Oldal: 78 / 212 ElsőElső ... 2868767778798088128178 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 771 - 780 (2120) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #771
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet 86V86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még egy teremtől sem kaptam hasonló levelet, és eléggé hihetetlen, hogy havonta 5 eurót levonnak csak azért, mert egyszer regisztráltam egy számlát, amit sohasem használtam.
    Mert még nem játszottál Party Pokeren.

  2. #772
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Idézet musli25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megy rajta a PT4?
    Nem megy.
    Ez egy sajátos terem, ez egy más világ, ez az Unibet!

  3. #773
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Mindenkinek azt javaslom, hogy messziről kerülje el a termet, mert nekem folyamatosan kifagyott a szoftver majd automatikusan sit out-ra rakott, amiért 400€-t buktam tornákon. Ezek után a support azt mondja nekem, hogy a hand history-m alapján sikeresen lejátszottam a versenyt. Egyértelmű csaló banda, mert biztos vagyok benne, hogy sok ilyen levelet kaptak az említett versenyekről, mert az asztal nagyobbik fele szintén folyamat sit out-ra került, kb a szerencsén múlott, hogy mikor tudsz megjátszani egy lapot. Ez egy 250€-s szateliten 1 órán át nem túl nagy móka, főleg úgy nem, hogy utána az unibet azt mondja nekem, hogy kitalálom az egészet. Vicc. Senkinek nem ajánlom ezt a mocskos csaló termet!!!

  4. #774
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 31.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Annyiban kiegészítem a leírtakat, hogy való igaz nekem szombaton folyamatosan fagyott a rendszer - írtam a supportnak, hogy az internet kapcsolatom kiváló (a cash game-ben buktam amit beraktam a folyamatos fagyásoknak köszönhetően, volt hogy AA prelop visszaemelésemre kaptam egy all-int de lefagytam) és, hogy az előzmények okán buktam x eurót (hála a szoftverüknek) az asztalnál szinte folyamatos sit out jelenség tapasztalható mire visszaírtak hogy az nem lehet, biztos az én gépem és kapcsolatom a hibás ....

  5. #775
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Mostanság gondoltam h regelek a terembe.
    De elég sok hibát írtok a teremmel kapcsolatban.

  6. #776
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    1-2 fagyás nekem is volt, de nem olyan, ami miatt sitoutra kerültem volna. Van sok baj a teremmel, de nem ez a legnagyobb, ha erősebb géped van. De a többségnek emiatt lehet, hogy mégis ez, ugyanis durván zabálja a gépet, minden plusz asztal hatalmas terhelést rak rá

  7. #777
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1-2 fagyás nekem is volt, de nem olyan, ami miatt sitoutra kerültem volna. Van sok baj a teremmel, de nem ez a legnagyobb, ha erősebb géped van. De a többségnek emiatt lehet, hogy mégis ez, ugyanis durván zabálja a gépet, minden plusz asztal hatalmas terhelést rak rá

    Proci:Core i3
    Memória:8gb 1600MHZ
    Videokártya:256mb(később cseréli akarom.)
    Ezen futna 2-3 asztal a terembe?

  8. #778
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1-2 fagyás nekem is volt, de nem olyan, ami miatt sitoutra kerültem volna. Van sok baj a teremmel, de nem ez a legnagyobb, ha erősebb géped van. De a többségnek emiatt lehet, hogy mégis ez, ugyanis durván zabálja a gépet, minden plusz asztal hatalmas terhelést rak rá
    INTEL Core i7-4770 3.40GHz 1150 BOX
    GIGABYTE GTX760 4GB GDDR5 OC PCIE
    KINGSTON 16GB HyperX Blu DDR3 1600Mhz

    Csak ez a három 200K így. Akkor még a samsung ssd-met nem is említettem. Erre varjál gombot.

  9. #779
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Musli25, szerintem 2-3 asztal azért menne, igen.

    Greyboy, nekem a Tiédnél gyengébb konfigom van, és nem kerültem soha sitoutra. 10 asztalom is volt nyitva a teremben, és kicsit lassabbnak hatott ugyan, de ki nem fagyott. Olyan viszont volt egyszer vagy kétszer, hogy csak úgy bezárt a szoftver, de az régen microgamingnél is megvolt 2-3 naponta egyszer

    Szóval nem tudom miért lehet Nálad folyamatos fagyás, lehet hogy épp olyan napok voltak. Mondjuk én nem toltam itt pár hete.

  10. #780
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Tir-X, nem volt folyamatos fagyás, összesen 4-5 versenyen tapasztaltam, 2-őn volt kiemelkedően hosszú egyszeri fagyás, a többin egyszeri szoftver kifagyás volt, amit nem tudsz észlelni, csak ha már vársz 3 perce és nincs lapod, akkor veszed észre( jóesetben, de ha van 24 asztalod, akkor nehéz azt is).Utána beültem, és magától elkezdett sitoutra rakni, hiába kattintottam a sit-in-re. Ilyet egyedül a party produkált régebben. A bosszantó az, hogy én itt csak a nagyversenyeket játszottam, épp ezért 3 versenyből össze is jött a 400€ minusz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •