Oldal: 15 / 19 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (189) összesen
Like Tree146Likes

Téma: Marcow PLO játéka az FTOPS-en - videó Marcow és danfiu kommentárjával

  1. #141
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké. Mikor gyün a második rész?
    Nem vszinu h jon.Ez csak egy ugymond kis betekintes volt marcow jatekaba.

  2. #142
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet slinky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre már nem reagálhatok. Sry.
    Indíts az elméleteidnek, egy új topicot, engem és talán másokat is érdekelnének a gondolataid!
    Talán lesz pár ember aki hozzászólna érdemben, kifejtené a szakmai álláspontját a dologgal kapcsolatban.
    Ha nyomsz erre a postra egy lájkot tudatván velem, hogy olvastad törölni is fogom ezt azonnal.
    Lehetne a topic címe: Galileo Galilei avagy Párbeszédek a régi és új nézetekről a póker világában.
    Azért Galilei, mert öt is máglyán akarták elégetni, pedig csak azt az eretnekséget állította, hogy nem a Föld a világmindenség középpontja.
    Hála Isten igaza lett.
    Lehet szidni a "zseni matekfaktosokat", de ha nem lennének Ők, ezt a bejegyzést sem tudtam volna leírni ide! Sőt online póker sem lenne!
    Ezen azért kérem tisztelettel gondolkodjon el mindenki, mielőtt törlöm ezt a bejegyzést!
    Utoljára módosítva: REBIRTH8888 által: 2014. 05. 13. 16:00

  3. #143
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Kedves Danfiu!

    Érdekes volt a video számomra abban az értelemben, hogy olyan játékossal készült aki saját bevallása szerint is teljesen más úton jár, mint a mainstream gondolkodásmód, és ez láthatóan téged is összezavart egy kicsit.
    Szíves válaszod megtisztelne azzal a kérdésemmel kapcsolatban, ami egyebek mellett itt és máshol is a legnagyobb vitákat váltotta ki, mi a véleményed Marcow egyedi hozzáállásáról és felfogásáról, a "szemlélet" jövőbeni eredményességét illetően? Avagy van-e élet a HUD-on túl?

    Tisztelettel: Rebirth
    Utoljára módosítva: REBIRTH8888 által: 2014. 05. 13. 16:04

  4. #144
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Danfiu!

    Érdekes volt a video számomra abban az értelemben, hogy olyan játékossal készült aki saját bevallása szerint is teljesen más úton jár, mint a mainstream gondolkodásmód, és ez láthatóan téged is összezavart egy kicsit.
    Szíves válaszod megtisztelne azzal a kérdésemmel kapcsolatban, ami egyebek mellett itt és máshol is a legnagyobb vitákat váltotta ki, mi a véleményed Marcow egyedi hozzáállásáról és felfogásáról, a "szemlélet" jövőbeni eredményességét illetően?

    Tisztelettel: Rebirth
    Marcow válaszai után, a danfiu "aha értem" hangsúlya sokat mondó.

  5. #145
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Más range-dzsel játszom mint ő és máshogy gondolkodok. Nem a számok alapján döntök, hanem a betsize, a gondolkodási idő, az ellenfél valószínű range-e és reakciója a boardra ami számít nálam. Nekem minden parti új, kivéve ha érzem, hogy kibillent az ellenfelem. Feszesebben kéne játszanom elismerem. Véletlenül nyertem, nincs mit ragozni ezen. A többi omahaversenyen is mákoltam. Meg úgy általában mindig. Akkor meg működik a vonzás törvénye, ha ekkora fish vagyok. Akkor meg azt csinálom jól. Nekem 8.
    csabadeak and Nottobe like this.

  6. #146
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vszinu h jon.Ez csak egy ugymond kis betekintes volt marcow jatekaba.
    hasznos videó egyébként szerintem, ezt talán még nem is írta senki, oké hogy vicces meg komolytalan helyenként, de mondtál csomó érdekes dolgot, ami nekem tetszett.

  7. #147
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    bocs, h nem olvasom végig a kommenteket.

    Marcow óriási arc vagy, baromi jó lett ez a videó!

    ezek a mondatok:
    - Mi volt a terv?
    - Semmi...

    - Mit szerettél volna?
    - Omaházni...

    - Tudod ki Anette...?
    - Nem
    - Annette Obrestad
    - Mondjuk így se tudom...

    bocs, hogy nem szó szerint idéztem...
    hatalmas a dumád végig, sok sikert a továbbiakra is, GL!
    alexandra411 likes this.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  8. #148
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Marcow elhiszi, hogy ő jó. Elégedett és boldog ember ezzel a gondolattal. Ezen nem fog változtatni senki és semmi így minden erőlködés hiábavaló leszámítva azt, hogy beszélünk róla és így foglalkoznak vele. Mondhat itt bárki bármit, legyen az egy kezdő centekben pötyögő irigy elkeseredett kisember, vagy egy HS pro, aki évek alatt bizonyította, hogy van keresnivalója... Lényeg, hogy a mester járja a maga útját és erről erőszakkal sem lehet leterelni. Hogy hova vezet ez az út?! Egyrészt senki sem tudhatja előre, másrészt senkinek köze nincs hozzá. De persze unalom ellen bármeddig lehet folytatni ezt a meddő vitát. Ehhez meg az összes többi kedves aranyos imádnivaló fórumlátogatónak megvan a joga és lehetősége.
    alexandra411 likes this.

  9. #149
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más range-dzsel játszom mint ő és máshogy gondolkodok. Nem a számok alapján döntök, hanem a betsize, a gondolkodási idő, az ellenfél valószínű range-e és reakciója a boardra ami számít nálam. Nekem minden parti új, kivéve ha érzem, hogy kibillent az ellenfelem. Feszesebben kéne játszanom elismerem. Véletlenül nyertem, nincs mit ragozni ezen. A többi omahaversenyen is mákoltam. Meg úgy általában mindig. Akkor meg működik a vonzás törvénye, ha ekkora fish vagyok. Akkor meg azt csinálom jól. Nekem 8.
    Figyelj Marcow, én örülök annak, hogy hasonlóan gondolkodunk a játékról, maximum a kritikámat, a mondjuk úgy laza BRM-ed miatt írtam a 74. bejegyzésben, (amúgy máshol is megvédtelek,nem mintha kellene szerintem)és ezt is csak segítő szándékkal írtam, de ha bántónak érezted, elnézésed kérem!
    Nagyon sokat néztem a játékodat, jól szórakoztam, mert empata is vagyok, s mint ilyen belelátok a gondolatokba,hidd el egy sörözés mellett jókat tudnánk beszélgetni.
    Mivel mint írtad az IQ-d is hasonló mint az enyém, bár a pókerben többnyire csak a konjunktív logikai aspektusa számít az intelligenciának, ezért adok egy fejtörőt miszerint, egy lakatlan szigeten 2 fa áll összesen, amin ugyanannyi alma van, az egyiknek édes míg a másiknak nagyon savanyú az íze,a túlélés szempontjából a fenti információk tudatában ti melyik fát választanátok, miután megbeszélitek, hogy csak arról a fáról ehettek, amit azonnal megjelöltök?
    Ha tudod a helyes választ akkor, a miértje segíteni fog neked a játékban is!
    Gl
    Utoljára módosítva: REBIRTH8888 által: 2014. 05. 13. 17:41
    Marcow likes this.

  10. #150
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hasznos videó egyébként szerintem, ezt talán még nem is írta senki, oké hogy vicces meg komolytalan helyenként, de mondtál csomó érdekes dolgot, ami nekem tetszett.
    Nekem is hasznos volt. Egyébként is úgy indult, hogy ez kb. egy ingyen coaching lesz számomra. Van is olyan amit már alkalmazok Danfiu gondolataiból.

    Tervezem, hogy többféle coachingot veszek, tényleg szükségem van rá. Tudnom kell, hogy gondolkodik az ellenfél, még ha én nem is pont azt szeretném csinálni.

Oldal: 15 / 19 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •