Oldal: 11 / 31 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (301) összesen
Like Tree110Likes

Téma: PSOP XI - sorozatunk új bajnoka a WSOP-t is meghódíthatja!

  1. #101
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    @Admin: Szerintem mindenképp érdemes lenne rákérdezni Everestre a tegnapi hálózati problémákról. Én a magam részéről amúgy tegnap egész nap azt tapasztaltam (tehát már a verseny előtt is), hogy lassan engedett be.

    @Mindenki: Javaslom, hogy írjuk be, ki melyik szolgáltatónál van, aki a hibába belefutott.
    Én UPC.
    "Egon, ez piszok jó!"

  2. #102
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @Admin: Szerintem mindenképp érdemes lenne rákérdezni Everestre a tegnapi hálózati problémákról. Én a magam részéről amúgy tegnap egész nap azt tapasztaltam (tehát már a verseny előtt is), hogy lassan engedett be.

    @Mindenki: Javaslom, hogy írjuk be, ki melyik szolgáltatónál van, aki a hibába belefutott.
    Én UPC.
    Egesz furcsa dolgokat muvel az Everest. Vasarnap pl megette az egesz jo gepemet, minden eroforrasra szuksege volt a szoftvernek hogy fusson. Tegnap csak minden masodik alkalommal engedett be, viszont a gepet nem ette.

    Nem hiszem hogy szolgaltato hiba lenne, en Virgin Medias vagyok Angliaban, es torvenyszeruen minden ora 53. Perceben kidobott.

  3. #103
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egesz furcsa dolgokat muvel az Everest. Vasarnap pl megette az egesz jo gepemet, minden eroforrasra szuksege volt a szoftvernek hogy fusson. Tegnap csak minden masodik alkalommal engedett be, viszont a gepet nem ette.

    Nem hiszem hogy szolgaltato hiba lenne, en Virgin Medias vagyok Angliaban, es torvenyszeruen minden ora 53. Perceben kidobott.
    Nekem az első versenyen volt az, hogy véletlenül rányomtam a help fülre az asztalon és totálisan lefagyasztotta a gépemet. Mire rebootoltam már átment rajtam a vak és nem sok esélyem maradt.

  4. #104
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ez tuti valami nőnemű szoftver lehet! Minden erőforrásunkra szüksége van.

  5. #105
    PSOP VI. bajnok sportember avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 10.
    Hozzászólások
    723

    Alapbeállítás

    nekem még a vasárnap csinálta azt, hogy a verseny kezdetekor az 1 asztal hirtelen megjelenítésével nem bírt a 3 GB memóriám és teljesen lefagyott a gép
    "Te pedig csak légy önmagad és ezt úgy értem, hogy légy valaki tök más!"

  6. #106
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 08. 23.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Szamomra egyebkent nehezen ertheto, hogy egy ekkora beveteli lehetoseggel kecsegteto szektorban, mint az online szerencsejatek, hogy a francba engedhetoek meg ennyire instabil, kiszamithatatlan, nehezen attekintheto, gyenge szoftverek, mint ami a kisebb termeket jellemzi... Nem csoda, hogy a pokerstars abszolut piacvezeto, mert szerintem egyenes aranyossag fedezheto fel a szoftver minosege es a jatekosok mennyisege kozott. Van nemi ralatasom a programozas teruletere es sztem nehany hazai szoftverfejleszto ceg joval kulonb szoftvertverekkel rukkolna elo, akar egy kisebb terem havi profitjanak megfelelo penzert...
    Nem igazan ertem, hogy miert nem aldoz erre a keves kiveteltol eltekintve egyetlen terem sem...
    Utoljára módosítva: Soma85 által: 2014. 05. 20. 09:25
    dfecco23 and jak1 like this.

  7. #107
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Engem mindig akkor dob ki, ha új asztalra kerülök, ilyenkor "felzabálja a gépem a kliens"... Ha felugrik a pop-up, már készülök is az újbóli bejelentkezésre.

  8. #108
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egesz furcsa dolgokat muvel az Everest. Vasarnap pl megette az egesz jo gepemet, minden eroforrasra szuksege volt a szoftvernek hogy fusson. Tegnap csak minden masodik alkalommal engedett be, viszont a gepet nem ette.
    Hmm, vasárnap nekem is feltűnt, hogy eléggé kavar valami, még a Task managerbe is belenéztem és az Everest vitte a prímet (de nem zabálta drámai módon az erőforrásokat). (6 éves, már akkor se csúcs laptop, 2giga RAM, Win7)
    "Egon, ez piszok jó!"

  9. #109
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet sportember eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem még a vasárnap csinálta azt, hogy a verseny kezdetekor az 1 asztal hirtelen megjelenítésével nem bírt a 3 GB memóriám és teljesen lefagyott a gép
    mégis mit vártál, h elég lesz 3 giga memória vs 1 program?? jesszus de meleg a pite haladj a korral (persze csak szívom a véred)
    8 előtt a bejelentkezéssel egyébként nekem is gondjaim akadtak, csak sok perces várakozással és újra-újra bejelentkezéssel sikerült, az asztal megnyitásával is adódtak problémák, pedig azért nem volt olyan hatalmas a mezőny, ami okot adhatna erre
    a későbbi problémák már nem érintettek (sajnos v nem sajnos) mivel kiestem korábban, de tuti bosszantó az ilyen, más teremben kifejezetten netproblémák miatt ezt már megtapasztaltam
    de azért ez az egész mindenképpen furcsa és összeesküvés-elméletekre ad(hat) okot a későbbiekben, főleg ha esetleg vki olyan lesz a befutó, aki pl ezen a versenyen szerzett jóval több pontot az ellenfeleinél/ezen a versenyen nyerte meg a csomagot az ellenfelekkel szemben...

  10. #110
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    "de azért ez az egész mindenképpen furcsa és összeesküvés-elméletekre ad(hat) okot a későbbiekben, főleg ha esetleg vki olyan lesz a befutó, aki pl ezen a versenyen szerzett jóval több pontot az ellenfeleinél/ezen a versenyen nyerte meg a csomagot az ellenfelekkel szemben..."

    Mire gondolsz konkrétan? Az a valaki meghackelte véletlenszerűen az ellenfelek gépét?
    Akkor ahhoz mit szólsz, volt olyan aki 40 hand alatt 2x kapott AA-t KK ellen, és ezzel épített stacket, míg másoknak nem volt értékelhető lapja? Ez nem ad okot gyanakvásra?
    SajtiEgon and Jul3s4ty like this.

Oldal: 11 / 31 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •