Oldal: 20 / 28 ElsőElső ... 101819202122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (271) összesen
Like Tree128Likes

Téma: downswing

  1. #191
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Még szerencse hogy nl20-30, gondolj bele 1 ilyen nl200-on, 1x volt benne részem...

  2. #192
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De,megvisel,mert 4-5 bb/100 helyett, kb breakeven a játékom és topogok 1helybe,most már közel 200k hand óta,és az olló egyre csak nyilik a garfikonon.
    Amugy cg nl20-30.
    Egyébként azóta sem változott semmi csak kb még 15 buyin ment el Ev-be kb 25k hand alatt.
    Szóval a f.. tele ezzel az egész szerencsejátékkal.
    Jah és mi az az upswing?
    Amíg ezeket beírod megnézhetnél 2 handet amiben lehet máshogy kellene csinálni,vagy van bennemég érték stb.Ezzel semmit nem érsz elGL
    dr.drogba likes this.

  3. #193
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Kitartás testvérem, küldjed neki küldjed, lassacskán jön az az upswing aztán beveszed az 50et is!
    dr.drogba likes this.

  4. #194
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De,megvisel,mert 4-5 bb/100 helyett, kb breakeven a játékom és topogok 1helybe,most már közel 200k hand óta,és az olló egyre csak nyilik a garfikonon.
    Amugy cg nl20-30.
    Egyébként azóta sem változott semmi csak kb még 15 buyin ment el Ev-be kb 25k hand alatt.
    Szóval a f.. tele ezzel az egész szerencsejátékkal.
    Jah és mi az az upswing?
    Tudom milyen érzés. Nemrég már 100 bi-nal voltam ev alatt idén, tudom mit érzel.
    De sajnos ez nem megoldás. Együttérző válaszokkal csak magadat áltatnád, nyugtatnád, és várnád, hogy majd fordul. Pedig ilyenkor kéne a leginkább tanulni, törekedni magasabb winrate-re, hogy hamarabb vége legyen a down-nak, illetve hogy minél kisebbek legyenek a negatív swingek. Ehhez viszont inkább handeket, statokat kéne postolni.
    Ha komolyan a fejlődés lenne a célod a posttal, akkor grafikont, meg pontosabb infókat is írtál volna szerintem, nem csak annyit, hogy hány BI, ill. hand.
    Nézd meg variancia kalkulátorral mekkora swingek lehetnek jobb/rosszabb esetben! Elemezz!
    Én amikor már ilyeneket írok, akkorra már legtöbbször szét is van esve a játékom, ami ilyenkor főleg nem segít sokat.
    2 nap pihi, elemzés, kis lelkizős, kitartásos olvasmány.
    Utána kezdj tiszta lappal! Ne foglalkozz vele előtte mennyivel voltál ev alatt! Mert akkor kevés sikerélményed lesz még a közeljövőben a játékban.
    Ne is nézz korábbi grafot pár hétig!
    Mindenben magamból indultam ki, nekem is egy hasonló válasz "nyitotta fel a szemem"
    GL

  5. #195
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom milyen érzés. Nemrég már 100 bi-nal voltam ev alatt idén, tudom mit érzel.
    De sajnos ez nem megoldás. Együttérző válaszokkal csak magadat áltatnád, nyugtatnád, és várnád, hogy majd fordul. Pedig ilyenkor kéne a leginkább tanulni, törekedni magasabb winrate-re, hogy hamarabb vége legyen a down-nak, illetve hogy minél kisebbek legyenek a negatív swingek. Ehhez viszont inkább handeket, statokat kéne postolni.
    Ha komolyan a fejlődés lenne a célod a posttal, akkor grafikont, meg pontosabb infókat is írtál volna szerintem, nem csak annyit, hogy hány BI, ill. hand.
    Nézd meg variancia kalkulátorral mekkora swingek lehetnek jobb/rosszabb esetben! Elemezz!
    Én amikor már ilyeneket írok, akkorra már legtöbbször szét is van esve a játékom, ami ilyenkor főleg nem segít sokat.
    2 nap pihi, elemzés, kis lelkizős, kitartásos olvasmány.
    Utána kezdj tiszta lappal! Ne foglalkozz vele előtte mennyivel voltál ev alatt! Mert akkor kevés sikerélményed lesz még a közeljövőben a játékban.
    Ne is nézz korábbi grafot pár hétig!
    Mindenben magamból indultam ki, nekem is egy hasonló válasz "nyitotta fel a szemem"
    GL
    Köszi,megfogadom!!!
    BT86 likes this.

  6. #196
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    [QUOTE=dr.drogba;599941...
    Jah és mi az az upswing?[/QUOTE]


    Sokan beszélnek róla, de nem mindenkinek van hozzá szerencséje

    Általában down előtt és után jellemző. Néha észre sem veszed, mert olyan kicsi, hogy továbbra is down-nak titulálod

  7. #197
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Néhány blog bejegyzés alapján mondhatom, hogy nekem személyesen - aki munka mellett próbálkozik - nagyon ilyesztő, hogy az elemzések, videók, tanulások után végülis a konzekvencia - nálam más műfajban sokkal magasabb szinten lévő játékosok esetén is - kb, hogy "nagyon jó vagy fiam, de csak akkor fogsz majd nyerni ha szerencséd lesz!". Egyre inkább az tapasztalom, hogy nekem például teljesen felesleges tanulni, meg elemezni, mert kb a "profik" 1 hét alatt annyit játszanak, mint én egy év alatt, és még így is több hónapos ds-ben tudnak lenni. Ez azt jelenti, hogy full full szerencsejátékot űzünk...

  8. #198
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    A különbség közted és a "profik" között,hogy azért ők szoktak upban is lenni!

  9. #199
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néhány blog bejegyzés alapján mondhatom, hogy nekem személyesen - aki munka mellett próbálkozik - nagyon ilyesztő, hogy az elemzések, videók, tanulások után végülis a konzekvencia - nálam más műfajban sokkal magasabb szinten lévő játékosok esetén is - kb, hogy "nagyon jó vagy fiam, de csak akkor fogsz majd nyerni ha szerencséd lesz!". Egyre inkább az tapasztalom, hogy nekem például teljesen felesleges tanulni, meg elemezni, mert kb a "profik" 1 hét alatt annyit játszanak, mint én egy év alatt, és még így is több hónapos ds-ben tudnak lenni. Ez azt jelenti, hogy full full szerencsejátékot űzünk...
    Látod erröl beszélek folyamatosan,totál igy érzem,sztem a szerencsének sokkal nagyobb szerepe van mint mi azt gondolnánk,mert ha a tudás tényleg számit,akkor ,hogy a fa..ba lehet 200k-300k hand alatt lassan 70-80 buyin-al EV alatt lenni,és mi a garancia,hogy bármi is változik,semmi!!
    Ok,erre majd mondják az semmi mennyiség,de akkor mennyi az annyi?

  10. #200
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... Ok,erre majd mondják az semmi mennyiség,de akkor mennyi az annyi?
    "Máshol" egy fórumtárs (Praga19) megtalálta a választ: "mindig legalább ötszörese annak, amit eddig játszottál" .

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •