Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree5Likes
  • 1 Post By lumpi
  • 1 Post By BelaKecske
  • 3 Post By BelaKecske

Téma: proba

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás proba

    boccs a cimert, igazabol csak az FTR-es hand convertet probaltam ki de mar nem tudom megvaltoztatni

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    888
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG pizza46 ($16.99) 170bb
    CO ktm2292 ($18.27) 183bb 46/27es fish
    BTN edurda77 ($10.28) 103bb
    SB TK1967 ($10) 100bb
    BB borntokilla ($3.85) 39bb

    Pre-Flop: ($0.15, 5 players) pizza46 is UTG
    pizza46 raises to $0.30, ktm2292 calls $0.30, 3 folds

    Flop: ($0.75, 2 players)
    pizza46 bets $0.75, ktm2292 calls $0.75

    Turn: ($2.25, 2 players)
    pizza46 bets $1.68, ktm2292 calls $1.68

    River: ($5.61, 2 players)
    pizza46 bets $2.80, ktm2292 raises to $6, pizza46 folds

    Final Pot: $14.41

    ktm2292 wins $13.85 (net +$5.12)

    pizza46 lost $5.53


    Sziasztok! Elég sok akció ment éppen a tobbi asztalon csak rutinbol ment itt az insta fold, helyes e itt a bet fold?illetve a size-ok? gondoltam még van egy csomo pár, 2pár amitől értéket nyerek, viszont csak erősebbel játsza ezt a line-t egy fish, bloff biztos h nem lesz ilyen size-al a rangebe?!
    Utoljára módosítva: ProAdel89 által: 2014. 06. 01. 18:08

  2. #2
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Üdv. Szerintem jó a flop-turn játék (turnön talán nagyobbat betelnék), river minraise NL10-es fishtől általában nuts lesz, de ha egy regről van szó, az se minraissel fog blöffbe fordulni valószínűleg. Riveren el lehet gondolkodni egy x/c-n, betelje csak a busted drawját meg a blöffbefordult pár+draw jellegű lapjait ha kellően agró.
    ProAdel89 likes this.

  3. #3
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Egyetértek az elöttem szólóval,én itt ch-c -on vagyok a drawok ellen riveren,de ez a félpot bet-fold is jó,bár itt megint nem tudok mit a kezébe adni,sztem seteket,sort sokkal agróbban játszaná.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Valamivel nagyobb bet river, de ez is oké, nem xcallozok amíg nem tudom h mennyire agró, a húzói közül egy csomónak van párja, a top párok, második, harmadik párok száma bőven meghaladja besült akármikét.

    szal értékért hívok aztán elhiszem, amit el kell hinni.
    ProAdel89 likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamivel nagyobb bet river, de ez is oké, nem xcallozok amíg nem tudom h mennyire agró, a húzói közül egy csomónak van párja, a top párok, második, harmadik párok száma bőven meghaladja besült akármikét.

    szal értékért hívok aztán elhiszem, amit el kell hinni.
    Ezt nem igazán értem. 3barrelre nem hinném, hogy itt fog tartani Jx, Tx, Qx?-et, tehát nem igazán értem, hogy akkor mi ellen is vbetelünk, mert 2párt azt úgy is betelni fog, a gyenge SD képes lapjait meg persze nem mindig, de szerintem azt itt úgy is x/f-ja, de még mindig ott az esély, hogy blöffbefordul velük. Kíváncsi vagyok a véleményedre

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    46/27-es fishről van szó, nyilván nem fog top párokat elszórni, de gondolom hogy bubit meg esetleg rosszabbat sem.
    Ameddig nem tudom, hogy riveren mennyire betel random 1 párokat vagy besült húzókat, nem szeretnék passzolni egy olyan lappal, ami a range-e nagyrészét megveri és rengeteg értéket látok a betben.

    Ha megnézed a húzók összetételét, csomó tizes, bubi, dáma van benne, + ehhez hozzájön a rakás toppár és KJ+ mondjuk, ehhez képest a sd képtelen besült draw arány nem olyan nagy, főleg h ő azért dob preflop, tehát nem lesz tele random 93-akkal.

    szal sok sd képes lapja van, s általában a fishek megadni szeretnek és nem betelni, szal maradok a std lejátszásnál addig, amíg nem tudok arról, hogy ő a paszra állandóan betel, bármi is a helyzet.
    davidgeszt, lumpi and Fiatal like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •