Oldal: 9 / 19 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (189) összesen
Like Tree146Likes

Téma: Marcow PLO játéka az FTOPS-en - videó Marcow és danfiu kommentárjával

  1. #81
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már csak az a kérdés a sok jó tanács után, hogy mi van, ha szarik rá, ha elveszti a teljes bankrolját?! Ő így érzi jól magát és annyi. Pont ezzel a hozzáállással nyerte azt a pénzt is, amit a legtöbb ember életében nem látott még együtt, nem hogy birtokolná...
    Kérlek nyugtass meg,hogy ezt viccnek szántad! Így senki sem érezheti jól magát, kérdezd meg Gusit. Élő HS cg ben, volt szerencsém megválni 2 mihálytól 1 handben, olyan érzés volt mintha tökön rúgtak volna, soha nem tanultam én sem az "iskolát" 23 éves koromban már olyan téteken játszottam, ami előtte elképzelhetetlen volt számomra, hozzáteszem én is szinte a semmiből építettem fel a pókeres életem! Azt hittem mindenkit meg tudok verni, de az az este örökre megváltoztatta a hozzáállásomat! Másnap megfogadtam, soha többé nem akarok így élni, csak a játék élményéért ülök néha asztal mellé/elé!
    Ami maradt azt jövőm békés alapjainak megteremtésére fordítottam!
    Nem mindenki tudja,hol a határ sajnos!
    Soha senki nem tanul a másik kárából, csak a sajátjából!
    Mindenki mindig többet akar, több pénzt, jobb nőt, jobb autót, ilyen az emberi természet! A sok pénz pedig felelősség is egyben! Csak ezt nem igazán tanítják!
    A lottó nyertesek több mint 90% rosszabb körülmények közé jut, pár évre rá,
    mint ahogy előtte élt! Nem én találtam ki!
    Végtelen nagy tisztelet a kivételeknek.
    Csak közben élni ne felejtsen el senki!

  2. #82
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Miért gondolom azt,hogy Marco jövő ilyenkor 2 dolláros MTT fog tolni?
    van Gerwen likes this.

  3. #83
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Hát azért én bízom benne, hogy azért egy részét már rég kiszedte és a "maradék"-ból játszik elég laza BR menedzsmenttel. Ha pedig játszani akar, akkor adhatunk bármilyen tanácsot úgyis azt csinálja amit akar az Ő pénzével.
    Plusz, amikor azt látja, valaki, hogy ekkora eredményeket ér el ilyen rövid idő alatt a legerősebb mezőnyben az adott játékával (ami sokunk véleménye szerint nem tökéletes), akkor ne nagyon várjuk, hogy lejjebb fog lépni pár szintet vagy hirtelen megválik a saját játékától.

    Max amikor elindul lefelé, akkor majd remélhetőleg észreveszi, és óvatosabb BRM-et használ és rákényszerül a hibái kijavítására.

  4. #84
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Marcow egy jelenség!mármint jó értelelemben véve. Szerintem hagyni kéne hogy csinálja amit csinál,mert ha eddig nem hallgatott senkire akkor már nem is fog! Pedig azért mélyen tisztelt Aptok úr vagy említhetnék mást is nem hiszem h.rosszat akarna neked!

  5. #85
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    nem tudom miért zavar benneteket ha egy fish elszórja a pénzét HS-en..
    ő úgy érzi hogy hirtelen veri HS MTT-t meg HS CG-t, akkor az ő dolga. Neki már nem pénz egy Big55, mivel a fődíj egy rossz pot HS-omahában, szóval hagyjátok had járja be a neki kijelölt utat ami nagy valószínűség szerint csúnya bukóval fog végződni. Látszik hogy feltűnési viszketegségben szenved, nem bírta ki hogy ne vállalja fel a nyereményeit, belement mindenféle idióta meccsekbe csakhogy bizonyítsa az egójának hogy ő igenis jó játékos, és ösztönből lenyom mindenkit a saját pályáján. Ő egy bohóc, és a bohócot hagyjátok nyugodtan bohóckodni.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #86
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérlek nyugtass meg,hogy ezt viccnek szántad! Így senki sem érezheti jól magát, kérdezd meg Gusit. Élő HS cg ben, volt szerencsém megválni 2 mihálytól 1 handben, olyan érzés volt mintha tökön rúgtak volna, soha nem tanultam én sem az "iskolát" 23 éves koromban már olyan téteken játszottam, ami előtte elképzelhetetlen volt számomra, hozzáteszem én is szinte a semmiből építettem fel a pókeres életem! Azt hittem mindenkit meg tudok verni, de az az este örökre megváltoztatta a hozzáállásomat! Másnap megfogadtam, soha többé nem akarok így élni, csak a játék élményéért ülök néha asztal mellé/elé!
    Ami maradt azt jövőm békés alapjainak megteremtésére fordítottam!
    Nem mindenki tudja,hol a határ sajnos!
    Soha senki nem tanul a másik kárából, csak a sajátjából!
    Mindenki mindig többet akar, több pénzt, jobb nőt, jobb autót, ilyen az emberi természet! A sok pénz pedig felelősség is egyben! Csak ezt nem igazán tanítják!
    A lottó nyertesek több mint 90% rosszabb körülmények közé jut, pár évre rá,
    mint ahogy előtte élt! Nem én találtam ki!
    Végtelen nagy tisztelet a kivételeknek.
    Csak közben élni ne felejtsen el senki!
    Engem múltkor tökön rúgtak, úgyhogy tudom milyen lehetett elbukni 2 mihályt! Nagyon fájó alhasi érzés...

  7. #87
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tudom miért zavar benneteket ha egy fish elszórja a pénzét HS-en..
    ő úgy érzi hogy hirtelen veri HS MTT-t meg HS CG-t, akkor az ő dolga. Neki már nem pénz egy Big55, mivel a fődíj egy rossz pot HS-omahában, szóval hagyjátok had járja be a neki kijelölt utat ami nagy valószínűség szerint csúnya bukóval fog végződni. Látszik hogy feltűnési viszketegségben szenved, nem bírta ki hogy ne vállalja fel a nyereményeit, belement mindenféle idióta meccsekbe csakhogy bizonyítsa az egójának hogy ő igenis jó játékos, és ösztönből lenyom mindenkit a saját pályáján. Ő egy bohóc, és a bohócot hagyjátok nyugodtan bohóckodni.
    Feltűnési viszketegség: nehéz kussban maradni, ha valóra vált hirtelen pár álmom, és az egyik az volt, hogy hír legyek. Inkább csak ismerősöket keresek a pókervilágban.
    Nem szeretnék a süllyesztőbe kerülni, úgyhogy változtatnom kell tudom.
    Hülye meccsek: egóm mondta, hogy helyt tudok állni, becsületem mondta, hogy csináljam!
    Ösztön:sok idő ment el tanulásra és tapasztalásra, természetesen tele van hibával a játékom és eltér a "tökéletes" játéktól, amit HS asztalokon feltételezem mindenki ugyanúgy tud, csak nem tudom miért van játék, ha mindig ugyanazok vannak ugyanazzal a játékkal...
    Cashben meg kifizettem 99T2 boardon 9T-vel egy allin-t 2K-ért kb, biztos easy fold magasabb szinten. (TT ott). Meg 2K ment egy második nutsra úgy hogy fékeztem egy laza agró ellen ellen, aki blokkerekkel is ezt tette volna.

    Amúgy köszönöm a tanácsokat mindenkinek!!! Ahogy a GPS mondaná: újratervezés

  8. #88
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ösztön:sok idő ment el tanulásra
    Mennyi időt töltesz elemzéssel, hogyan fejleszted a játékod?

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Konvergál a nullához az elemzéssel töltött idő nagysága sajnos.
    Wait, WHAT???

  9. #89
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Aki szinte soha vagy alig fordított időt az elemzésre, játéka fejlesztésére, attól ne várjuk, hogy pont a legnagyobb up időszakában vagy kicsit utána fogja el kezdeni.

    Szerintem ő a saját hibájából fog tanulni, azaz amikor majd lefelé indul a "görbe" talán több időt fordít a fejlesztésre, még ha egy kicsit többe is fog kerülni.

  10. #90
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi időt töltesz elemzéssel, hogyan fejleszted a játékod?



    Wait, WHAT???
    Könyvek, cikkek, videók + tapasztalat -elemzés=mák?

Oldal: 9 / 19 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •