Oldal: 923 / 975 ElsőElső ... 423823873913921922923924925933973 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.221 - 9.230 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9221
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    jó kérdések! de már az az érzése az embernek hogy coachot szeretnél! de amúgy sokat változott azóta a HU világa!

  2. #9222
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    igen, az rögtön feltűnt, hogy sokat változott a játék
    a megérzéseid sem csalnak, valóban szeretnék venni egy 10-es csomagot Lucsitól, de ahhoz előbb meg kell nyerjem a rávalót... az pedig nem fog menni ha nem fektetek kellő munkát a berozsdásodott játékomba
    Ehhez viszont elemeznem kell, így jó lenne helyre rakni a fent vázolt kérdés- illetve problémakört.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  3. #9223
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ellenfelem egy regulár. Statjai, ami érdekes lehet: 194 hand, VP 66, PFR 37, Steal 57, Fold to 3Bet 62%

    Mi lett volna a helyes line? A CbetPush? Az talán túl átlátszó.. Mivel így alakult, úgy éreztem, nem dobhatok már, mert simán megcsinálhatja húzókkal is. Equilab szerint így is 48%-om van, ami nem túl jó.. és ha beleveszek egy-két nagyobb párt, amivel még nem menne preflop 4Bet Allin, de talán megad, akkor már nagyon rosszul állok.

    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $14.29+$0.71

    Stacks:
    SB filipinia888 (810) 27bb
    BB Hero (2,190) 73bb

    Blinds: 15/30

    Pre-Flop: (45, 2 players) Hero is BB
    filipinia888 raises to 60, Hero raises to 180, filipinia888 calls 120

    Flop: (360, 2 players)
    Hero bets 210, filipinia888 goes all-in 630, Hero calls 420

    Turn: (1,620, 2 players, 1 all-in)

    River: (1,620, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: 1,620
    filipinia888 shows two pair, Sixes and Fives

    Hero shows a pair of Fives


    filipinia888 wins 1,620 (net +810)

    Hero lost 810

  4. #9224
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    27BB-n vissza lehet(kell) tolni egyben AK-val.
    Ascent888 likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #9225
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Pre szerintem lehet visszatolnám ilyen 25bb körüli stackkel már, de a non allin 3bet is jó.
    Flopon cbet push szörnyű lenne, ha kicsit is agresszív, és ráröppen néha az ilyesmi flopokra blöffből is, akkor jó lesz a call, mert csomó draw lesz nála, meg néha blöff, és 7x ellen is van 2 élő lapunk többnyire.

    Szerintem így néz ki:

    Pre 3b push>>>>>>>Pre nonai 3b

    Postflop (ha az ellenfél aggro):

    Cbet-call>>>check-call>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>cbet push>>check-fold>cbet-fold
    Ascent888 likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #9226
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Nekem nem tetszik hogy ekkorát cbetelsz egy pározódott boardon! Hidd el kevesebbre is dobni fog ha nem találta el! De én ezt pre 3bet shoveolnám bár én hypert tologatok,de ha jól látom a majomnak csak 27bbje van,az meg már majdnem az én szintem!
    Ascent888 likes this.

  7. #9227
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Köszönöm Mindhármótok válaszát!

    Hobbijátékos ellen visszatoltam volna preflop, nem nagyon variáltam volna, hogy még 25bb felett vagyok 1-2 vakkal - pontosan azért, mert mindennel megadnak. Ő viszont szokott dobni is, de mégis, hiába favágó egy kicsit ekkora stacknél a shove, az a biztos.

    Mrj azt mondja, hogy AK-al reg ellen "+EVsebb" a sima 3bet. Én viszont nem annyira vagyok oda érte, mert egy megadás és egy cbet után nagy bajba kerülhetünk - ahogy fentebb is. Bár, pre és postflop dobatásokkal és betalálással lehet, hogy tényleg egyértelműen így van, a shoveval szemben.

    Igen, a cbetpush valóban nem jó, maximum egy nagyon intelligens regulárral szemben működhetne, ahol már a levelling is komoly szereppel bír, amikor ő is tudja, hogy ellene ez nem feltétlenül jelent gyengeséget.

    Valóban magas a c-betem, noha, már visszavettem belőle. Valahogy bennem van, hogy számít a sizing. Magamból kiindulva sokkal simábban lecallozom a félpotot ászmagassal, míg a 2/3-ot már nem. Igaz, itt már kicsi az eff, így valószínű, dobott volna, ha semmilye sincs. A helyzet még érdekesebb lett volna, ha csak fél potot hívok, mert nyilván akkor is pushol és rosszabb lett volna a potoddsom.

    Mindent egybevetve, ha már így alakult, akkor nem tragédia a megadásom.

    Egyébként én nyertem. Eddig 3:0 a javamra, de mindig acceptálna.

  8. #9228
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Lenne mégegy kérdésem. A Starson nagyon kemény a lobbistruktúra és nemegyszer egymásraülünk olyanokkal is, akikkel nem szeretnénk. Már másodjára történt olyan, hogy egy ilyen esetben az ellenfelem felajánlotta a "chope"-ot(lehet, nem pont így írják). Amennyit tudok erről, az az, hogy először az egyik nyer, s majd játszanak mégegy meccset és utána a másik. Vagy esetleg az egyik elküldi a beülő felét? Ezt nem tiltják a szabályok? Ill, van ennek egy kialakult konkrét protokollja? Én ilyenkor már inkább letolom a meccset, de mégis jó lenne tudni, hogy hogy megy ez.

  9. #9229
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lenne mégegy kérdésem. A Starson nagyon kemény a lobbistruktúra és nemegyszer egymásraülünk olyanokkal is, akikkel nem szeretnénk. Már másodjára történt olyan, hogy egy ilyen esetben az ellenfelem felajánlotta a "chope"-ot(lehet, nem pont így írják). Amennyit tudok erről, az az, hogy először az egyik nyer, s majd játszanak mégegy meccset és utána a másik. Vagy esetleg az egyik elküldi a beülő felét? Ezt nem tiltják a szabályok? Ill, van ennek egy kialakult konkrét protokollja? Én ilyenkor már inkább letolom a meccset, de mégis jó lenne tudni, hogy hogy megy ez.
    sharkystrator

  10. #9230
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Hát nekem nincs ilyenröl tudomásom! Meg elég nagy hülyeségnek hangzik! Ezt maximum egy kartelen belül tudom elképzelni!
    Ascent888 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •