Oldal: 3 / 19 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (189) összesen
Like Tree146Likes

Téma: Marcow PLO játéka az FTOPS-en - videó Marcow és danfiu kommentárjával

  1. #21
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah, nah! Moderátorok? Ilyenért nem jár ban?
    Hát ezért nem
    REBIRTH8888 likes this.

  2. #22
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Nem igazán ide tartozik, de Gus Hansen elérte a 18M bukot. Tapsoljuk meg!
    bigicsunáj likes this.

  3. #23
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet Brandex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazán ide tartozik, de Gus Hansen elérte a 18M bukot. Tapsoljuk meg!

    Szép volt Gus! Szép volt Gus.. és a nép skandálja

  4. #24
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Örülök, hogy megnézhettem ezt a videót. Dán gondolkodásmódjából lehet tanulni.
    Marcow játékában vannak hibák, de akik szidják nem vagyok biztos benne, hogy Dán szintjén játsszák az Omahát.

  5. #25
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem teljesen oké a hang egy 5 ezer Ft-os fülessel. Oké, hogy nem stúdióminőség, meg van alapzaj, és lehetne jobb is, de erős túlzás, hogy botrányos 1-2 ember mindig írta a mi videóinkhoz is, hogy halk, de másnak jó volt, ezért javaslom kipróbálni egy másik fülhallgatóval vagy hangfallal is, mert teljesen érthető a hang, és nem zavaró az alapzaj.

    Köszönjük a videót!
    A botrányos jelző tényleg erős, kb egy kicsit volt halk laptopról, de még fejhallgatóval is, de csak annyira, hogy nachos ropogtatásnál jobban kellett figyelni
    van Gerwen likes this.

  6. #26
    Fanatikus tag dan9304 avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 29.
    Hozzászólások
    294

    Alapbeállítás

    Idézet darabka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csakhogy a játékhoz is hozzászóljunk.
    54:16-nál a 85. hand-en átugrott Dánfiú és a következő leosztásban gyanúsan sok lett a zseton. Ez rebuy volt, vagy véletlenül átsiklottatok a megjátszáson?
    jogos, ez engem is érdekelne

  7. #27
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hasonlítom magam Isildurhoz, de ha jól tudom ő sem tanult soha senkitől. Jó pár éve játszok omahát, jó pár handen vagyok túl és szerintem így is lehet fejlődni, legfeljebb lassabban ami már az én bajom. Figyelem a nagyokat és lesek el tőlük dolgokat, amit aztán valahogy beépítek a játékomba.
    Az első lottó ötösöm után repült el a pénzem 1-9 outosok ellen, nem hiszem, hogy ez így megy, hogy majd most dől a lóvé...
    Szerintem Annette Obrestsad ellen a floathoz kellett kurázsi, a jó turn már standard blöff volt.
    Kedves Marcow!

    A kritika nem neked szólt ,egyetlen szavammal sem akartalak bántani, kérlek félre ne értsd, burkoltan arra akartam ezzel célozni, hogy mindenki tud autót vezetni,ha megtanulja a gyakorlatot és a KRESZ-t ,és egyéb furfangokat, de ahhoz, hogy valakiből Forma 1-es pilóta legyen, főként adottság kérdése. Neked pedig ez valószínű megvan. Ha elolvasod a bejegyzésem, valóban ironikusnak tűnhet, de inkább ezt pontosan a bírálóidnak szántam. Minden szavaddal egyet értek, és további szép eredményeket kívánok őszintén mondom! Egyéni felfogásban gondolkodsz, amire valószínű szükség is van, hiszen ha mindenki ugyan azt a sémát követi a játékban, akkor az ezzel eltérő felfogás, pozitív eredményt hozhat, próbálsz saját erőből küzdeni,mint korábbi írásaid kritikáit olvasva,azért hugyozol te ellenszélben becsülettel tisztességesen tudsz a hibáidból tanulni, és ha rögös út áll mögötted,akkor ezért külön tisztelet!
    Amúgy meg egy faxa gyerek vagy ember! Hajrá!
    Üdv: GL
    Utoljára módosítva: REBIRTH8888 által: 2014. 05. 10. 22:18
    Marcow likes this.

  8. #28
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Marcow lehet hogy nem a szavak embere, de nyert 200 K-t 1 héten belül.
    "Pénz beszél kutya ugat"

    Hajrá, további sok sikert
    dobimano, Marcow, Jul3s4ty and 1 others like this.

  9. #29
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah, nah! Moderátorok? Ilyenért nem jár ban?
    Írok neked cifrábbat is ami tényeken fog nyugodni! Az élő világranglista 3. helyén álló Negreanu bácsi, akiről csak alázattal tudok beszélni, nagyon nagy tehetség,végtelenül szórakoztató színes egyénisége a póker világának,nagyon sok ember példaképe, idén az élő tornáin kevesebbet keresett, mint a haverom csaja a mekiben! A saját bevallása szerint! Egy ilyen lista teljesen értelmetlen; egy játékos képességeit, pedig egyáltalán nem tükrözi!
    Ha én egy $milliárdos arc vagyok, és az a hobbim, hogy csak és kizárólag minimum 100k$ BI feletti versenyeken indulok, +minden évben elindulok a One Drop versenyen, és mondjuk a szerencse faktor(variancia) miatt pár év alatt behúzok 28M$-t akkor én fogom vezetni a világranglistát, holott én csak azért játszom mert annyi korpám van, hogy belefér kedvtelésből,egy ilyen kis számomra freeroll játék? A válasz igen és nem. Én leszek a legtöbbet nyerő, de korántsem a legnagyobb tudású! Ez ilyen egyszerű!

    A Phil Ivey is részben ilyen, valóban jó játékos, de messze nem a legjobb, ő egy póker "celeb", olyan mint Dan Bilzerian mostanában a HS cg-ben. Egy barátom találkozott vele Vegasban és sokat beszélgettek, barátságos szimpi arc, ennyi!
    Phil Ivey olyan a póker világában,mint a fociban David Beckham. Óriási bevételt generált a jelenléte bármelyik klubban. Népszerűvé tette a focit, rengeteg profitot hozott a személye a tulajoknak,reklámok, mezek, jegyeladás, média jogdíjak,stb, de messze nem a legjobb focista. Talán ebben egyetértünk!

    Egy termék!

    Phil Ivey a pókert globálisan irányító emberek terméke, az amerikai piacra teremtve, az első színes bőrű profi, aki által meg lehetett szólítani a kontinens fekete lakosságát, és nagyon profitábilis ötlet volt! Szépen felépítették a karakterét, amit azért kiváló személyisége is segített. Őt sem bántom, egyszerűen ilyen a világ, hiteles arcok kellenek akikre marketinget lehet építeni. Jól dolgozott ez kétségtelen.
    Utoljára módosítva: REBIRTH8888 által: 2014. 05. 10. 20:39

  10. #30
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írok neked cifrábbat is ami tényeken fog nyugodni! Az élő világranglista 3. helyén álló Negreanu bácsi, akiről csak alázattal tudok beszélni, nagyon nagy tehetség,végtelenül szórakoztató színes egyénisége a póker világának,nagyon sok ember példaképe, idén az élő tornáin kevesebbet keresett, mint a haverom csaja a mekiben! A saját bevallása szerint! Egy ilyen lista teljesen értelmetlen; egy játékos képességeit, pedig egyáltalán nem tükrözi!
    Ha én egy $milliárdos arc vagyok, és az a hobbim, hogy csak és kizárólag minimum 100k$ BI feletti versenyeken indulok, +minden évben elindulok a One Drop versenyen, és mondjuk a szerencse faktor(variancia) miatt pár év alatt behúzok 25M$-t akkor én fogom vezetni a világranglistát, holott én csak azért játszom mert annyi korpám van, hogy belefér kedvtelésből,egy ilyen kis számomra freeroll játék? A válasz igen és nem. Én leszek a legtöbbet nyerő, de korántsem a legnagyobb tudású! Ez ilyen egyszerű!

    A Phil Ivey is részben ilyen, valóban jó játékos, de messze nem a legjobb, ő egy póker "celeb", olyan mint Dan Bilzerian mostanában a HS cg-ben. Egy barátom találkozott vele Vegasban és sokat beszélgettek, barátságos szimpi arc, ennyi!
    Phil Ivey olyan a póker világában,mint a fociban David Beckham. Óriási bevételt generált a jelenléte bármelyik klubban. Népszerűvé tette a focit, rengeteg profitot hozott a személye a tulajoknak,reklámok, mezek, jegyeladás, média jogdíjak,stb, de messze nem a legjobb focista. Talán ebben egyetértünk!

    Egy termék!

    Phil Ivey a pókert globálisan irányító emberek terméke, az amerikai piacra teremtve, az első színes bőrű profi, aki által meg lehetett szólítani a kontinens fekete lakosságát, és nagyon profitábilis ötlet volt! Szépen felépítették a karakterét, amit azért kiváló személyisége is segített. Őt sem bántom, egyszerűen ilyen a világ, hiteles arcok kellenek akikre marketinget lehet építeni. Jól dolgozott ez kétségtelen.
    azért ez egy kicsit erős szerintem! de ha te így gondolod akkor inkább tartsd magadban!
    audiosultan likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •