Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Stakert keresek !

  1. #1
    Lelkes újonc WuzzapJack avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás Stakert keresek !

    Üdvözlök mindenkit!

    Több mint fél év inaktivitás után tervezem a visszatérést az FL asztalokhoz. Az utóbbi időszakban keveset játszottam más elfoglaltságok miatt.
    Mivel tudásom alapján nem szeretnék néhány dollárból a legkisebb limiteken küszködni rövid ideig sem, kiírok egy staking kérést.

    Két lehetséges opción gondolkodom:

    1.)
    -500$ stake amellyel FL.50/1$ SH-FR asztalokon játszanék
    -50.000 hand lejátszása a PokerStars termében a limiten, legalább 1.5bb/100-as winrate elérésével tervezve
    -A staking időtartama 1 hónap lenne (12.000 VPP)

    -Profit ~ 750$
    -Bónuszok&cashback ~ 1200$

    2.)
    -1000$ stake FL1/2 SH asztalokra
    -30.000 hand, szintén Starson
    -1bb/100-as winrate minimum
    -Időtartam szintén 1 hónap (12.000 VPP)

    -Profit ~ 600$
    -Bónuszok&cashback 1200$

    -Zárás kb. Stake + Profit + Bónuszok&cashback: 2200-2450$ amelyből a staker visszakapja a staket 100%-ban (500$) + a profit és bónuszok&cashback bizonyos százalékát megegyezés szerint (Kb. 40%-ot, de ez nem fix még)



    Akár több staker is jelentkezhet, a minimum vásárolható részleg 20% mindkét csomag esetében (1.) 100$ - 2.) 200$).


    További részletek, referenciák, grafikonok skype-on: SpewyGriffin
    Vagy privát üzenetben!

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    A bónuszok&cashback hogyan jön ki 1200 dollárra?
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A bónuszok&cashback hogyan jön ki 1200 dollárra?
    Szerintem még SNE-ként se nagyon jön ki 12k VPP-vel.

    Másrészt azt sem nagyon tudom, hogy a mai mezőnyökben hogy lehet minimum winratet betervezni ilyen kis mintán (nem gondolom, hogy bárhol is nagy mintának számítana 30-50k hand)

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    FD bónusszal kijön...600$-hoz kell 12k VPP

  5. #5
    Lelkes újonc WuzzapJack avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Igen, FD bónusz 600$ + vip stellarok + FPPk felhasználása stb.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Jól értem, hogy 5 BI-ről beszélünk? Értem én hogy ez FL, de biztos, hogy az elég?
    Flush67 likes this.

  7. #7
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Szerintem is nagyon nagyon kockázatos ennyivel kezdeni. 250 Bigbet... max úgy, ha csak 1-2 asztalon tolod, de úgy meg a mennyiség lesz kevés.

  8. #8
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Nagy kockázat=nagy haszon?

  9. #9
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    ööö, izé-mizé, hogy is mondjam csak...ja megvan: Ugyanmár! (facepalm)

    Gyorsan vegyünk egy kis matekleckét:
    - még, ha éves szinten 0 VPP-ről is nyomod (ahonnan a legtöbb pénzt lehet kiszedni a stellar-ból) akkor 12k VPP utána fogsz kapni 150$-t
    - 12K VPP megtermelése során 26K FPP-t fogsz szeretni, szintén 0-ról indulva. Nagy jóindulattal ezt felkerekítjük 30K-ra, de akkor is max 400$ cash-back illet meg

    Tudtommal semmilyen más formában nem fogsz pénzt kapni, hacsak valaki nem utal Neked, de azt azért erős túlzás cach back-nek nevezni.
    Tehát a beígért 1200$ helyett inkáb csak 550$-al számoljunk.
    Tegyük fel, hogy tényleg el tudsz érni 1.5 BB/100-at és hozod a 750$ profitot, mivel úgy jön ki a lépés.
    Ez így összesen 1300$ profit, amiből Te le szeretnél venni 60%-ot, tehát a befektetőnek marad 520$, ami az eredetileg befektetett összeg duplája.

    Tudod mit akkor már inkább felrakom a feketére a roulette-n, majdnem több az esélyem.

    Egyébként is, mi van, ha a hipernit 5 BI-s rollod vmi csapás során (bár tudom, hogy FL-n nincs 5 BI-s swing...) elúszna?
    Meg amúgy is, ha ilyen penge vagy, hogy 1-1.5 BB/100-at nyomsz akkor miért nem kérsz kölcsön mutertól szotyira és kisebb téten elkezded magad betegre keresni?
    Egy dologra minden esetre jó volt ez a post, mehet a hogyan ne próbáljunk meg stake-eltetni magunkat példák közé, sok másikkal együtt.

    Ha mégis összejönne és valaki Rád bízná a pénzét akkor mindannyiótoknak nagyon sok szerencsét kívánok, mivel szükség lesz rá
    forzadani3 and van Gerwen like this.

  10. #10
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Ha megnyittok egy 0.5/1 $ FL asztalt PS-en, akkor azt fogjátok látni, hogy ez 0.25/0.5 vakokat jelent. Egyébként se 5BI lenne, mert fix limiten nem 100bb egy stack

    Hogy mint ajánlat milyen, az már egy más téma. PL. mi van ha nem sikerül teljesíteni valamit a tervből?

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •