Oldal: 2 / 19 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (189) összesen
Like Tree146Likes

Téma: Marcow PLO játéka az FTOPS-en - videó Marcow és danfiu kommentárjával

  1. #11
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nem vok gep kozelben,de azt biztosan tudom allitani,hogy en magamnak atkonvertaltam a videot es mind2nk hangjat lehetett hallani normalisan,szal kernem akademiat h nezzenek utana h lehetseges e kijavitani ezta fajta hibat,ha tenyleg nagyon zavaro.

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hozzászólások
    89

    Alapbeállítás

    jézusom
    Littlemage and bushi ur like this.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Nekem oké volt a hang!

  4. #14
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nekem teljesen oké a hang egy 5 ezer Ft-os fülessel. Oké, hogy nem stúdióminőség, meg van alapzaj, és lehetne jobb is, de erős túlzás, hogy botrányos 1-2 ember mindig írta a mi videóinkhoz is, hogy halk, de másnak jó volt, ezért javaslom kipróbálni egy másik fülhallgatóval vagy hangfallal is, mert teljesen érthető a hang, és nem zavaró az alapzaj.

    Köszönjük a videót!

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    persze én laptop hangszórón hallgattam, ami nem túl hangos, de így is Marcow-ot simán értettem, Dán halk volt nekem. ennyi. fülessel, hangszóróval más lett volna a szitu.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  6. #16
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Csakhogy a játékhoz is hozzászóljunk.
    54:16-nál a 85. hand-en átugrott Dánfiú és a következő leosztásban gyanúsan sok lett a zseton. Ez rebuy volt, vagy véletlenül átsiklottatok a megjátszáson?
    van Gerwen likes this.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    A hanggal no problemo. Más téren... maradjunk annyiban, hogy ez 64 perc és 41 másodpercnyi bizonyíték arra, hogy jogosan szívták a vérét. Vagy csak én nem vagyok elég magas szinten ahhoz, hogy elsajátítsam ezt a fajta gondolkodást a játékról. Inkább erről lehet szó. Most így jobban belegondolva. Én kérek elnézést
    van Gerwen likes this.

  8. #18
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    10:00

    Danfiu -Te tudtad,hogy az annette_15 , hogy az valószínű, hogy az Annette Obrestsad?
    Marcow -Nem nem, de még így se tudom ki az!
    Danfiu -Ja hát asszem Norvég pókeres...bla bla bla!

    ...sírás...sírás...sírás ...újra sírás... ...videó kikapcs!

    Elhiszem, hogy vannak köztünk generációs különbségek, mondjuk itt még az sem mentség DE az aki PLO-t (akármilyet) játszik annak olyan ez a név, mint katolikus vallásúaknak Jézus Krisztus!

    Kedves Danfiu!

    Segítek, neked ő egy legenda!

    Annette_15 Obrestad: Annette Obrestad - Blind/No Look at cards Tournament WIN!!

    Kedves Marcow!

    Nagyon szép blöff volt! A világ talán valaha volt legnagyobb intelligenciájával rendelkező játékosát győzted le ebben a partiban! Csak érzékeltetném, hogy Annette, mellett egy Phil Ivey fishnek számít!
    Sőt én biztos vagyok benne, hogy az MG kiválasztottá tett téged a sikerre, becsüld meg amíg el nem pártol tőled! Egyébként most kellene a legmagasabb téteken játszanod, mindegy ki ellen, mert esély nincs arra, hogy veszíts csak időben állj le!
    A tanácsért nem kérek semmit!
    Az irigykedőkkel pedig ne foglalkozz, ők valószínűleg soha nem lesznek ilyen áldott állapotban.
    Eseted azt mindenképpen jól példázza, hogy teljesen felesleges éveket szentelni arra, hogy fejlesszél a játékodon, elemezz, és egyebek.
    Csak az ösztön,vagy sikerre születtünk, vagy nem!
    Gl
    Utoljára módosítva: REBIRTH8888 által: 2014. 05. 10. 16:06
    VJones likes this.

  9. #19
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10:00

    Nagyon szép blöff volt! A világ talán valaha volt legnagyobb intelligenciájával rendelkező játékosát győzted le ebben a partiban!
    Eseted azt mindenképpen jól példázza, hogy teljesen felesleges éveket szentelni arra, hogy fejlesszél a játékodon, elemezz, és egyebek.
    Gl
    Nem hasonlítom magam Isildurhoz, de ha jól tudom ő sem tanult soha senkitől. Jó pár éve játszok omahát, jó pár handen vagyok túl és szerintem így is lehet fejlődni, legfeljebb lassabban ami már az én bajom. Figyelem a nagyokat és lesek el tőlük dolgokat, amit aztán valahogy beépítek a játékomba.
    Az első lottó ötösöm után repült el a pénzem 1-9 outosok ellen, nem hiszem, hogy ez így megy, hogy majd most dől a lóvé...
    Szerintem Annette Obrestsad ellen a floathoz kellett kurázsi, a jó turn már standard blöff volt.

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Csak érzékeltetném, hogy Annette mellett egy Phil Ivey fishnek számít!
    Nah, nah! Moderátorok? Ilyenért nem jár ban?
    Greyboy likes this.

Oldal: 2 / 19 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •