Oldal: 85 / 85 ElsőElső ... 3575838485
Eredmény: 841 - 844 (844) összesen
Like Tree398Likes

Téma: Minden ami Omaha Hi-Low!! (MTT,SNG,CASH)

  1. #841
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    Idézet matteo85h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia !

    Igen, véleményem szerint Omaha hi/lo-n belül ebben a játékformában van a legnagyobb lehetőség, 15$-$30-as téten is simán lehet egy 3-4%-os, de akár magasabb ROI-t hozni, holdem hyper sng-n hasonló ROI nagy mintán szerintem a lehetetlen kategória.
    Ilyen témában íródott anyag szinte egyáltalán nincsen a neten, de ez a hátránya a játéknak egyben az előnye is, hiszen egy gyakorlatilag még felfedezetlen területről van szó, nagyon kevesen játszanak jól, a regek többsége is hatalmas hibákat vét folymatosan. Ha úgy döntesz belevágsz, nagyon szívesen segítek amiben csak tudok, és mindenkit aki szereti az O8-t de ingázik a játéktípusok között, nem tudja eldönteni mit csináljon hosszabb távon csak biztatni tudok, hogy hyper sng-ket játsszon mert hatalmas lehetőség van bennük.
    köszi szépen
    érdekelne a dolog igen, de igazából nem tudom hh is kezdjek neki te hogyan elemzel pl
    honnan tudod h amit csinálsz az jó az eredményeken kívül persze

  2. #842
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet Horvathrozi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi szépen
    érdekelne a dolog igen, de igazából nem tudom hh is kezdjek neki te hogyan elemzel pl
    honnan tudod h amit csinálsz az jó az eredményeken kívül persze
    Először is játszani kell nagyon sokat. Utána ha lesz egy nagyobb mintád meg lehet nézni, hogy a regek hogyan játszanak, tőlük tanulni. Akiktől érdemes: Angribob, bokkie87, Highfly87- kivéve 3 handed mert ott elég nagy butaságokat csinál. Én így csináltam.
    Amit elég jól kell tudni, az a kezek erőssége. PPT-vel ezt nagyon jól be lehet gyakorolni, meg kell nézni minél több kéznek a rangját, illetve játszadozni, hogy az hogyan teljesít különböző lapok, range-k ellen. Valamint ICM-el is tisztában kéne elvileg lenni, de ez a legnehezebb része a dolognak, mert egyrészt nincs ICM kalkulátor O8-ra másrészt pedig a felezések, negyedelések miatt hosszadalmasabb egy-egy ICM számítást megcsinálni, mint holdemben. De jó pár masszív nyerő regnek fogalma sincs az ICM-ről, szerintem azt se tudják mit jelent, szóval ezzel az elején még annyira nem kell foglalkozni, lehet csinálni érzésből

    Az egyik orosz reg csinált mostanában két videót a játékáról, szöveg nélkül is hasznos végignézni:

    https://www.youtube.com/watch?v=cup4GRTq-Og

    https://www.youtube.com/watch?v=5YVlK9Lo1LM

    Ja és ami a legfontosabb: Hasonlóan a holdem hyperekhez, elég durva a variancia, szóval szerintem csak az vágjon bele aki bírja a hatalmas hullámvölgyeket, illetve emiatt nagyon sokat kell játszani, hogy kijöjjön a hosszútáv. Nekem nemrég volt egy 4000 db-os BE szériám, az egyik legjobb játékosnak Angribob-nak 7000 db-os downja, szóval úgy nem látom értelmét csinálni, ha az ember nem tud belőle nagy mennyiséget játszani.
    Utoljára módosítva: matteo85h által: 2014. 06. 11. 12:43

  3. #843
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    Idézet matteo85h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először is játszani kell nagyon sokat. Utána ha lesz egy nagyobb mintád meg lehet nézni, hogy a regek hogyan játszanak, tőlük tanulni. Akiktől érdemes: Angribob, bokkie87, Highfly87- kivéve 3 handed mert ott elég nagy butaságokat csinál. Én így csináltam.
    Amit elég jól kell tudni, az a kezek erőssége. PPT-vel ezt nagyon jól be lehet gyakorolni, meg kell nézni minél több kéznek a rangját, illetve játszadozni, hogy az hogyan teljesít különböző lapok, range-k ellen. Valamint ICM-el is tisztában kéne elvileg lenni, de ez a legnehezebb része a dolognak, mert egyrészt nincs ICM kalkulátor O8-ra másrészt pedig a felezések, negyedelések miatt hosszadalmasabb egy-egy ICM számítást megcsinálni, mint holdemben. De jó pár masszív nyerő regnek fogalma sincs az ICM-ről, szerintem azt se tudják mit jelent, szóval ezzel az elején még annyira nem kell foglalkozni, lehet csinálni érzésből

    Az egyik orosz reg csinált mostanában két videót a játékáról, szöveg nélkül is hasznos végignézni:

    https://www.youtube.com/watch?v=cup4GRTq-Og

    https://www.youtube.com/watch?v=5YVlK9Lo1LM

    Ja és ami a legfontosabb: Hasonlóan a holdem hyperekhez, elég durva a variancia, szóval szerintem csak az vágjon bele aki bírja a hatalmas hullámvölgyeket, illetve emiatt nagyon sokat kell játszani, hogy kijöjjön a hosszútáv. Nekem nemrég volt egy 4000 db-os BE szériám, az egyik legjobb játékosnak Angribob-nak 7000 db-os downja, szóval úgy nem látom értelmét csinálni, ha az ember nem tud belőle nagy mennyiséget játszani.
    köszi a segítséget
    esetleg egy skype elérhetőséget tudsz nekem dobni mert lenne még egy pár kérdésem
    köszi

  4. #844
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet Horvathrozi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi a segítséget
    esetleg egy skype elérhetőséget tudsz nekem dobni mert lenne még egy pár kérdésem
    köszi
    Ment

Oldal: 85 / 85 ElsőElső ... 3575838485

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •