Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Sikeres volt a Phased verseny debütálása

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Nem teljesen értem a létjogosultságát a dolognak a regek körében. Minek játszanék egy versenyt hétköznap, ha még nem tudom, hogy vasárnap nem leszek-e másnapos, kedvetlen, házon kívül, stb.
    van Gerwen likes this.

  2. #12
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem teljesen értem a létjogosultságát a dolognak a regek körében. Minek játszanék egy versenyt hétköznap, ha még nem tudom, hogy vasárnap nem leszek-e másnapos, kedvetlen, házon kívül, stb.
    Szerintem sem f@sza. Én pl tudom előre, hogy vasárnap mindig másnapos leszek.
    Maxxxika likes this.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem sem f@sza. Én pl tudom előre, hogy vasárnap mindig másnapos leszek.
    Rólad fórumtársunk Alcoholpro jut minidig eszembe , hasonlítotok de mind a kettőtök 1 jó értelembe vett seggfej
    van Gerwen likes this.

  4. #14
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Azért nyilván csak akkor nevez be valaki egy ilyen selejtezős versenyre, ha tudja, hogy a döntőben ott tud ülni a gép előtt. Szerintem egész jó ötlet! És a vasárnapi verseny létszáma sem lesz így 3-4-5-6 ezer fő!

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem sem f@sza. Én pl tudom előre, hogy vasárnap mindig másnapos leszek.
    Ez nem lehet probléma előrébb kell hozni az ivászatott aztán vasárnap megnyered a versenyt és ujra belehet rugni , ugye hogy nem hangzik roszul ?
    van Gerwen likes this.

  6. #16
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem teljesen értem a létjogosultságát a dolognak a regek körében. Minek játszanék egy versenyt hétköznap, ha még nem tudom, hogy vasárnap nem leszek-e másnapos, kedvetlen, házon kívül, stb.
    Ha reg akkor a poker az első, ergo minden mást hátrahagy h vasárnap ott üljön (Kérdés hogy 11$-os versenynél van-e létjogosultsága ennek a kijelentésnek)
    "Zseton kell, nem imidzs"

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •