Oldal: 925 / 975 ElsőElső ... 425825875915923924925926927935 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.241 - 9.250 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9241
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet lecsito eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a VPIP-d 50% alatt van, akkor azonnal buksz.
    Kb 55-65%között optimális a VPIP, persze readless.
    Tehát ellened 100%-ban raiselni azonnali profitot eredményez, mert túl sokat dobsz.
    Az első mondattal csak félig értek egyet, a bukta az attól is függ, hogy az ellenfél mennyire alkalmazkodik ehhez, viszont nyilván a legtöbb ellenfél aki legalább használ HUDot is az biztosan fog is. Szóval a 35% kevés, nem csak azért mert szétrabolnak, hanem mert rengeteg olyan kezet eldob amivel szépen nyerhetne megfelelő postflop játék mellett persze.
    lecsito, Ascent888 and R+ like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #9242
    Újonc lecsito avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Igen ezzel a kis kiegészítéssel egyetértek. De readless 55-65% között legyen. A 35% kevés.
    Ascent888 likes this.

  3. #9243
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszokat, a segítséget! Valóban "benéztem" a bb/100 számítását. Logikus, hogy az (elméleti)állandó dobással 1 hand alatt 1bb-t, 100 hand alatt 100bb-t veszítek. Annak fényében, hogy az Ipoker regstruktúrája gyorsabb, mint a Starssé, még rosszabbul fest a helyzet.

    Azért nem reprezentatív a VPIP, mert a handek egy része valóban limpelt pot. A Fold to steal statom 52%. A BB call vs SB 36% - ami valóban kevesebb 40-nél, a 3betem pedig 13,2.

    Tehát, ha jól értelmezem, akkor 3 tényezőből áll össze;
    1. BB call vs SB (steal megadása)
    2. 3 Betelés
    3. SB limpelt, s én checkelek(torzító tényező)

    A lényeg, hogy a 52%-os dobás sok lehet.., bár tényleg nagyon sok a limp... nagyjából MRJ megadótáblázata alapján játszom - ami persze nem statikus, de még is így lazább vagyok. Pl; K6s-t, Q6s-t sem nagyon dobok el; vagy flat, vagy blöff3bet(megfelelő ütemben). Ez csak egy példa volt, a szemléltetés végett, ami nem jelenti azt, hogy adott esetben az én tudásomhoz mérten ez a helyes játék, de nem értem, hogy mitől lesz ilyen feszes a BB-m.

    Mindettől függetlenül, zöldbe kellene hozni a BB-t is(azt hittem, hogy valamennyi mínusz itt is belefér, hasonlóan a 6-10 résztvevős játékokhoz, ahol a vakok nem feltétlenül nyereségesek, itt pedig a BB nem az - de tévedtem)..

    Érdekes, mert ha csak erre a hétre szűrök, akkor +6,4bb/100 1370hand alatt a mérleg(VPIP; 42%, úgy tűnik, lazulok). Van remény.

    Mégegy utolsó dolog: zseniális a sharkystartor! Ha tudom, hogy létezik ilyen opensit előjegyző program, már régen használnám. Viszont, ennek tükrében, hogy engedélyezett az ilyen alkalmazás, nem értem a Starsot, hogy miért nem enged több sort is egyszerre(regspeed és turbo), hiszen, sorban állnak a regek, akik játszanának... - miközben vannak hobbijátékosok is, akik nem akarnak egy adott ellenféllel játszani, így nekik is várniuk kell. Szerintem, elférne ott 3 sor is.
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2014. 06. 04. 23:47

  4. #9244
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszokat, a segítséget! Valóban "benéztem" a bb/100 számítását. Logikus, hogy az (elméleti)állandó dobással 1 hand alatt 1bb-t, 100 hand alatt 100bb-t veszítek. Annak fényében, hogy az Ipoker regstruktúrája gyorsabb, mint a Starssé, még rosszabbul fest a helyzet.

    Azért nem reprezentatív a VPIP, mert a handek egy része valóban limpelt pot. A Fold to steal statom 52%. A BB call vs SB 36% - ami valóban kevesebb 40-nél, a 3betem pedig 13,2.

    Tehát, ha jól értelmezem, akkor 3 tényezőből áll össze;
    1. BB call vs SB (steal megadása)
    2. 3 Betelés
    3. SB limpelt, s én checkelek(torzító tényező)

    A lényeg, hogy a 52%-os dobás sok lehet.., bár tényleg nagyon sok a limp... nagyjából MRJ megadótáblázata alapján játszom - ami persze nem statikus, de még is így lazább vagyok. Pl; K6s-t, Q6s-t sem nagyon dobok el; vagy flat, vagy blöff3bet(megfelelő ütemben). Ez csak egy példa volt, a szemléltetés végett, ami nem jelenti azt, hogy adott esetben az én tudásomhoz mérten ez a helyes játék, de nem értem, hogy mitől lesz ilyen feszes a BB-m.

    Mindettől függetlenül, zöldbe kellene hozni a BB-t is(azt hittem, hogy valamennyi mínusz itt is belefér, hasonlóan a 6-10 résztvevős játékokhoz, ahol a vakok nem feltétlenül nyereségesek, itt pedig a BB nem az - de tévedtem)..

    Érdekes, mert ha csak erre a hétre szűrök, akkor +6,4bb/100 1370hand alatt a mérleg(VPIP; 42%, úgy tűnik, lazulok). Van remény.

    Mégegy utolsó dolog: zseniális a sharkystartor! Ha tudom, hogy létezik ilyen openshit előjegyző program, már régen használnám. Viszont, ennek tükrében, hogy engedélyezett az ilyen alkalmazás, nem értem a Starsot, hogy miért nem enged több sort is egyszerre(regspeed és turbo), hiszen, sorban állnak a regek, akik játszanának... - miközben vannak hobbijátékosok is, akik nem akarnak egy adott ellenféllel játszani, így nekik is várniuk kell. Szerintem, elférne ott 3 sor is.
    az mrj-s videó (bár alapozásnak jó) meglehetősen elavult anyag mostanra, fenntartásokkal kezelném a benne foglaltakat. A helyedben keresnék egy coachot, vagy aktuálisabb videókat.
    Ascent888 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #9245
    R+
    R+ nem elérhető
    Lelkes újonc R+ avatara
    Csatlakozott
    2013. 11. 17.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    K6s, Q6s még bőven-bőven benne van a flat rangeben kb minden eff. sizeon, illetve 3x steal ellen is. 20bb alatt 3x steal ellen érdemes velük gondolkodóba esni, de deep/regspeed gameben nem ez fogja a nagy mintát adni.

    3bet blöffre ezek túl erősek. Arra ott vannak még a kisebb Kxs/Qxs-ek.

    Szóval még lehet lazítani bőven a cc%-on ha a K6s/Q6s már határeset.
    Ascent888 likes this.

  6. #9246
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Mennyire nehéz elérni a 100$ limitet?Elég hülye kérdés,csak amiatt kérdezem mert van pár arc aki már 1 éve is 60on nyomta,backelt csapatban van szóval nyilván sokat elemez és jók támogatják az útját mégse tudott fellépni 100ra. 60$ tekinthető annak a szintnek, ami sok munkával elemzéssel akarattal elérhető,de onnan már nagyon-nagyon-nagyon nehéz feljebb lépni,csak néhány embernek megy? (mint pl. NL1000+)

  7. #9247
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az mrj-s videó (bár alapozásnak jó) meglehetősen elavult anyag mostanra, fenntartásokkal kezelném a benne foglaltakat. A helyedben keresnék egy coachot, vagy aktuálisabb videókat.
    Előbbutóbb azt szeretném, amint meg lesz rá a keret - videókat pedig folyamatosan nézek. Amint elfogynak az ingyenesek, valószínű, elő is fizetek...


    Idézet R+ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    K6s, Q6s még bőven-bőven benne van a flat rangeben kb minden eff. sizeon, illetve 3x steal ellen is. 20bb alatt 3x steal ellen érdemes velük gondolkodóba esni, de deep/regspeed gameben nem ez fogja a nagy mintát adni.

    3bet blöffre ezek túl erősek. Arra ott vannak még a kisebb Kxs/Qxs-ek.

    Szóval még lehet lazítani bőven a cc%-on ha a K6s/Q6s már határeset.
    Köszönöm, a tippeket.., és lazulok még.


    Mi van a görögöknél, hogy mindig jóelőre be vannak regisztrálva a vasárnapi Weakly Heads upba? Már észrevettem néhány hete, most is 55-en vannak, s valamennyi görög.

  8. #9248
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi van a görögöknél, hogy mindig jóelőre be vannak regisztrálva a vasárnapi Weakly Heads upba? Már észrevettem néhány hete, most is 55-en vannak, s valamennyi görög.
    Az adószabályozás miatt van, minden nagyobb volumenű versenyre regisztrálnak jó előre, pontosan nem vágom, de a PA lehozta a cikket pár hónapja.
    Ascent888 likes this.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  9. #9249
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet Koszka9999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az adószabályozás miatt van, minden nagyobb volumenű versenyre regisztrálnak jó előre, pontosan nem vágom, de a PA lehozta a cikket pár hónapja.
    Köszönöm! Az adószabályozásukról olvastam, és sejtettem is, hogy ezzel van összefüggésben, de nem jöttem rá, hogy hogyan. Főleg, a napi adózással. Biztosan, ha 10 nappal előreregelnek, akkor más sávba esnek. Én meg azt hittem, valami egyetemi szintű HU képzés megy Görögországban, s ezért óvatosabban is álltam hozzájuk, de a 15$-os limiten még nem találkoztam regulártanonccal sem, csak hobbijátékossal.

  10. #9250
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Lejárt a Sharky trial, ezért előfizettem a 35$-os verzióra. Starson átutaltam, kitöltöttem a licence-ablakot és rányomtam a "Verify" gombra. Írta is, hogy hamarosan jön az aktiváló email. 5 órája jön. Írtam a srácnak a honlapon, arra is csak annyi a reakció, hogy hamarosan válaszolnak. Ennek nem automatikusnak kellene lennie? Ha tudom, hogy így megy, már két nappal ezelőtt megkezdtem volna az aktiválást...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •