Oldal: 28 / 31 ElsőElső ... 182627282930 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (301) összesen
Like Tree110Likes

Téma: PSOP XI - sorozatunk új bajnoka a WSOP-t is meghódíthatja!

  1. #271
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha nem változik a helyzet pár hét múlva kiderül
    Insider információk alapján kijelenthetjük, hogy nem ő.
    dfecco23 and imTheDoctor like this.

  2. #272
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azzal kezdtem, h egyetértek! az más dolog, amit leírtam
    és lehet úgy is számolni, ahogy te tetted, meg lehet úgy is, h az a 4-5 ft mondjuk kizárólag 2-4. helyezés és akkor máris másh néz ki a helyzet
    de ahogy írtam is ez nem lényeg, mert tuti, h nem lesz pontazonosság, mert eddig se volt, meg ezután sem látok rá esélyt
    Utána így folytattad: ".... meg nem is"
    Ezért írtam egy olyan példát, ahol a pontok egyenlők lehetnek. Ha jobb helyezések vannak a 4-5 ft-n, akkor már több pontot ér el, mint a 2 győzelem.
    Szóval pontegyezés esetén nem hiszem, hogy gond lenne legtöbbször eldönteni "ki érdemelte meg jobban".

    "tuti, h nem lesz pontazonosság"
    Szerintem jó eséllyel lesz, azért nem csak 1. hely van

  3. #273
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utána így folytattad: ".... meg nem is"
    Ezért írtam egy olyan példát, ahol a pontok egyenlők lehetnek. Ha jobb helyezések vannak a 4-5 ft-n, akkor már több pontot ér el, mint a 2 győzelem.
    Szóval pontegyezés esetén nem hiszem, hogy gond lenne legtöbbször eldönteni "ki érdemelte meg jobban".

    "tuti, h nem lesz pontazonosság"
    Szerintem jó eséllyel lesz, azért nem csak 1. hely van
    De csak az első hely díját nem lehet elosztani.

    Ha pl. holtverseny alakul ki a második helyért, akkor annak és a harmadik helyezettnek a díját átlagolják, és kész.

  4. #274
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Insider információk alapján kijelenthetjük, hogy nem ő.
    és ha majd esetleg arcba húzott sapkával, bajusszal, óriás napszemcsivel, rajzolt kamu tetkóval lesz egy Zoltan L. a névsorban?

  5. #275
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te melyik vagy? Amúgy az én tippem luckyzoltan
    Lassan elkezdhetek totózni Hajrá luckyzoltan!

  6. #276
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 16.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Minden elismerésem a "matekbokor" és hasonló mentalitású játékosoknak. Többen is vannak csak most ő áll a legkevesebb pontszámmal. A kezdeti sikertelenségek ellenére nem adták fel és végigtolták a sorozatot. Több ilyen játékossal még érdekesebb lehetne az egész. Most "luckyZoltan" kis túlzással lehet sitout-tal is (elég pontot szerez)megnyerheti a sorozatot. Még mielőtt "doki" vagy valaki más félreértené komolyan így gondolom max respect mindenkinek aki nem adta fel!
    banoster and imTheDoctor like this.

  7. #277
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet vroli23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden elismerésem a "matekbokor" és hasonló mentalitású játékosoknak. Többen is vannak csak most ő áll a legkevesebb pontszámmal. A kezdeti sikertelenségek ellenére nem adták fel és végigtolták a sorozatot. Több ilyen játékossal még érdekesebb lehetne az egész. Most "luckyZoltan" kis túlzással lehet sitout-tal is (elég pontot szerez)megnyerheti a sorozatot. Még mielőtt "doki" vagy valaki más félreértené komolyan így gondolom max respect mindenkinek aki nem adta fel!
    +1....Hidd el nekem se volt könnyű az előző touron turn 75% után kiesni legelsőként úgy h vezettem az összetettet.Viszont banoster az asztalnál ült gondoltam nem anyázokviccelekmellesleg úgy hogy a legelső tourt is ugyanígy kezdtemna mind1 hajrá mindnekinek
    banoster and vroli23 like this.

  8. #278
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet vroli23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden elismerésem a "matekbokor" és hasonló mentalitású játékosoknak. Többen is vannak csak most ő áll a legkevesebb pontszámmal. A kezdeti sikertelenségek ellenére nem adták fel és végigtolták a sorozatot. Több ilyen játékossal még érdekesebb lehetne az egész. Most "luckyZoltan" kis túlzással lehet sitout-tal is (elég pontot szerez)megnyerheti a sorozatot. Még mielőtt "doki" vagy valaki más félreértené komolyan így gondolom max respect mindenkinek aki nem adta fel!
    innen még nem is néztem soha, de durva, h csak 23 ember van, aki az eddigi 11 versenyen asztalhoz ült...ez azért nagyon karcsú

  9. #279
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De csak az első hely díját nem lehet elosztani.

    Ha pl. holtverseny alakul ki a második helyért, akkor annak és a harmadik helyezettnek a díját átlagolják, és kész.
    Ezt sehol sem csinálják így szerintem.

  10. #280
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 16.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    innen még nem is néztem soha, de durva, h csak 23 ember van, aki az eddigi 11 versenyen asztalhoz ült...ez azért nagyon karcsú
    Ezért javasoltam az előző PSOP után is, hogy akik minden versenyen elindulnak megérdemelnének egy kisebb freeroll-t vagy valami különdíjat hátha emelné a létszámot.
    polevaulter likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •