Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (29) összesen
Like Tree18Likes

Téma: nl50 KK top set

  1. #11
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    A river csak call nagyon rossz lenne.

    Erre a raise-re nehéz bármit mondani, nyilván sort ad elő, persze lehet hogy ő itt értékért bet/3betel 2 párt, de ez azért nem lesz gyakori, sort pedig simán játszhat így itt és az eddigi utcákon is. Persze szettet is, ettől még simán lehet valami indok, ami miatt azt feltételezem, hogy egy leginkább sor lesz.

    Eleve a szettet inkább lesz agró ez előtt mint a totál nutssal, de a river raise után is lehet csak megadna, mert azt ő is látja, hogy lehet 2 féle sor kint. Persze mindezt csak feltételezés, nyilván nem köveznék meg senkit, aki nem dobja el, de nem tartom rossznak.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    mi a neve a tegnap aki ezt csinálta?

  3. #13
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi a neve a tegnap aki ezt csinálta?
    a tegnap = "tagnak"?

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    igen. totál idióta vagyok :s sorry

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Szerintem bőven benne van a 2 pár is ezeknél, a riv nagyobb raise +1

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    igazából ez lehetne egy nagyon sick bluff is. Nem tudom h pl AQ vagy Qx el betelsz-e a turnön. Mert aztán hívhatnál flush-ön is ha lejön, mert Ő valszeg donkolni fog vele riveren, mivel még egy set is elgondolkodna a river vbeten. És ha ennyire laza vagy több mindent megjátszhat így riveren aminek nincs vagy nincs elég showdown értéke, de pl 2párt betolni értelmetlen, mert set-et és 2párt tud csak dobatni veled amit blockol elég szépen, érték meg ugye nincs benne. Na meg a rangek BU és SB. mennyire van értelme slowplayelni? hááát ez is érdekes, mert ugye te nagyon széles vagy ő meg kevésbé. Azt nem tudom, h mennyire kedvezhet a flop sb rangenek. mert pl 910 simán lehet. A10 is, de már kevesebbszer. Meg ugye SB-ről olyan lapokkal érdemes 3betelni amit jókedvvel dobsz egy 4betre pl K4s vagy visszatolod pl 33 vagy jól floppoló alacsony lapok vagy valami ami esetleg adhat egy 4betet. pl. A10 meg nem az a lap amivel olyan boldogan 5betelnek és 4bet call-ra sem jó, szóval nem kizárható az sem sztem.

    elég sick H itt dobni kell, biztos nem tudtam volna megcsinálni és sztem el sem dobnám. A nagy river betsize am miért jó? Mert JQ JK QK ilyesmi lehet nála amit nem tud majd eldobni? Így viszont tényleg sokkal jobb a nagy size.

    Igazából amit versz az kb K10 lehet de azzal sincs sok értelem donkolni. Qx ellen lehet érték talán.
    bluff meg talán egy FD aminek ez volt a terve h ha megemeled betolja, mert így van a legnagyobb fold equity és valamit elő is ad vele. De az már nagyon sick lenne. Am ez tényleg nagyon nagyon sick blöff ha blöff.

    tanácstalan vagyok kicsit. a donk size riveren sorral elég szép sztem pont ezért ami történhet, na meg még lazábban is ráemelhetsz. Ha meg donkol egy nagyobbat riveren pl 11-12 akkor KK-val mi van ? push gondolom. QK meg a többi 2 pár call. Bár legtöbb 2pár is csak callolni minden betet szinte ilyen size-tól felfelé. szóval ez is a blöff felé szól mert több érték van egy nagyobb river betben. csak ugye mivel blöfföl.

    Ahhoz h ezt megcsinálja light, sztem azt kell feltételezni h te is nagyon lightan beteled a turn-t.

  7. #17
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    A hozzászólásoddal az a probléma, hogy logikus gondolkodást feltételez az ellenféltől.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet in_Moyes_we_trust eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van pár lap azért ami bőven callolhat
    Ilyen asztalon sztem max QQ,JJ, a többi lap fold. A10, 9,10 emel csak így vissza. (sztem)
    Utoljára módosítva: VTomi24 által: 2014. 05. 31. 18:37

  9. #19
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igazából ez lehetne egy nagyon sick bluff is. Nem tudom h pl AQ vagy Qx el betelsz-e a turnön. Mert aztán hívhatnál flush-ön is ha lejön, mert Ő valszeg donkolni fog vele riveren, mivel még egy set is elgondolkodna a river vbeten. És ha ennyire laza vagy több mindent megjátszhat így riveren aminek nincs vagy nincs elég showdown értéke, de pl 2párt betolni értelmetlen, mert set-et és 2párt tud csak dobatni veled amit blockol elég szépen, érték meg ugye nincs benne. Na meg a rangek BU és SB. mennyire van értelme slowplayelni? hááát ez is érdekes, mert ugye te nagyon széles vagy ő meg kevésbé. Azt nem tudom, h mennyire kedvezhet a flop sb rangenek. mert pl 910 simán lehet. A10 is, de már kevesebbszer. Meg ugye SB-ről olyan lapokkal érdemes 3betelni amit jókedvvel dobsz egy 4betre pl K4s vagy visszatolod pl 33 vagy jól floppoló alacsony lapok vagy valami ami esetleg adhat egy 4betet. pl. A10 meg nem az a lap amivel olyan boldogan 5betelnek és 4bet call-ra sem jó, szóval nem kizárható az sem sztem.

    elég sick H itt dobni kell, biztos nem tudtam volna megcsinálni és sztem el sem dobnám. A nagy river betsize am miért jó? Mert JQ JK QK ilyesmi lehet nála amit nem tud majd eldobni? Így viszont tényleg sokkal jobb a nagy size.

    Igazából amit versz az kb K10 lehet de azzal sincs sok értelem donkolni. Qx ellen lehet érték talán.
    bluff meg talán egy FD aminek ez volt a terve h ha megemeled betolja, mert így van a legnagyobb fold equity és valamit elő is ad vele. De az már nagyon sick lenne. Am ez tényleg nagyon nagyon sick blöff ha blöff.

    tanácstalan vagyok kicsit. a donk size riveren sorral elég szép sztem pont ezért ami történhet, na meg még lazábban is ráemelhetsz. Ha meg donkol egy nagyobbat riveren pl 11-12 akkor KK-val mi van ? push gondolom. QK meg a többi 2 pár call. Bár legtöbb 2pár is csak callolni minden betet szinte ilyen size-tól felfelé. szóval ez is a blöff felé szól mert több érték van egy nagyobb river betben. csak ugye mivel blöfföl.

    Ahhoz h ezt megcsinálja light, sztem azt kell feltételezni h te is nagyon lightan beteled a turn-t.
    Huh,már bocs de ezt elolvasni is nehéz nem,hogy értelmezni.Ez egy 56/25 -ös fish aki sosem gondolkodik,hogy te majd,mire mit fogsz reagálni.
    Tibibacsi likes this.

  10. #20
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen asztalon sztem max QQ,JJ, a többi lap fold. A10, 9,10 emel csak így vissza. (sztem)
    A fish nem dobja el a top párt általában, a 2 párt végképp nem.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2014. 06. 01. 08:51

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •