Oldal: 20 / 31 ElsőElső ... 10181920212230 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (301) összesen
Like Tree110Likes

Téma: PSOP XI - sorozatunk új bajnoka a WSOP-t is meghódíthatja!

  1. #191
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 09.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pontok a kiírásnak megfelelően, ahogy eddig is, a lobbyban található helyezések alapján kerülnek kiosztásra.
    Aha és egy Heads Up versenyen, hogyan tesztek különbséget a 3. illetve a 4.helyezett között, ha szabad kérdeznem?
    Mert mind a két ember , 1-1 elődöntő vesztese, ezért minden létező Heads Up versenyen azonos pénz összeget szoktak kapni.
    Mi alapján kap az egyik 70 a másik 80 pontot? Azért mert mondjuk az egyik elődöntő 10 másodperccel előbb ért véget és így ő lesz a 4. a másik elődöntő vesztese meg a 3. ?
    Mert az komoly akkor, Well Done Akadémia..
    Meanmachine likes this.

  2. #192
    Lelkes újonc Jul3s4ty avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 25.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Elég érdekes így az tuti. Aki az első körben várt az több pontot kap mert nem játszott és így ki sem eshetett?

  3. #193
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 09.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet Jul3s4ty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég érdekes így az tuti. Aki az első körben várt az több pontot kap mert nem játszott és így ki sem eshetett?
    Nem,mert most a 64 fős körnél már mindenki játszik és 50.hely felett mindenkinek 2 pont jár,csak az 50.helytől lefelé kapnak 4 pontot,30.tól már 7-et.
    De igazából ez is nevetséges, mert a 64 emberből tovább jut ugye 32 ember ebből a körből, és a 32 kiesőnek ugyan annyi pontot kellene adni, mert ugyanabban a körben estek ki.De így 14 ember fog 2 pontot kapni 18 meg már 4-et, ami szánalmasan nevetséges..

    Ez kb akkora baromság, mintha különbséget tennének Wimbledonban a nyolcaddöntőben az alapján hogy melyik tenisz meccs hány perc alatt ért véget.. és az alapján hirdetnének 8. 9. 10. 11. 12. 13 .14 .15 és 16 helyezettet..
    Utoljára módosítva: HugeEdgeOnYou! által: 2014. 05. 29. 20:38
    VJones, Jul3s4ty and szokitomi like this.

  4. #194
    Lelkes újonc Jul3s4ty avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 25.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    OK! Ezt így értem.
    De, én két kört nyertem eddig, de másodszor olyannal játszottam aki eddig várt. Ha én kiesek a 2. körben akkor 2 pontot kapok Ő pedig lehet, hogy 4-et. De én ugye 2x kockáztattam eddig a kiesést!?

  5. #195
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 09.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet Jul3s4ty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OK! Ezt így értem.
    De, én két kört nyertem eddig, de másodszor olyannal játszottam aki eddig várt. Ha én kiesek a 2. körben akkor 2 pontot kapok Ő pedig lehet, hogy 4-et. De én ugye 2x kockáztattam eddig a kiesést!?
    Ez sajnos minden HU versenyen így van, ezzel nincs is baj, mivel máshogyan nem lehetne lebonyolítani egy ilyen versenyt.
    Mindig 8-16-32-64-128-256-512 stb-re redukálják a mezőnyt ilyenkor.
    Mivel erre a versenyre 98an indultak, így 64re redukálták a mezőnyt,de ezzel nincs is baj, ez minden ilyen versenyen így van.

    DE A pontrendszerre viszont tényleg nem találok szavakat, kb a kabaré és a borzalom között lenne valahol a megfelelő szó rá..

  6. #196
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem. Segíthetnél megérteni, hogy hogyan dől el ki lesz a 3. és a 4. például.
    a 4. aki előbb kiesik, de gyakorlatilag ezen kívül minden tekintetben ugyanazt kell(ene) kapnia mint a 3. A díjazás szoftveres hiba, de a pontozás az akadémia sajátja ugye...
    jak1 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #197
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Idézet HugeEdgeOnYou! eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    DE A pontrendszerre viszont tényleg nem találok szavakat, kb a kabaré és a borzalom között lenne valahol a megfelelő szó rá..
    Nyilván az Adminok fent tartják a változtatás jogát. Pl. azt is mondhatják most, hogy a HU versenyre a következő pontozást fogja alkalmazni:
    65. hely felett 2 pont
    33-64: 4 pont
    17-32: 13 pont
    8-16: 26 pont
    5-8: 50 pont
    3-4: 75 pont
    2: 90 pont
    1: 100 pont

    Mielőtt bárki kérdezi, hogy miért ennyi, azt mondom, hogy a helyezések közt átlagoltam..
    szokitomi likes this.

  8. #198
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 09.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a 4. aki előbb kiesik, de gyakorlatilag ezen kívül minden tekintetben ugyanazt kell(ene) kapnia mint a 3. A díjazás szoftveres hiba, de a pontozás az akadémia sajátja ugye...
    Kellene..
    Ha már egyszer ennyire mindenki kedvébe akar járni az Akadémia, hogy HU versenyt is tesznek a versenynaptárba, akkor igazán vehetnék a fáradságot hogy kidolgozzanak egy külön pontrendszert a HU versenyre is, mert ez így unfair mindenkivel szemben.

    Pl most ebben a 32es körben is érdekes lesz, hogy a két leghamarabb végző párbaj vesztesei még csak 4 pontot fognak kapni a 32. illetve a 31.helyért, aki mondjuk utánuk 10 másodperccel esett ki, az meg már 7-et a 30.ért.. LOL
    Utoljára módosítva: HugeEdgeOnYou! által: 2014. 05. 29. 21:14

  9. #199
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 09.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet darabka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván az Adminok fent tartják a változtatás jogát. Pl. azt is mondhatják most, hogy a HU versenyre a következő pontozást fogja alkalmazni:
    65. hely felett 2 pont
    33-64: 4 pont
    17-32: 13 pont
    8-16: 26 pont
    5-8: 50 pont
    3-4: 75 pont
    2: 90 pont
    1: 100 pont

    Mielőtt bárki kérdezi, hogy miért ennyi, azt mondom, hogy a helyezések közt átlagoltam..
    Nem tudom,hogy te hogy vagy vele, de egy pontversenyben, ahol akár 1 ponton egy 5500$-os WSOP csomag sorsa múlhat, azért jóval a verseny előtt szeretném látni,hogy bizonyos helyezésekért mennyi pontot kapok, nem pedig utána..

    Ez a pontrendszer amit írtál, elég korrekt lett volna egyébként.Neked ez 1 percedbe telt kitalálni, úgy látszik az Akadémiának nem volt ennyi ideje a verseny előtt..

  10. #200
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    HU verseny ? Nehogy a tanár úr visszatérjen ownolni!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •