Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (38) összesen
Like Tree48Likes

Téma: Nem csak te kapsz bad beatet, barátom! - Pessagno tanácsai

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Azért én a bad beat témakörhöz hozzácsapnám a brm témát is. Ha valaki megfelelő téten játszik, és hozza az A játékát, akkor konkrétan leszarja, hogy a mandulavirág flopon overbetet callolt és megkapta a kettő outját riveren.

  2. #12
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Ha ez ilyen egyszerű lenne.A baj nem jár egyedül,sokszor nem csak a ds nehezíti meg az életed akkor azért lehet nehéz helyzetbe kerülni.
    van Gerwen likes this.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért én a bad beat témakörhöz hozzácsapnám a brm témát is. Ha valaki megfelelő téten játszik, és hozza az A játékát, akkor konkrétan leszarja, hogy a mandulavirág flopon overbetet callolt és megkapta a kettő outját riveren.
    Jah, grindereket ez nem nagyon zavarja, sok esetben nem is látják mivel esnek ki. Bad beat-es agyalás ellen a 200-300 beülős bankroll + sok asztalos játék szerintem a gyógyszer. Olyan kicsi a veszteség egy lejavulás esetén hogy az embert nem rázza meg. Ellentétben a kis-közepes méretű downswingekkel. Ha a szokásosnál nagyobb méretű hullámvölgybe kezdek akkor azért ideges szoktam lenni. Elvileg ugyanúgy kezelhető mint a badbeat, csak ugye nagyobb veszteséget okoz, tovább tart, sokkal férfibbnek kell lenni az elviseléséhez mint egy 72o mikor lejavulja az ász párt amit ráadásul nem is látunk mert az asztal fölé ugrott egy másik a kritikus pillanatban.
    ronInter, NorBaggio, ilane and 1 others like this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  4. #14
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    hagyjuk már! aki ezen nem lendül túl sose lesz nyerő! a kertitörpös viseóból ami youtubeon van fennt sokat lehet tanulni! https://www.youtube.com/watch?v=huBOC64jYMI a vége fele a legjobb
    Sogron22, andada, zeusz85 and 5 others like this.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hagyjuk már! aki ezen nem lendül túl sose lesz nyerő! a kertitörpös viseóból ami youtubeon van fennt sokat lehet tanulni! https://www.youtube.com/watch?v=huBOC64jYMI a vége fele a legjobb
    A Bazd+ -ok mekkája
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hagyjuk már! aki ezen nem lendül túl sose lesz nyerő! a kertitörpös viseóból ami youtubeon van fennt sokat lehet tanulni! https://www.youtube.com/watch?v=huBOC64jYMI a vége fele a legjobb
    Azt gondoltam ez a videó a tiltkezelést fogja bemutatni. :-D
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #17
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt gondoltam ez a videó a tiltkezelést fogja bemutatni. :-D
    Régebben megnéztem vagy háromszor egymás után. Sugárzik már a hangjából is az elejétől kezdve,h IMÁDJA A MUNKÁJÁT!!!!!


    "Nézni rossz ami itt folyik b.zmeg! Egész egyszerűen hányingere van az embernek b.zmeg. Egy hétig kell rákészülni...,hogy erőt vegyél magadon,hogy beülj a mocskos tetves sz.rháziak közé 20 percre b.zmeg! NL2-re! Olyan szinten elcsalt az egész b.zmeg,h az eszméletlen!"
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2014. 05. 28. 19:01
    ronInter and Matt Coburn like this.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Sokadvirágzását éli eme remek videó.

    Pessagno tanácsainak mintájára, Kertitorp legfontosabb tanácsa: ne nyomd be a pipákat!!! ( "Na, most indul a csúnya világ, gyorsan kiosztotta b'szd meg... A három játszható kezet. Óóóóó, egyszerre - ennek nem lesz jó vége... Tipikusan b'szd meg, benyomod a pipákat, onnantól kezdve vége van mindennek. " )

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Nagyon durván durva az a videó!
    :-)
    Tetszik!

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Nagyon mondogatják a PS pro-k újabban ezt a 'mindenkinek jár a badbeat' szöveget. Súlykolni kell, hogy amit nap, mint nap tapasztalsz az nooormális, nem a szemedet csaljuk ki. Pedig de.
    ronInter and Ultar like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •