Oldal: 7 / 12 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (111) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Gala Poker

  1. #61
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Pancser eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tapasztalata valakinek a kifizetési hajlandóságról?Nekem a verifikáció már megvolt(pár óra alatt).Skrillel fizettem be.
    1-2 nap std
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  2. #62
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Azt szeretném kérdezni, hogy amennyiben hamarabb cashoutolsz egy bizonyos összeget, mint ahogy kijönne a befizetési bónusz, akkor az a bónusz (és egyéb juttatások) elveszik vagy továbbra is ki lehet pörgetni? Illetve még annyi, hogy van-e magyar nyelvű ügyfélszolgálat, és milyen dokumentumokat kérnek a regisztráció után a verifikációhoz. Pár régebbi hsz-t elolvastam a topikban és nem tűnik túl bizalomgerjesztőnek, ha ennyit szaroznak minden tranazakciónál és csak úgy zárolgatják a számlákat.

  3. #63
    Adminisztrátor WellPlayed avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 01.
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Szia!

    Kiutalás esetén nem veszíted el a first deposit bónuszt. Magyar nyelvű ügyfélszolgálat sajnos nincs, de ha felveszel minket Skypeon: support1x1 vagy írsz nekünk e-mailt, szívesen tolmácsoljuk a kérdésedet.

    Személyi igazolvány és lakcímigazolás mint minden teremnél, itt is előfordulhat.

    Mellesleg nem tudunk olyan ügyről, ami ne oldódott volna meg röviddel azután, hogy egy játékos a segítségünket kérte, szóval ha bármi felmerül, keress minket a fent említett módokon.

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném kérdezni, hogy amennyiben hamarabb cashoutolsz egy bizonyos összeget, mint ahogy kijönne a befizetési bónusz, akkor az a bónusz (és egyéb juttatások) elveszik vagy továbbra is ki lehet pörgetni? Illetve még annyi, hogy van-e magyar nyelvű ügyfélszolgálat, és milyen dokumentumokat kérnek a regisztráció után a verifikációhoz. Pár régebbi hsz-t elolvastam a topikban és nem tűnik túl bizalomgerjesztőnek, ha ennyit szaroznak minden tranazakciónál és csak úgy zárolgatják a számlákat.
    van Gerwen likes this.

  4. #64
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    kicsit szigorúan veszik a verifikációt, nekem is másfél hétig tartott mire megoldódott, de megoldódott! Csináltam próbakifizetést kerek 24 óra alatt jött meg!
    Nekem a kérdésem az lenne, hogy hol lehet beváltani a pontokat? nem találom..

  5. #65
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Online supportnak kell irni

  6. #66
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    csakhogy nehogy egyszerű legyen.. Még nem aktuális csak nem találtam sehol! Köszi szépen!

  7. #67
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    itt fd bonusz+vip tényleg nem müködik egyszerre? csak, m főoldalon nem úgy hírdettétek meg gala oldalán se találok erről semmit, de részletes teremleírásnál meg felhivták rá a figyelmem!

  8. #68
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    vki esetleg? csak azért kérdem, m főoldalon nem igy volt hirdetve meg honlapjukon se irnak erről

  9. #69
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    én nem toltam itt, de haver igen és azt mondta,hogy fd alatt neki sem volt

  10. #70
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    yo nagy baromság, fd kevesebb mint vip, meg igy nem is olyan yo deal többi teremhez képest! hát benéztem akkor..

Oldal: 7 / 12 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •