Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 50 (50) összesen
Like Tree32Likes

Téma: A termek harca a nyerő regularok ellen

  1. #41
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 05. 18.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás ---

    Sziasztok.Bocs,hogy Off-olok,de új vagyok itt szóval azt sem tudom mit hol kéne kérdeznem,de fontos lenne tudnom valamit és megköszönném,ha valaki felvilágosítana.Azt szeretném megtudni,hogy...Illetve az imént regisztráltam a pokerstarsra.De nem szeretnék se befizetni sem kifizetni onnan,.Ellenben egy ismerődöm küldene nekem ott pénzt és amit ott nyernék azt visszaküldeném neki.Aztán ő meg kivenné magának.Szerintetek ebbe beleköthetnek a PS-en? Vagy így lehet csinálni? Ha nem működik vagy szabályellenes akkor kihagyom.Ellenben ha nem probléma akkor csinálom.Valaki hallott már ilyesmiről?Köszi a válaszokat és még egyszer bocs,hogy ide írtam.

  2. #42
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Ivanovics82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.Bocs,hogy Off-olok,de új vagyok itt szóval azt sem tudom mit hol kéne kérdeznem,de fontos lenne tudnom valamit és megköszönném,ha valaki felvilágosítana.Azt szeretném megtudni,hogy...Illetve az imént regisztráltam a pokerstarsra.De nem szeretnék se befizetni sem kifizetni onnan,.Ellenben egy ismerődöm küldene nekem ott pénzt és amit ott nyernék azt visszaküldeném neki.Aztán ő meg kivenné magának.Szerintetek ebbe beleköthetnek a PS-en? Vagy így lehet csinálni? Ha nem működik vagy szabályellenes akkor kihagyom.Ellenben ha nem probléma akkor csinálom.Valaki hallott már ilyesmiről?Köszi a válaszokat és még egyszer bocs,hogy ide írtam.
    Mehet.

  3. #43
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy terem, ami uralja a piacot. Meglepő módon pont ők nem harcolnak a regek ellen csak minimális mértékben amit ráadásul a regek többsége támogat is.

    Mivel az online póker piac egyeduralkodói így hülyeség amit írsz. Attól mert 1-2 lótúró terem fellép a regek ellen még nem kell okoskodni, hogy ők mégsem olyan ****a biznisz a teremnek.
    Tehát... Mint minden üzletnek, az online "kártyatermeknek" - legyen az poker, römi vagy bármi - is megvan a saját üzletfejlesztési üteme és rendje. Itt az elsődleges és legfonosabb (!!) prioritás a játékosok folyamatos befizetéseinek biztosítása!

    Ennek oka nagyon egyszerű. Van a rendszerben x pénz, ami a rake arányában folyamatosan csökken és végül az egész x, a terem birtokába kerül, és befizetés hijján meghal a biznisz. Az önmagában, hogy azt a rake-t a reg termeli vagy sem, a teremnek teljesen mindegy! A regek egy következő üzletfejlesztési szinten lehetnek érdekesek, ami a bentlévő tőke és rake forgási sebességét növeli, de ez szóba sem kerülhet addig, amíg a befizetések nincsenek biztosítva. A PS a piaci előnyénél fogva már bőven magasabb szinteken van mint a kisebb termek, így őket ebben a konsztektusban butaság példaként felhozni. Kétség ne férjen hozzá, hogy a PS is lépéseket tenne, ha a befizetések üteme csökkenne függetlenül attól, hogy a regek mennyi raket-t termelnek.

  4. #44
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Igazatok van, butaság volt felhoznom az egyeduralkodó online pókertermet példaként. Ha 2 fostalicska terem üldözi a regeket, akkor igazából #nomoneyinonlinepoker, marad a sírás hogy mi lesz velünk 1 év múlva. Meg ugye Magyarországról a termeket sem érjük el január 1 óta, el van baszva itt minden!

  5. #45
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Igazából csak amiatt írtam, mert kicsit idegesítő hogy a fos termekben játszó regek folymatosan sírnak a kifizetések, rakeback problémák, lefagyások és "üldöztetésük" miatt. Miközben van egy egyeduralkodó, ami százszor biztonságosabb bármelyik fostalicska teremnél, nem fagy a software és nem találnak ki olyan hülyeségeket mint néhány kisterem, ráadásul sokkal jobban grindolható. De persze mindjárt vége az online pókernek, mert két átlag ~2000 fős terem harcol a regek ellen

    Bár mint tudjuk a PS rngje csalik...

  6. #46
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Nem értem ezeket az intézkedéseket, javítsatok ki de egy pókeroldalnak gyakorlatilag az a feladata h asztalt biztosítson a játékosoknak és a csalást kiküszöböljék. na most sztem ez már túllép azon a hatáskörön.
    bár én tiltanám az ilyen programokat is h automatikusan regisztrál egy gyengébb ellenfélhez HU-ban

  7. #47
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Egy pókeroldal feladata éppúgy a profitmaximalizálás, mint bármelyik cégnek. A hal betesz, a reg kivesz, így profitjára utóbbi jelenti a legnagyobb veszélyt. Indokolt és szükségszerű hát, hogy tegyen ellenük valamit. Ezért ezek az intézkedések.

    Mivel a regek profitjára ezek az intézkedések jelentik a legnagyobb veszélyt, így indokolt és szükségszerű, hogy válaszlépéseket tegyenek. Mondjuk, ha egy terem olyan intézkedéseket hoz, melyek után sok köze nincs a pókernek ahhoz, ami abban a teremben maradt belőle, akkor a legtermészetesebb dolog az, hogy ezt megpróbálják tudatosítani a halakban is: ebben a teremben te nem pókerezel. Ebben a teremben nem fogsz brutális hátrányból "mákolni" , amit annyira szeretsz. Ebben a teremben ember nincs, aki komolyan venné a játékot, mert kizárták őket. Itt te J4 vs Q8, T6 vs 92 etc. partikat fogsz játszani, nem "kerekedhetsz felül" a regen, aki az ellen a J4, T6 etc. ellen prémiumot mutat, pedig te ezt szereted. Nem vagyok túl kreatív na, de valami ilyesmi - semmiképpen nem az, hogy "nincs ezzel gond" , meg "ne rinyáljatok már" , meg mittudomén...

    A regeknek nem érdeke, hogy egy terem fennmaradjon, ha ott őket igyekeznek minden eszközzel ellehetetleníteni. Valahonnan értesülnek a halak a nagy promóciókról is, valahonnan értesülniük kellene ezekről az intézkedésekről is. Az nem segít, ha hébe- hóba megjelenik egy- egy ilyen hír, elvileg regeket tömörítő fórumokon, majd diskurzus helyett néhány hozzászólás után jön a standard "ne rinyáljatok már" .

  8. #48
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem ezeket az intézkedéseket, javítsatok ki de egy pókeroldalnak gyakorlatilag az a feladata h asztalt biztosítson a játékosoknak és a csalást kiküszöböljék. na most sztem ez már túllép azon a hatáskörön.
    bár én tiltanám az ilyen programokat is h automatikusan regisztrál egy gyengébb ellenfélhez HU-ban
    Igénybe veszel egy szolgáltatást ne te akard megmondani mi a szolgáltató feladata.

    Az a baj a hobbypokeres befizetett x $-ja tul sok felé megy el.
    És mivel a játékosok és a termek se elégedettek a részükkel, mindenki megprobálja növelni a maga részét, csak a terem bármit tehet a játékos szinte semmit.

    Arra kiváncsi lennék a hobbypokeres befizetett 100$-ja hogy oszlik el.

  9. #49
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Ivanovics82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.Bocs,hogy Off-olok,de új vagyok itt szóval azt sem tudom mit hol kéne kérdeznem,de fontos lenne tudnom valamit és megköszönném,ha valaki felvilágosítana.Azt szeretném megtudni,hogy...Illetve az imént regisztráltam a pokerstarsra.De nem szeretnék se befizetni sem kifizetni onnan,.Ellenben egy ismerődöm küldene nekem ott pénzt és amit ott nyernék azt visszaküldeném neki.Aztán ő meg kivenné magának.Szerintetek ebbe beleköthetnek a PS-en? Vagy így lehet csinálni? Ha nem működik vagy szabályellenes akkor kihagyom.Ellenben ha nem probléma akkor csinálom.Valaki hallott már ilyesmiről?Köszi a válaszokat és még egyszer bocs,hogy ide írtam.
    Ha az ismerősöd játszik eleget, akkor nem kötnek bele. De alapból nyilván nem tiszta megoldás.
    Inkább csinálj egy skrill/neteller számlát, és intézzétek azon.

  10. #50
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Idézet Ivanovics82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.Bocs,hogy Off-olok,de új vagyok itt szóval azt sem tudom mit hol kéne kérdeznem,de fontos lenne tudnom valamit és megköszönném,ha valaki felvilágosítana.Azt szeretném megtudni,hogy...Illetve az imént regisztráltam a pokerstarsra.De nem szeretnék se befizetni sem kifizetni onnan,.Ellenben egy ismerődöm küldene nekem ott pénzt és amit ott nyernék azt visszaküldeném neki.Aztán ő meg kivenné magának.Szerintetek ebbe beleköthetnek a PS-en? Vagy így lehet csinálni? Ha nem működik vagy szabályellenes akkor kihagyom.Ellenben ha nem probléma akkor csinálom.Valaki hallott már ilyesmiről?Köszi a válaszokat és még egyszer bocs,hogy ide írtam.
    Tudtommal a player transferrel mozgatott pénzt (amit visszaküldesz) azt nem veheti ki az ismerősöd, azzal csak játszhat.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •