Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (31) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Hyperturbo 6max sng

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Kösz a választ. Igen tudom, ez nem mintaszerű bankroll, de kb. 15 dollárral kezdtem 0.25 és 0.50 dolláros 45 fős sng-ket játszani (arra sem volt megfelelő a BR, de szépen folyamatosan mentem fel. Kb. 40 dollárnál átváltottam 1.5 dolláros egyasztalosra. Tudom, a hyper turbón még durvább a variancia, de olyan gyenge a mezőny, hogy bevállaltam. De ha elvesztem, legfeljebb befizetek.

    Kezdetben folyamatosan toltam az AI-nt BU-tól bármivel 5 M és 12-14 BB alatt, nagy ritkán megadták pl. KQ-val, és néztek rám hülyén (és még úgy is lemákoltam őket néha). De mostanában inkább kevesebbszer csinálom, és észrevettem, hogy ők is tisztában vannak vele, hogy hátulról sok mindennel rátolják. Azt is észrevettem, hogy ha nagyok a vakok, és valaki limpel BU-n vagy SB-n, azt néha nagyon jó lappal teszi. 4-5 asztalon egyelőre nem megy, csak kapkodom a fejem, nincs elég időm gondolkodni.

  2. #12
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet gabaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz a választ. Igen tudom, ez nem mintaszerű bankroll, de kb. 15 dollárral kezdtem 0.25 és 0.50 dolláros 45 fős sng-ket játszani (arra sem volt megfelelő a BR, de szépen folyamatosan mentem fel. Kb. 40 dollárnál átváltottam 1.5 dolláros egyasztalosra. Tudom, a hyper turbón még durvább a variancia, de olyan gyenge a mezőny, hogy bevállaltam. De ha elvesztem, legfeljebb befizetek.

    Kezdetben folyamatosan toltam az AI-nt BU-tól bármivel 5 M és 12-14 BB alatt, nagy ritkán megadták pl. KQ-val, és néztek rám hülyén (és még úgy is lemákoltam őket néha). De mostanában inkább kevesebbszer csinálom, és észrevettem, hogy ők is tisztában vannak vele, hogy hátulról sok mindennel rátolják. Azt is észrevettem, hogy ha nagyok a vakok, és valaki limpel BU-n vagy SB-n, azt néha nagyon jó lappal teszi. 4-5 asztalon egyelőre nem megy, csak kapkodom a fejem, nincs elég időm gondolkodni.
    ha úgy vagy vele hogy nem gond ha elbukod a rollod csináld de egyébként 15$ig kb 200Bi kell sztem utána meg 300+ én ezt játszom tudom milyen variancia van benne még ha gyenge is a mezőny,ami valóban az

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Ja, ezt a pusholgatást inkább turbón csináltam, ott nagyon bejött, hyperen viszont teljesen megszokott másoktól is. Végülis gondolom, hosszú távon ugyanakkora lesz a haszon, csak az egyik fajta gyorsabb, de nagyobb varianciájú.

    A másik meg a limpelés. Magam is szoktam néha KQ, AJs és hasonló kombók vagy kisebb párok esetében.

  4. #14
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet gabaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, ezt a pusholgatást inkább turbón csináltam, ott nagyon bejött, hyperen viszont teljesen megszokott másoktól is. Végülis gondolom, hosszú távon ugyanakkora lesz a haszon, csak az egyik fajta gyorsabb, de nagyobb varianciájú.

    A másik meg a limpelés. Magam is szoktam néha KQ, AJs és hasonló kombók vagy kisebb párok esetében.
    teljesen felejtsd el, miért olyanokkal limpelsz?ht turbon nagyobb ROI hozható azért de ez sokkal pörgősebb izgalmasabb imo....

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Nem tudom, de sokszor van, hogy 9 fős hyperben sokan limpelnek be, elég gyenge a mezőny, de lehet, hogy hiba tőlem. A múltkor meg már HU-ban több mint 5 M-ünk (tizenvalahány BB-nk) volt, ő ai jött egyből, én meg AJ-vel megadtam, és 77-tel nyert. És belegondoltam, hogy az AJ tényleg egy kicsit esélytelenebb. Még ha A5+-szal, KJ, KQ-val és minden PP-vel tenné, akkor is. Nem is szeretem annyira még az AQ-t, AK-t sem. Ha két nem shortstack megy ai, az AK-t is dobom még 9 fős hyperben is. Mert ha jól tudom, az AK-nál a legtöbb PP egy kicsit jobb.

  6. #16
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Én január óta 6max hyperezek. A 1,5-es limit katasztrófa volt számomra, kb. 1000bb-vel mentem ev alatt 1500 játékban, de amióta feljebb léptem 3,5-re, azóta némileg normalizálódott a helyzet. Egy nagyon nehéz műfajról van szó, amihez rengeteget kell tanulni. imo

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 02. 09.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    6 vagy 9 fősben nagyobb a variancia?
    és melyik a gyegébb mezőny?

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Milyen ROI számít jónak, illetve mennyi játék számít értékelhető mintának?

  9. #19
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen ROI számít jónak, illetve mennyi játék számít értékelhető mintának?
    Pár 10k db már lehet értékelhető minta

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen ROI számít jónak, illetve mennyi játék számít értékelhető mintának?
    Én úgy tudom, hogy kb. 100ezer db.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •