Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Just IN be BEAR...nem, nem vagyok ****

  1. #1
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Üzenet Just IN be BEAR...nem, nem vagyok ****

    No, hogy ne kelljen minden miatt új blogot nyitni, mostantól ide öntöm a mókot...

    Bjutiful déjsz...

    A HM sz*pat, meg az rng is, fullra magasabb full, két párra drill, drillre magasabb drill, sorra flöss, preflop AA-k hada a kukában, és hasonló kezdő sírás történetek...
    és ráadásul még visszanézni se tudom, hogy miért vagyok totálidióta vagy éppen miért nem, mert a HM annak ellenére, hogy szépen mutatott minden statot az asztaloknál, meg időközben, hogy játszom xy asztalokon, de semmit nem rögzített a 6 BI minuszból...
    No problem, szúszá, megyünk tovább minn a fecsegő tipegők

  2. #2
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Na HM2 belőve egy zsák idegeskedés után, 1.7 k hand még letolva, elemezni ma már nem fogok, mármint de, majd miután aludtam. Winrate 12 bb/100, a végén veszítettem 2 BI-t egy idiótaságom miatt, de majd holnap folytköv...Goodnight for everybii

  3. #3
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    No jó reggelt...
    Mai tervezet 5 óra alvás után frissen üdén, 5-6-ig (p.m.) sport, utána a tegnap éjjeli session elemzése, aztán este játék, attól függően, hogy hogyan megy, 1,5-2,5k hand annak tudatában, hogy ma jobb leszek mint tegnap. Mondá franszóá gyipié, fanszia ideggyógyász és felvette a hátulgombolós armani kabátját.
    Netrol and ProAdel89 like this.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    terem,limit?

  5. #5
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    PS, nl2, a nyár folyamán fel akarom tornászni nl10-re, ha minden jól megy akkor hónap végén nl5 kb 40k hand alapján, ha a hm is azt mutassa, aztán július-augusztus nl5, szeptember nl10, év végéig fel akarok fejlődni nl25-ig.

  6. #6
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Na szép estét!
    Mai napon 3,7k hand, 8,3 bb/100. Az elején kb 3 BI minusz három idióta szituációban, illetve idiótán megjátszott szituációban. Holnap felteszek néhány hülye handet hogy legyen min röhögnötök
    Elemzés holnap.
    Challange 3. nap, eddig sínen vagyok. Mármint nem Charlie Sheen-en, hanem, hogy még nem is ittam...
    Na akkor franszóá gyipiő goodnighteveryone

  7. #7
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    No a tegnapi éjjel, és 5 óra alvás után, ma csökkentjük a játékidőt, átnézem az 5,5 k handet egyben is az elmúlt két napról, hazaérek 16:35 körül, elmegyek bringázni egyet meg a többi, 18:00 körül elkezdődhet a munka, beizzítsuk a hm2-t aztán uccu neki, hol veszítettem nagyot, hol nem nyertem eleget és a többi.
    Tegnap egy pozíciónkénti bontásban furcsaságot láttam, méghozzá, hogy kb ugyanakkor mindenhol a vpip és a pfr, átlag azt hiszem 11/8 körül lehetett. Ja, annyi módosult, hogy FR megy nem SH. A héten letolok még legalább 5-7 k handet. Valamikor felkellene használnom a szupersztár szülinapi ajándékom egy 22$-os versenybelépőt...Hot 22 or Big 22? Majd eldől de az utóbbi sanszosabb.
    Na akkor GOPRO godmode van ma is.
    Legyen szép napotok!

  8. #8
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Na szép jó estét eltévedtek!
    3 nap, 9k hand, 10bb/100.
    Mivel egy kicsit botnak érzem magam, ezért most amíg nem elemeztem át mit nem csinálok jól,addig nem megyek tovább a gémmel. Elég sok mindent bizonytalannak érzek mind pre-, mind postflop és ez meg is látszik. Next task : analyse my game, find the leaks, post some (approx 100) hand, and make a leakfinder video, maybe...
    Na szép estét nektek!

  9. #9
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Jó reggelt!
    Nagyon szép és nagyon jó ez a 10 k hand 3 nap alatt, a 10bb /100 annyira nem jó mondjuk nl2-n de legalább 4 asztal zoom...Mire jó ez? Kicsit visszarázódni a játékba tökéletesen, és befásulni is tökéletes. Rövidtávú önámítást végeztem az elmúlt néhány napban, aminek hosszútávú eredménye a kiégés.
    Nem tudtam eldönteni, hogy hogyan legyen, lenyomok mondjuk 30k handet aztán kielemezem? Vagy sessiononként próbálok elemezni, vagy hogy legyen pontosan, mi a korrektebb? Hát, így 10k (felszínesen elemzett) hand után, kénytelen vagyok konstatálni, hogy a nem tudom mit nem tudok fázisban vagyok szinte minden téren. Egy jó cikk után, új cél, a fejlődés, egyre jobb döntések hozatala, ami tök alap, így kimondva hülyén is érzem magam, hogy ez nem volt egyértelműen alkalmazott stratégia.
    Bár "megy" a játék de eszméletlenül ingatag és nagyon sok kérdés van bennem ami session közben ki is jön mert sokszor egy nem egészen átelemzett helyzetben dobok (mert nem látom át teljesen a helyzetet) vagy adok meg egy olyan hívást amit nem is tudom miért adok meg.
    Nem akarom kitalálni a spanyolviaszt, és ámítani sem akarom magam, hogy majd én a ****agyerek kitalálom, tanulni akarok, olyantól aki jobban tudja.
    Se nem hosszú, se nem velős, egyelőre ennyi. Próbálok kicsit kikapcsolni pokerügyileg, hogy emészthesse a tudatalatti az elgondolásokat.

    További szépet nektek!

  10. #10
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Szép reggelt mindenkinek!

    Csodás napra ébredtünk megint. A nap süt, az élet él, szívünk nincs miért ne mosolyogjon.
    Napi helyzetjelentés: PS NL2, kb 12k hand után realizáltam amit sokan írtatok, hogy nl2 az szerencsejáték és itt nem póker folyik. Az elemzéseket ezért háttérbe szorítottam és csak a kiugró dolgokat vizsgáltam. Jelenleg chromestar vagyok csak a PS-en, a hónapban meglesz a silver, július elején lépek nl5-re, onnan már csak egy karnyújtás a Supernove Elite státusz.
    Go pro project accepted!

    Szép napot nektek!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •