Oldal: 177 / 268 ElsőElső ... 77127167175176177178179187227 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.761 - 1.770 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #1761
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Bárhogy lehet csűrni, csavarni a kerettagokat, csodát nem várhatunk. A képességbeli elmaradások miatt nem tudjuk felvenni a kesztyűt. A média meg görcsösen ragaszkodik a parasztvakításhoz, nem csoda, hogy itt tartunk, ha egy játékos két-három meccsen keresztül jól játszik a mennyeibe, akkor már ki van kiáltva óriási tehetségnek...

  2. #1762
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Mi kint voltunk paran a meccsen,a magyarok jateka teliesen nem tetszett,mind2 golunk talalt gol volt,konkretan egy 40% gozerovel hajto dam valogatott ellen..Ami pozitivum h a stadion nagyon szep,100%ban bayern munchen koppintas,ami nem feltetlen baj,csak megjegyeztem(konretan minden),de a biztonsagiak es szervezok el3g amatorok voltqk 1-2 spotban...nem baj less jobb is

    De amugy nagyon latszott az eronleti kulonbs3g meg ugy is h a danok alig hajtottak

  3. #1763
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi kint voltunk paran a meccsen,a magyarok jateka teliesen nem tetszett,mind2 golunk talalt gol volt,konkretan egy 40% gozerovel hajto dam valogatott ellen..Ami pozitivum h a stadion nagyon szep,100%ban bayern munchen koppintas,ami nem feltetlen baj,csak megjegyeztem(konretan minden),de a biztonsagiak es szervezok el3g amatorok voltqk 1-2 spotban...nem baj less jobb is

    De amugy nagyon latszott az eronleti kulonbs3g meg ugy is h a danok alig hajtottak
    Melyik csapatnak szurkoltál?

  4. #1764
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Danoknak szurkoltal dan hallom!

  5. #1765
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi kint voltunk paran a meccsen,a magyarok jateka teliesen nem tetszett,mind2 golunk talalt gol volt,konkretan egy 40% gozerovel hajto dam valogatott ellen..Ami pozitivum h a stadion nagyon szep,100%ban bayern munchen koppintas,ami nem feltetlen baj,csak megjegyeztem(konretan minden),de a biztonsagiak es szervezok el3g amatorok voltqk 1-2 spotban...nem baj less jobb is

    De amugy nagyon latszott az eronleti kulonbs3g meg ugy is h a danok alig hajtottak
    omg a bulibol postoltad ezt a kommentet? :O
    BelaKecske likes this.

  6. #1766
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Ja

  7. #1767
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 12. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    én egy olyan kapitányt szeretnék aki ez után a meccs után ezt mondja - nem vagyok elégedett a mutatott teljesítménnyel, ennél sokkal több kell, ha már játszani nem tudunk legalább meg kell tanulnunk küzdeni, ha az első 4 eb selejtezőn 7 pontnál kevesebbet szerzünk le fogok mondani.

    sajnos addigra már túl kèső lesz .. és annyira ostoba, hogy le se mondana akkora az egoja, hogy ő magának sose ismerné be, hogy szar irányba terelte az egészet,
    Krono and ferkocse like this.

  8. #1768
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem sem volt bajom Egervárival, de a Román, meg a Holland meccs után egyszerűen nem maradhatott.
    Miért nem? Hollandok ellen egy idegenbeli vereség azt hiszem benne van a pakliban Ok, a 8-1 az valóban nagyon csúnya eredmény, de csak ezért elküldeni valakit az szerintem hülyeség. A Románok elleni vereség az sokkal jobban fájt, de sajnos Bukarestbe sem nyerni megyünk az utóbbi években, a román foci sajnos még igencsak előttünk jár (stabilan BL-főtáblásak például). Ellenben viszont vertük vele a svédeket tétmeccsen még a 2012-es EB selejtezőn, illetve legutóbb oda-vissza az észteket és a törökök ellen is 4 pontot hoztunk.

    Az a baj, hogy az elmúlt 20 évben mindenki azt várta, hogy hirtelen feljavul a semmiből a focink, de ez nem így működik, a negyedik-ötödik kalapból soha nem volt esélyünk odaérni az első két helyre semelyik selejtezőcsoportban... Végre szépen lépdeltünk felfelé, nagyjából odaértünk Európa 24 legjobb csapata közé, ami pont jó is, mert végre 24 csapat fog kijutni az EB-re, erre elküldik az edzőt...

    Amikor elküldték anno, akkor még nem is tartottam ezt rossz döntésnek, mert úgy voltam vele, hogy valóban voltak hibái (Románok elleni idegenbeli meccs főleg), és van olyan edző, aki képes többre. Aztán jött Pintér, aki szerintem egy elég nagy lutri. Lehet, hogy be fog válni, de simán benne van az is, hogy nem, és szerintem pont most nem kellett volna kockáztatni.

  9. #1769
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    egyetértek sok mindennel, ha vákumba nézzük, Egervárival mutatta fel messze a legjobb eredményeket a magyar csapat az elmúlt x évben.
    Viszont amikor az életünk múlik az adott meccsen (románia) így nem lehet játszania egy csapatnak sem. 0 motiváció, 0 küzdőszellem.. egyszerűen nem tudta felrázni a csapatot a legfontosabb meccsre. Ezen a meccsen kijött az összes edzői hiányossága. 0 motivátor, 0 taktika.. Egyszerűen kell hogy legyen egy jobb edző akivel -ha nem is verjük meg romániát- megszorongathattuk volna, egy elfogadható játékkal. Erre ideteszik ezt a bohócot, és visszadobja ezt az amúgy sem acélos csapatot a 4. kalap szintjére..
    hát komolyan mondom... most mernék fogadni hogy nem lesz meg a 3. hely sem a csoportban..
    OldRknight likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  10. #1770
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Egervári taktikailag nem tűnt felkészültnek, semmilyen elképzelés, koncepció nem látszott a játékon.

    Hozzájött, hogy valószínűleg nem ordította le senki fejét, amikor kellett volna.



    Pintér ehhez képest előrelépés, persze Európai szinten nem számít felkészült edzőnek, de ilyen Magyarországon nem is igen van.

    Ha már lesz valami kijelölt út, hogy mit akarunk, merre haladunk, az is valami. Az összetartások elképzelése is butaságnak és átgondolatlannak tűnik, de legalább van valami elképzelés.

    Ez a gusztustalan, védekező szar taktika sem tetszik, de ha mindig ez lesz, lehet vele eredményeket elérni.

    Az EB-re jutni vele is van esély, na nem mintha az megoldaná a magyar foci problémáit.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •