Oldal: 4 / 19 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (189) összesen
Like Tree146Likes

Téma: Marcow PLO játéka az FTOPS-en - videó Marcow és danfiu kommentárjával

  1. #31
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért ez egy kicsit erős szerintem! de ha te így gondolod akkor inkább tartsd magadban!
    Daniel Negreanu hivatalos facebook bejegyzése:

    "My 2014 so far:
    3 cashes in 12 events
    Buy ins $1,698,661
    Cashes $1,701,735
    Profit $3074
    Can't wait for the WSOP! Its my fav time of year."

    A többire is kell bizonyíték? Emellett szíves válaszod/véleményed megtisztelne azzal kapcsolatban, mi alapján lehet rangsort felállítani a pókerben,ami a játékos tudás szintjét, valósan visszatükrözi? Így tudnánk segíteni Marcow sporttársunknak is, hogy el tudja helyezni magát egy rangsorban, és nem lenne vita , hogy én jobb vagyok mint te! Szerintem, ez jó ötlet!
    Utoljára módosítva: REBIRTH8888 által: 2014. 05. 10. 21:16

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írok neked cifrábbat is ami tényeken fog nyugodni! Az élő világranglista 3. helyén álló Negreanu bácsi, akiről csak alázattal tudok beszélni, nagyon nagy tehetség,végtelenül szórakoztató színes egyénisége a póker világának,nagyon sok ember példaképe, idén az élő tornáin kevesebbet keresett, mint a haverom csaja a mekiben! A saját bevallása szerint! Egy ilyen lista teljesen értelmetlen; egy játékos képességeit, pedig egyáltalán nem tükrözi!
    Ha én egy $milliárdos arc vagyok, és az a hobbim, hogy csak és kizárólag minimum 100k$ BI feletti versenyeken indulok, +minden évben elindulok a One Drop versenyen, és mondjuk a szerencse faktor(variancia) miatt pár év alatt behúzok 28M$-t akkor én fogom vezetni a világranglistát, holott én csak azért játszom mert annyi korpám van, hogy belefér kedvtelésből,egy ilyen kis számomra freeroll játék? A válasz igen és nem. Én leszek a legtöbbet nyerő, de korántsem a legnagyobb tudású! Ez ilyen egyszerű!

    A Phil Ivey is részben ilyen, valóban jó játékos, de messze nem a legjobb, ő egy póker "celeb", olyan mint Dan Bilzerian mostanában a HS cg-ben. Egy barátom találkozott vele Vegasban és sokat beszélgettek, barátságos szimpi arc, ennyi!
    Phil Ivey olyan a póker világában,mint a fociban David Beckham. Óriási bevételt generált a jelenléte bármelyik klubban. Népszerűvé tette a focit, rengeteg profitot hozott a személye a tulajoknak,reklámok, mezek, jegyeladás, média jogdíjak,stb, de messze nem a legjobb focista. Talán ebben egyetértünk!

    Egy termék!

    Phil Ivey a pókert globálisan irányító emberek terméke, az amerikai piacra teremtve, az első színes bőrű profi, aki által meg lehetett szólítani a kontinens fekete lakosságát, és nagyon profitábilis ötlet volt! Szépen felépítették a karakterét, amit azért kiváló személyisége is segített. Őt sem bántom, egyszerűen ilyen a világ, hiteles arcok kellenek akikre marketinget lehet építeni. Jól dolgozott ez kétségtelen.
    Az előző kommentemet poénnak szántam. (mostanában ezt elég sokszor kell leírnom itt-ott, lehet hogy ideje elgondolkozni a humorérzékemen)

    Negreanu nem keresett idén, pedig már 12 (!!!) live MTT-t játszott. Elképesztő! Nem számít, hogy MTT-ken előfordul, hogy az ember 20-30-szor egymás után még csak ITM-et sem ér el, Negreanu csak $3k-t keresett 12 tornán, ez a lényeg.
    Amit a One Dropról írsz, részben igaz, csak elfelejted, hogy ezek az emberek (Ivey, Negreanu) javarészt a pókerrel (legalábbis kezdetben mindenképpen) küzdötték fel magukat oda, ahol vannak.

    Phil Ivey olyan, mint Dan Bilzerian? Szerintem te trollkodsz. Az, hogy Beckhammel vonsz párhuzamot, már jobban tetszik, mivel Beckham egy nagyon jó focista volt, fénykorában a legjobbak közé tartozott, attól függetlenül, hogy most már inkább "médiatermék".
    Viszont Phil Ivey-nak van 9 WSOP karkötője a legváltozatosabb játékokban, mezőnyben, WPT győzelme, emellett live cash game-ben és online is brutál nagy nyerő. Lehet, hogy az egyes műfajokban külön-külön nem ő a legjobb, de szvsz ha van egyáltalán ilyen, én őt mondanám a legjobb pókerjátékosnak a világon, ha rákérdezne valaki, hogy ki az. A legtuskóbb pókerjátékosra mondanám Bilzeriant.
    BelaKecske, Greyboy, EKO and 2 others like this.

  3. #33
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Phil Ivey olyan, mint Dan Bilzerian? Szerintem te trollkodsz. Az, hogy Beckhammel vonsz párhuzamot, már jobban tetszik, mivel Beckham egy nagyon jó focista volt, fénykorában a legjobbak közé tartozott, attól függetlenül, hogy most már inkább "médiatermék".
    Viszont Phil Ivey-nak van 9 WSOP karkötője a legváltozatosabb játékokban, mezőnyben, WPT győzelme, emellett live cash game-ben és online is brutál nagy nyerő. Lehet, hogy az egyes műfajokban külön-külön nem ő a legjobb, de szvsz ha van egyáltalán ilyen, én őt mondanám a legjobb pókerjátékosnak a világon, ha rákérdezne valaki, hogy ki az. A legtuskóbb pókerjátékosra mondanám Bilzeriant.[/QUOTE]

    Ha lenne egy piacvezető online termem, én is Iveyt választanám "reklám"embernek. Phil, és Dan között,ha nem is eredményességben,de azért van párhuzam, mindkettőjük nagy média "érdeklődést" kap, sok befektetésük fial mások akciójából, komoly anyagi érdekeltségük volt/van nagy (a pókerhez kapcsolódó) cégekben...
    A személyiségük között nem húztam párhuzamot!
    Nekem sem a szívem csücske Mr "Bill"zerian!
    Amennyiben elfogadjuk, hogy a póker ma már egy komoly iparággá nőtte ki magát, akkor feltételezhető, hogy mint ilyen "teremt" példaképeket,mert ők teszik hitelessé, és csalogatóvá a terméket,azaz termeket! Rafael Nadal bácsi miatt is biztosan sokan kezdtek játszani, pedig nem profi.
    Negreanu bácsi példáját csak azért említettem,a ONE DROP-os példával kiegészítve mert ezen gondolat menet alapján, lehetne úgy is 3. valaki, hogy közben BE vagy vesztő játékosról beszélünk, tehát a jelenlegi rangsorolás alkalmatlan a valós kép meghatározására, mert csak a nyereségi oldal van feltüntetve, gondoltam így átjön.
    Nem trollkodni akartam, csak a véleményem eltér a mainstream gondolkodástól.
    Mindemellett tisztelem a véleményed, kérlek te is tégy hasonlóan!
    Üdv: Gl
    Utoljára módosítva: REBIRTH8888 által: 2014. 05. 10. 22:10

  4. #34
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 12.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Amúgy aki még egy kis Omahát akar nézni tőle:
    SCOOP-20-M

  5. #35
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Imádom ezt a palit a legnagyobb magyar játékos 2014 kiemelkedő játékosa!!! 6max hyper reg is 700as hypereken oktat, s high stakey omaha HUSNG reg is egészen 2K ig micsoda zseni!!!
    Igazi allround player legyünk büszkék rá !! Szenzációs ahogy Dán handelemzéseit is hitetlenkedve fogadja érezni rajta h nem érti , de minek is a zseni a génjeibe van ! Bravó Márk ma kiszurizom neked vmelyik Scoopot!! Azt is megértem h ilyen big11 , meg hot33 tipusú versenyeken nem bohóckodsz, vajaskenyér kupák azok neked

  6. #36
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Ja az omaha HU-t benéztem akkor bocsi csak világklasszis eredményekkel rendelkező Mtt-s , és 700as hyper reg impressziv . Mondjatok plz még egy embert aki 2 dologba is világ élvonal.

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet Fanthomas07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy aki még egy kis Omahát akar nézni tőle:
    SCOOP-20-M
    Már 2órája nézem Vonyítok a gyönyörtől olyan megjátszásokat tol , ezt be kell szurizni neki!

  8. #38
    Őstag bellaurora avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 03.
    Hely
    Gammertingen
    Hozzászólások
    1.129

    Alapbeállítás

    ...egyem a 5bet allinodat JTo-al 70 bb eff. a 320as Ko-ón!
    641stone, Marcow and REBIRTH8888 like this.

  9. #39
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Egy kedves kis idézet jutott még eszembe marcow-val kapcsolatban,talán ide illik!

    “Néha vereséget szenvedünk. De a vereséget úgysem kerülhetjük el. Ezért aztán még mindig sokkal jobb, ha az álmainkért vívott harcban veszítünk el néhány csatát, mint ha úgy szenvedünk vereséget, hogy azt sem tudjuk miért harcoltunk.” (PauloCoelho)
    Marcow likes this.

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Zseniális amit játszol Márk ! Srácok becsüljük meg hogy van ennek a nemzetnek egy ilyen kaliberú játékosa aki havi szinten hozza a 100K-s scoreokat mert megint kinéz. Mindenki tudja h a SCOOP,WCOOP ,FTOPS az ugynevezett championshipeket nem a mediocre regek nyerik hanem a legjobbak , ezeket mindenki tolja Mercier , Timoshenko ,Philbort , Timex tehát azok a zsenik akik nem tolják a heti taposómalmot online. Na Marcow itt oktat!

    Bocs ha nagyon nyálasnak tünik de elvagyok telve ettől a szerény zsenitől!
    REBIRTH8888 likes this.

Oldal: 4 / 19 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •