Oldal: 509 / 709 ElsőElső ... 9409459499507508509510511519559609 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.081 - 5.090 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5081
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kész a regisztráció, saját telszámmal nem engedte szóval megadtam a szomszédét. Na jó nem, faterét.

    Akkor most mi a következő lépés?

    A kártya díja 10 euro, ha jól olvasom ki mit is akar. Tehát akkor Starsról megpróbálok utalni rá egy próbaösszeget, mondjuk utalok 20 dollárt. Kiváncsi leszek hogy mennyire lesz ez zökkenőmentes. Szóval kiutalok, és akkor igényelhetem meg a kártyát? Vagy pedig már azelőtt is megrendelhetem hogy érkezett volna összeg a számlára?

    Tessék segíteni az elveszett fórumtársatokon!
    kell rajta pénznek lenni hogy le tudja vonni egyből a 10 eurót ha igényled
    és nem hiszem h tudsz kiutalni mert,
    sztem úgy van h először be kell fizetni vele hogy kifizetést tudj kezdeményezni a starsról
    de ez nem 100% csak én úgy emlékszem h régen így volt..
    a legegyszerűbb ha megkérsz vkit h utaljon neked skrillen te meg visszautalod neki starson és akkor már rendelheted is a kártyát befizethetsz psre és mehet a kiutalás is...
    Utoljára módosítva: Horvathrozi által: 2014. 05. 10. 17:05

  2. #5082
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Horvathrozi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kell rajta pénznek lenni hogy le tudja vonni egyből a 10 eurót ha igényled
    és nem hiszem h tudsz kiutalni mert,
    sztem úgy van h először be kell fizetni vele hogy kifizetést tudj kezdeményezni a starsról
    de ez nem 100% csak én úgy emlékszem h régen így volt..
    a legegyszerűbb ha megkérsz vkit h utaljon neked skrillen te meg visszautalod neki starson és akkor már rendelheted is a kártyát befizethetsz psre és mehet a kiutalás is...
    Na neee, na neee, nee ne. (ezt vinnyogós elnyújtott hangon adom ki magamból)

    skrill - paypal transzfer lehetséges? Mert akkor paypalos ismerőssel tudom ezt játszani.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  3. #5083
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ha jól rémlik, mínuszba is mehetsz az egyenleggel kártyarendeléskor.
    Magyarul nem kell ráutalni 10$-t, hogy a kártyát megigényelhesd.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #5084
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól rémlik, mínuszba is mehetsz az egyenleggel kártyarendeléskor.
    Magyarul nem kell ráutalni 10$-t, hogy a kártyát megigényelhesd.
    Hát ez sima volt. Rákattintottam és megjelent hogy két hét múlva érkezik.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  5. #5085
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    A mikor valaki ezüst vip lesz és megnyitja a második számláját egy másik valutában ahhoz hozzárendelődik a korábbi skrill prepaid kártyája vagy abból is kell rendelni még egyet?

  6. #5086
    Idegen Numano avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    Túrkeve
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás Skrill Számla Blokkolva

    Sziasztok! Van tapasztalat olyan témában, hogy Skrill számlát blokkolnak? Esetemben nem tudok sem befizetni terembe / nem tudok Skrill kártyával pénzt levenni ATM-ből / nem tudok pénzt küldeni! Napokban kaptam egy mailt, amelyben az állt, hogy szükséges a számlám verifikálása és a szokásos kérés, hogy csatoljam a személyi, útlevél...egyéb fényképes dokumentum másolatát. Ezeket megtettem, de válaszra sem méltattak. Azóta folyamatosan tolom a maileket, de semmi válasz! Megjegyzés: Tavaly év végi a Skrill számlám, kártyát folyamatosan használtam vásárlásra és pénz kifizetésre ATM-ből, eddig hiba nem volt vele. A tanácsokat, tapasztalatot, segítséget előre is köszönöm! Üdv.

  7. #5087
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Idézet Numano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Van tapasztalat olyan témában, hogy Skrill számlát blokkolnak? Esetemben nem tudok sem befizetni terembe / nem tudok Skrill kártyával pénzt levenni ATM-ből / nem tudok pénzt küldeni! Napokban kaptam egy mailt, amelyben az állt, hogy szükséges a számlám verifikálása és a szokásos kérés, hogy csatoljam a személyi, útlevél...egyéb fényképes dokumentum másolatát. Ezeket megtettem, de válaszra sem méltattak. Azóta folyamatosan tolom a maileket, de semmi válasz! Megjegyzés: Tavaly év végi a Skrill számlám, kártyát folyamatosan használtam vásárlásra és pénz kifizetésre ATM-ből, eddig hiba nem volt vele. A tanácsokat, tapasztalatot, segítséget előre is köszönöm! Üdv.
    Szerintem csak annyi a gond, hogy lassú a Supportjuk. Múlt év végén én is ugyanígy szívtam. Előbb (inkább utóbb) majd válaszolnak, ha meg sürgős neked, akkor megpróbálhatod felhívni őket.
    Numano likes this.
    Be the shover not the caller!

  8. #5088
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    Idézet bakyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem csak annyi a gond, hogy lassú a Supportjuk. Múlt év végén én is ugyanígy szívtam. Előbb (inkább utóbb) majd válaszolnak, ha meg sürgős neked, akkor megpróbálhatod felhívni őket.
    +++1
    Írjál nekik minél gyakrabban az segíthet..
    Numano likes this.

  9. #5089
    Idegen Numano avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    Túrkeve
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Köszönöm a hozzászólásokat bakyka / Horvathrozi! A probléma megoldódott, bő egy hetet kellett várni, hogy a Skrill Support feldolgozza és jóváhagyja a kérésemet. Ehhez online felületen és e-mailben is "zaklatni" kellett őket. Kb. 8-10 levelet küldtem miután sikerrel jártam! Üdv. GL

  10. #5090
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Nem tudja valaki...Skrillnek megszünt a magyar bank szolgáltatás? A számlában a feltöltésnél 1 frankfurti bank van ahova lehet utalni( limit emelés miatt),ugyanakkor neten találtam Unicredites bankszámlát is,
    csak nem mindegy ,hogy kűlföldi utalás és a héten sem ér oda vagy magyar és akkor megvan a héten a limit..köszi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •