egy óriási pénzügyi sus-mus folyik!
    Jaja, ez is a mocskos háttérhatalom ármánykodása, de te átlátsz a szitán onnan Mucsajpusztáról!!! Igaz 2000 óta (akkor indult) nem 8 év telt el, igaz az az átlag 2000 játékos jó lesz pár száznak is, igaz van visszaosztás, igaz vannak affilok, igaz van marketingköltség, igaz van fejlesztési ktg, igaz vannak működési költségek, de te most aztán jól leleplezted a susmust!!!
    (A FullTilt is mekkora barom volt, hogy második legnagyobb teremként a te analógiád mentén összehozta Szlovénia teljes gdpjét évente, s mindezt szaros párszáz millió miatt abbahagyták)
    Harvey and hwd like this.

  5. #25
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most volt a 900 milliomodik verseny a Starson 8 év alatt. Én úgy számoltam,hogy átlagosan 2000 playával/mtt,csekélyke 50 cent rake-el,az nálam még mindig kb:112mrd$/év. Természetesen a cg/sng nincs benne a matekban,így valószínűleg bőven meg is haladja a teljes GDP-t. Számolj utána! Az 1.4mrd$ amit ők megadnak,na az a kozmetikázott nyilvánosság felé kommunikált morzsika! Magyarul teljesen nyilvánvaló TÉNY,hogy itt egy óriási pénzügyi sus-mus folyik!
    egész apró hiba a matekban, hogy az sng-k is a turnik közé vannak számolva és máris buktunk 2 nagyságrendet az átlag létszámon
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #26
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egész apró hiba a matekban, hogy az sng-k is a turnik közé vannak számolva és máris buktunk 2 nagyságrendet az átlag létszámon
    Igaz,de ne felejtsük el a napi,heti szinten induló sok ezres mezőnyöket sem. Pl storm 30000-es mezőny, Bigek,Hotok 5-6 ezer. Én nem láttam,sehol,hogy az sng benne van,de elhiszem. Mondjuk egy teljes hetet nézve ki lehetne számolni,egy nagyságrendileg megközelítő értéket. Jóindulatú voltam egyébként amikor a rake nagyságát írtam,ennyi mentségem azért van?
    Utoljára módosítva: REBIRTH8888 által: 2014. 05. 09. 00:25

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz,de ne felejtsük el a napi,heti szinten induló sok ezres mezőnyöket sem. Pl storm 30000-es mezőny, Bigek,Hotok 5-6 ezer. Én nem láttam,sehol,hogy az sng benne van,de elhiszem. Mondjuk egy teljes hetet nézve ki lehetne számolni,egy nagyságrendileg megközelítő értéket. Jóindulatú voltam egyébként amikor a rake nagyságát írtam,ennyi mentségem azért van?
    Látszólag jóindulatú voltál, ha megnézed a starson a versenyeket, kábé 40-50%-uk a satelit, aminél nem lehet $1K-t számolni versenyenként a rake-t, plusz sng is. Nyilván kamionokkal hordjuk össze nekik a Franklin-eket, de azért nem vagyok biztos abban a zsilliárd dolláros összegben.

  8. #28
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz,de ne felejtsük el a napi,heti szinten induló sok ezres mezőnyöket sem. Pl storm 30000-es mezőny, Bigek,Hotok 5-6 ezer. Én nem láttam,sehol,hogy az sng benne van,de elhiszem. Mondjuk egy teljes hetet nézve ki lehetne számolni,egy nagyságrendileg megközelítő értéket. Jóindulatú voltam egyébként amikor a rake nagyságát írtam,ennyi mentségem azért van?
    egy erős felső becslésnek kis jóindulattal elfogadjuk, csak nagyon nem így írtad

    egyébként még emlékszem arra maikor a storm elődje 50K helyett 100K garra nőtt, az mekkora hír volt
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    erre alapozva visszaköveteli elvesztett pénzét - illetve legalább azt a részét, amit a munkáltatójától sikkasztott,

    ...csak az ilyenek perelnek és ezek mentén születnek bírósági döntések?

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •