Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (35) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Egy tehetséges játékos bukása, avagy Gus Hansen az egó csapdájában

  1. #11
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    nem vágom milyen HS játék megy az FTP-n, de tuti nagy "generátor" Gus.

    Nem hiszem hogy véletlen lenne az FTP részéről a zsebe tömése
    "Zseton kell, nem imidzs"

  2. #12
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet The Trooper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fel nem fogom mért csinálja ezt még. Ép eszű ember már rég hagyta volna a francba az egészet.
    Mert nem épp ép eszű
    CsabiST likes this.

  3. #13
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Mennyi raket termelhetett a 18m bukó alatt? Mert azt tuti visszakapta mind. De gondolom az FTP támogatja is.
    Mindenesetre egy hatalmas idióta. Engem nem érdekelne mennyit nyertem pár éve, ha van még pénzem inkább másba fognék.
    Inkább csapná fel rulettre, azzal is lassabban bukna
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Tuti hogy őt ezért "tartják" az ftp-nél.
    Ha nem csak díszmajomnak kellene, akkor azért nem nagyon engedhetne meg magának ilyen nyilatkozatokat.
    "Évek óta a világ legnagyobb online bukója vagyok, de ez csak egy nagyon rossz széria. Nem kell elemezni, segédszoftvereket használni stb, csak tolni bárki ellen és majd megfordul!" #lolprotip

    Ha vki friss regisztrációval csinálna itt egy topicot, leírná ugyanezeket a dolgokat kisebb téten, akkor rengetegen tudnának tanácsokat adni, hogy mit kéne tennie. Hisz alapvető, sőt az ő esetében nevetséges hibákról van szó.
    Nehezen hiszem el, hogy ő ne lenne ezekkel tisztában, vagy hogy senki se nyitotta még fel a szemét.
    A másik, hogy az ftp részéről is furcsa ez, hisz minek fizetne a legnagyobb vesztőnek, ha ráadásul ilyen "tanácsokat ad", így áll hozzá a játékhoz. Főleg, hogy mivel 2 "címlap prójuk" van, érdekes döntés hogy ő legyen az oldal "arca".
    Van ebben valami, amit nem tudunk

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi raket termelhetett a 18m bukó alatt? Mert azt tuti visszakapta mind. De gondolom az FTP támogatja is.
    1,5M hand, ha mind 6 max, akkor a max rake 3$. Az $4,5M rake ha minden handben megvolt a max.
    Akkor kb 1 milliót rake-elhetett.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    plo-t játszik főleg. ott 200 buy in nem a világ vége nem? Szegény nagyon ráfüggött az online pokira. meg alapból is rohadt sok handet letolt. És igen. rohadt nehéz kiszállni bukóban. főleg ha ekkora. Isidur anno 1 nap alatt bukott mindent , mert nem tudott kiszállni.
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2014. 06. 07. 16:57

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    plo-t játszik főleg. ott 200 buy in nem a világ vége nem? Szegény nagyon ráfüggött az online pokira. meg alapból is rohadt sok handet letolt. És igen. rohadt nehéz kiszállni bukóban. főleg ha ekkora. Isidur anno 1 nap alatt bukott mindent , mert nem tudott kiszállni.
    Nem igazán szoktam követni a hs eseményeket, de nem hinném, hogy minden handjét a legmagasabb téten játszotta volna. 200/400-as átlagtét szerintem reálisabb, akkor 500 bi. De szerintem játszott draw játékokat is.
    Szóval ez szerintem 600+ BI.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet audiosultan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azt miért nem kérdezi meg senki se, hogy honnan a f...-ból van erre az egészre pénze?
    Ő már a 2000es évek elején pro volt, egyik legjobb játékosnak számított azokban az időkben amikor eszméletlenül jövedelmező volt a póker. 10+ millát nyert tornákon, pár millát kaszált amikor eladta a kis termét betfairnek, és ami a legfontosabb, hogy pár millás beülőjű játékokat nyomott élőben éveken át, ráadásul az FTP profija volt amikor nagyon ment a szekér, stb.

    Ha feltételezzük hogy mindent saját pénzéből bukott, akkor sem vágja földhöz az a nettó 16 milla. Elég beteg pénzeket grindolhattak össze élőben az akkor prok Vegasban mondjuk 2000-2007 között.

    Persze nyilván nem véletlen hogy azért már ő is mondogatja,nem fogja ezt így túl sokáig bírni,de nem értem miért olyan elképzelhetetlen nektek hogy saját lóvéjából bukott ennyit.
    danfiu, SMaster50, CsabiST and 1 others like this.

  9. #19
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    előre is bocsi, h átszerkesztem és kiegészítem a hsz-ed, csak szeretném kiragadni ennek az egésznek a lényegét!

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tuti hogy őt ezért "tartják" az ftp-nél.
    Ha nem csak díszmajomnak kellene, akkor azért nem nagyon engedhetne meg magának ilyen nyilatkozatokat.
    "Évek óta a világ legnagyobb online bukója vagyok, de ez csak egy nagyon rossz széria. Nem kell elemezni, segédszoftvereket használni stb, csak tolni bárki ellen és majd megfordul!" #lolprotip

    Ha vki friss regisztrációval csinálna itt egy topicot, leírná ugyanezeket a dolgokat kisebb téten, akkor "rengetegen tudnának tanácsokat adni, hogy mit kéne tennie. Hisz alapvető, sőt az ő esetében nevetséges hibákról van szó.
    Nehezen hiszem el, hogy ő ne lenne ezekkel tisztában, vagy hogy senki se nyitotta még fel a szemét." konkrétan mindenki fishnek gondolná és pont

    A másik, hogy az ftp részéről is furcsa ez, hisz minek fizetne a legnagyobb vesztőnek, ha ráadásul ilyen "tanácsokat ad" (ezzel meg is válaszoltad a kérdésed, mivel az ftpnek vagy bármely más teremnek egy ilyenfajta játékosból nagyon sok rake folyik be, mivel generálja a nagyobbnál nagyobb kasszákat), így áll hozzá a játékhoz. Főleg, hogy mivel 2 "címlap prójuk" van, érdekes döntés hogy ő legyen az oldal "arca".
    Van ebben valami, amit nem tudunk...
    magánvélemény: ez az egész már rég nem a pókerről szól nála, sokkal inkább a marketing, reklám és egyéb dolgok állnak mögötte
    jah és azon se lepődnék meg, ha pár év múlva kiadna egy újabb könyvet, amiben részletesen leírja, h 1 online elvesztett dollár 2-3-x dollár profitot hozott neki itt-ott
    -kölyök- and BT86 like this.

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet The Trooper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fel nem fogom mért csinálja ezt még. Ép eszű ember már rég hagyta volna a francba az egészet.

    gondolom semmi máshoz nem ért...dolgozni (a szó normális értelmében) meg biztos nem fog soha
    CsabiST likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •