Oldal: 518 / 594 ElsőElső ... 18418468508516517518519520528568 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.171 - 5.180 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5171
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    A mi rangeunkben az Ax-ek mellett ugyanugy benne lehetnek turnolt FD-k amivel nem akartunk betelni mert dobni kell a raisere, pl KQs, de a kis betet meg megadjuk, meg TT-QQ szeru lapok is, amit ugy gondol hogy 2 overcard erkezese utan a jo potodds ellenere is el tudunk dobni, szoval siman lehet hogy rosszul meri fel a szitut es ratolja bloffbol.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  2. #5172
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4bet után a 5betre azért foldoltam volna, mert ennyire deepen még flipelni sem szeretnék. Márpedig ha rámtolja, mondom ennyire deepen, akkor kizárt, hogy elöl lennék. Viszont úgy gondoltam, a 4betre viszont szükség volt az asztal dinamikája miatt (pár handdel előtte bet-foldoltam egyet), és hogy kizárjam az ilyen lehetetlen lapokat. Ha nem emelek vissza, akkor lett volna az, hogy mindent, de tényleg mindent partiba engedek, és csak lesek egy A28r boardon, hogyha hátul vagyok.
    Ilyen sizingra lefogja flatelni a 4betet mindenki pozicióba szval igy is partiba engedsz mindent és meg fel is hizlalod a potot ami nem lenne baj mert vszinú nálad van a jobb lap de OOP meg deepen egy tornán ahol big stackedet kisebb varianciájú playekre is használhatod nem az igazi

  3. #5173
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen sizingra lefogja flatelni a 4betet mindenki pozicióba szval igy is partiba engedsz mindent és meg fel is hizlalod a potot ami nem lenne baj mert vszinú nálad van a jobb lap de OOP meg deepen egy tornán ahol big stackedet kisebb varianciájú playekre is használhatod nem az igazi
    Igazad van, ezt mostmár valóban hibának látom én is, vagy flat és flop x/fold, vagy jobban meg kell kínálni. Francba, hogy mennyi tanulópénzt kell még megfizetnem.

  4. #5174
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Egyékbént ha értelmes lenne ez nagyon szar board neki blöffre kb QQ-JJ dobatni , de mivel ilyen versenyeken agyatlan barmok vannak akik ha checkelsz hozzájuk és nem sd képesek vagy blüffbe fordítanak bármit igy nem lehet dobni . Olyan boardokon olyan lapokkal látok bluffbe forditást oop floatokat hogy ilyen lapot nem lehet sőt happy call . De lehet hogy én játszok túl sok franciával.
    kriispirolls likes this.

  5. #5175
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyékbént ha értelmes lenne ez nagyon szar board neki blöffre kb QQ-JJ dobatni , de mivel ilyen versenyeken agyatlan barmok vannak akik ha checkelsz hozzájuk és nem sd képesek vagy blüffbe fordítanak bármit igy nem lehet dobni . Olyan boardokon olyan lapokkal látok bluffbe forditást oop floatokat hogy ilyen lapot nem lehet sőt happy call . De lehet hogy én játszok túl sok franciával.
    Én a Magyarországtól keletre élő kollégákat bármikor lecserélném franciákra. Hihetetlen, hogy miket látok. Egyszerűen tanácstalan vagyok velük kapcsolatban, mert jönnek any 2-val, és nem tudom a range-üket egy kicsit sem belőni, és valahogy még bitang szerencséjük is van.

  6. #5176
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan. Ezzel mit lehet kezdeni?
    idegölő, de semmit.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  7. #5177
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás AA

    Reménykedtem benne,h egyvalakire majd rátolhatom az egészet preflop.

    No Limit Texas Hold'em Hand, 30/60, lecso10 | BOOM! Hand Replayer

  8. #5178
    Asa
    Asa nem elérhető
    Lelkes újonc Asa avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Gyál
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Na de rá is tolhattad Mondjuk volt jelentkező bőven.

  9. #5179
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Asa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na de rá is tolhattad Mondjuk volt jelentkező bőven.
    100%-ra vettem,h agyon fog verni egy JQs stb. Ász párral ilyet még soha nem nyertem.

  10. #5180
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Tegnap játszottam egy 1€-s verseny HU-jában, effektív 33BB deep-en (az ellenfélnek 66BB je volt). Szeretném kikérni a tanácsotokat. Villain az 5handed szakasztól kezdve kicsit elkezdett cseszegtetni preflop/postflop clickback-ekkel pozícióból, amire őszintén szólva nem igazán tudtam rendesen alkalmazkodni (nála is meg nálam is az összzseton 30-30%-a volt).
    Én messze a legaktívabb játékos voltam, 5-6 kiejtésért voltam felelős, kb. 35/30/13-et játszottam FT-n.

    HU első leosztás:
    BU/SB vagyok, lapjaim:TT
    Emeltem 2BB-re, az ellenfél 3BB-re visszaemelt.

    Itt mit csinálnátok?


    Én 8BB-re emeltem, amire 13BB-ig emelt... és itt rátoltam.

    Jó volt ez így, vagy valaki hajlana más méretezésre, postflop játékra?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •