Oldal: 10 / 19 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (189) összesen
Like Tree146Likes

Téma: Marcow PLO játéka az FTOPS-en - videó Marcow és danfiu kommentárjával

  1. #91
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahogy a GPS mondaná: újratervezés
    Tiszta szívből kívánom hogy sikerüljön!
    Marcow and REBIRTH8888 like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #92
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Könyvek, cikkek, videók + tapasztalat -elemzés=mák?
    yupp
    Electrocowboy and Marcow like this.

  3. #93
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 24.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik a játékod. Ne változtass szerintem. Pontosan azért vagy sikeres, mert a képzett játékosok (akik "könyből" játszanak) száma elérte azt a kritikus szintet, hogy ebben a helyzetben a kreatív gondolkodás a nyerő, mivel ez jelenti az átlagtól való eltérést. Nagyon kevesen fogják fel azt, hogy ami matematikailag helyes, annak a várható értéke csak addig magasabb, amíg 1. megfelelő nagyságú handet játszanak (ez nálad ugye nincs így, mert kicsi a hand számod, nincs hoszútáv) 2. a többség matematikailag helyes döntéseket hoz, míg a kisebbség nem (ez meg megfordulni látszik manapság).
    Amíg nem grindolsz, felejtsd el a matekot. Ha grindolni akarsz, akkor meg tanuld meg.
    Marcow likes this.

  4. #94
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet slinky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amíg nem grindolsz, felejtsd el a matekot. Ha grindolni akarsz, akkor meg tanuld meg.
    A matekot tudom, csak a statisztikákat elemezni nem megfelelően.

    http://www.pokerakademia.com/poker_b...fish_almokkal/

  5. #95
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Amióta feltűnt ez a srác mindenki qrva tapasztalt ! Minek osztani az észt?
    Keresitek a kákán a csomót! A társadalomban rendkívül sok olyan ember él aki többször nullázza magát és lessz újból sikeres. Kívánom Marcow ne nullázzd magad,de megértem a hozzáállásodat!
    Joe-t senki sem fikázta amikor Thaiföldön élt ! Felélte a nyereményét, igaz emlékeket szerzett, de lehet Marcow-nak ez jelenti az élményt. Különben , ha tehetném én is elindulnék a One Droppon!
    Marcow likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  6. #96
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Tegnap néztem $10/20 PLO 6 maxot tolt Marcow két asztalon, az egyikről tiplizett a megafish és ő HU maradt egy elég jó playával, tíz leosztás és Marcow is tiplizett, jól döntött.
    Ha akkora megafish lenne gondolom 10++os várólista lett volna, nem egy kiürülő asztal úgy, hogy ő még játszott volna.

    Nyilván nem kenyérre kell a pénz, így csapathatod ahogy kedved tartja.
    Isildurrtól láttam régen, hogy kezdte $0.25/0.50 a nap végén már $50/100-on csapatta $10K-val, minden téten egy dupla, és go tovább. Neki se kenyérre kellet a zsé...

    gl MarcowDurr

  7. #97
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet slinky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem tetszik a játékod. Ne változtass szerintem. Pontosan azért vagy sikeres, mert a képzett játékosok (akik "könyből" játszanak) száma elérte azt a kritikus szintet, hogy ebben a helyzetben a kreatív gondolkodás a nyerő, mivel ez jelenti az átlagtól való eltérést. Nagyon kevesen fogják fel azt, hogy ami matematikailag helyes, annak a várható értéke csak addig magasabb, amíg 1. megfelelő nagyságú handet játszanak (ez nálad ugye nincs így, mert kicsi a hand számod, nincs hoszútáv) 2. a többség matematikailag helyes döntéseket hoz, míg a kisebbség nem (ez meg megfordulni látszik manapság).
    Amíg nem grindolsz, felejtsd el a matekot. Ha grindolni akarsz, akkor meg tanuld meg.
    Ez most komoly?

  8. #98
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    nyugi, első hsz, van hova fejlődni, legalább nem egy újabb isildurr-al állunk szemben.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  9. #99
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Idézet slinky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem tetszik a játékod. Ne változtass szerintem. Pontosan azért vagy sikeres, mert a képzett játékosok (akik "könyből" játszanak) száma elérte azt a kritikus szintet, hogy ebben a helyzetben a kreatív gondolkodás a nyerő, mivel ez jelenti az átlagtól való eltérést. Nagyon kevesen fogják fel azt, hogy ami matematikailag helyes, annak a várható értéke csak addig magasabb, amíg 1. megfelelő nagyságú handet játszanak (ez nálad ugye nincs így, mert kicsi a hand számod, nincs hoszútáv) 2. a többség matematikailag helyes döntéseket hoz, míg a kisebbség nem (ez meg megfordulni látszik manapság).
    Amíg nem grindolsz, felejtsd el a matekot. Ha grindolni akarsz, akkor meg tanuld meg.
    Ez most komoly?
    Az van, hogy ha megvan megfelelő leosztás, akkor helyes döntés berakni 70%-ra, de ha nincs meg, akkor jól megzavarjuk a sok matekost azzal, hogy mi olyan kreatívok vagyunk, hogy 30-ra is berakjuk! Aztán majd nézhetnek!
    Tir-X, Relax* and Fiatal like this.

  10. #100
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    pokerakademia.com lassan új címet kereshetne. Mondjuk a wpakademia.com megfelelőnek tűnik.
    svajcifiu likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

Oldal: 10 / 19 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •