Oldal: 13 / 31 ElsőElső ... 3111213141523 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (301) összesen
Like Tree110Likes

Téma: PSOP XI - sorozatunk új bajnoka a WSOP-t is meghódíthatja!

  1. #121
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 16.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Nekem mindig sikerült visszajelentkeznem 1-5 percen belül, igaz ezt kb. 34x kellett megtennem. Volt olyan nekem már azt mutatta bekerültek a zsetonok all in-ba, de mire visszaléptem kiderült dobtam a lapot. Nagy öröm volt csipcsóróként 3x prémium lapot dobni problem miatt.

  2. #122
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    miért nem a pokerstarson van a versenysorozat?
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  3. #123
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 27.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    mert a stars túl snassz lenne. nincs kihívás abban hogy jó a kliensük
    Dinokaposvar likes this.

  4. #124
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet audiosultan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért nem a pokerstarson van a versenysorozat?
    Mert az Everest Poker hajlandó volt added díjalapot adni a PSOP-ra. Mint korábban is írtuk, nem az online póker aranykorát írjuk már. A piacvezető terem uralja az onlinepóker forgalom 70%-át, ilyen pozícióban ők nem költenek már egy PSOP-ra.
    audiosultan likes this.

  5. #125
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "de azért ez az egész mindenképpen furcsa és összeesküvés-elméletekre ad(hat) okot a későbbiekben, főleg ha esetleg vki olyan lesz a befutó, aki pl ezen a versenyen szerzett jóval több pontot az ellenfeleinél/ezen a versenyen nyerte meg a csomagot az ellenfelekkel szemben..."

    Mire gondolsz konkrétan? Az a valaki meghackelte véletlenszerűen az ellenfelek gépét?
    Akkor ahhoz mit szólsz, volt olyan aki 40 hand alatt 2x kapott AA-t KK ellen, és ezzel épített stacket, míg másoknak nem volt értékelhető lapja? Ez nem ad okot gyanakvásra?
    ahogyan azt írtam is "...ad(HAT)..."
    egyébként pedig a következő sorokban le is írtam, h konkrétan mire gondolok, arról nem tehetek, ha nem értetted meg. de akkor a kedvedért kifejtem: ha "x" játékos szerzett ezen a versenyen 50pontot és nem volt problémája, "y" játékos viszont csak 20pontot ért el problémákkal, akkor én nem lennék "y" játékos helyében a végelszámolásnál....főleg ha ezek a pontok döntenek a végén

  6. #126
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert az Everest Poker hajlandó volt added díjalapot adni a PSOP-ra. Mint korábban is írtuk, nem az online póker aranykorát írjuk már. A piacvezető terem uralja az onlinepóker forgalom 70%-át, ilyen pozícióban ők nem költenek már egy PSOP-ra.
    akkor sem költenek, ha ezáltal egy játékos az ő logójuk alatt játszik a versenyen? (glom ha ők adják a csomagot akkor ezáltal az ő szponzorált játékosuk is lenne a versenyen)

  7. #127
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Most lusta vagyok visszakeresni, de mintha valamelyik hszben azt írta volna valaki, hogy miután normál netről kidobódott, mobilnetről gond nélkül vissza tudott lépni.
    (Úgyhogy talán adva van a jövőre nézve a megoldás.)
    "Egon, ez piszok jó!"

  8. #128
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ahogyan azt írtam is "...ad(HAT)..."
    egyébként pedig a következő sorokban le is írtam, h konkrétan mire gondolok, arról nem tehetek, ha nem értetted meg. de akkor a kedvedért kifejtem: ha "x" játékos szerzett ezen a versenyen 50pontot és nem volt problémája, "y" játékos viszont csak 20pontot ért el problémákkal, akkor én nem lennék "y" játékos helyében a végelszámolásnál....főleg ha ezek a pontok döntenek a végén
    Ebből milyen összeesküvés elméletet tudnál gyártani? Nem vitatom, hogy ez probléma, csak a lehetséges összeesküvés elméletet.

  9. #129
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Nem mellesleg az elso befizetesi bonuszokrol sincs semmi az accountomon.

  10. #130
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet BLaci77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem mellesleg az elso befizetesi bonuszokrol sincs semmi az accountomon.
    Nekem sincs, szombat óta.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •