Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (158) összesen
Like Tree117Likes

Téma: Gyúrunk Vaze?

  1. #101
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És megérte? Tényleg annyival jobban nézel ki ezektől, hogy az a jónéhány millió amit elköltöttél rájuk az elmúlt 10 évben az hasznos befektetés volt?
    Amit mások sörre, cigire, benzinre költenek, azt én erre költöttem. Nem nézek ki jól, de erősebb, izmosabb és egészségesebb vagyok, mint az átlag emberek. Szóval igen, megérte (és nem költöttem több milliót).

  2. #102
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    ez a jónéhány M ez elég poén
    ha kis kiszerelésben veszed a fehérjét, akkor mondjuk 5K / kiló. 30g egy adag általában, tehát egy adag az kb. 160-170 ft, ha viszonylag drágán veszed, szóval 6-9 adag fehérje ára egy pizza, így nézve elég poén a több millát felhozni
    bgbss and balu999 like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #103
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Havi 15-20k-val számoltam, ha tényleg kevesebb szokott elmenni, az tök jó.

  4. #104
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A sok okosnak fehérje ügyben, nem a csirkemell a káros, ha nem a nyakló nélkül zabált fehérjekoncentrátumok azok, amik, ha úgy szeded, büdös leszel tőle, bármennyire is fürödj, jön a fehérje mérgezés...
    Na de ti mindent jobban tudtok (tudják kik azok)...

    sayonara
    fehérje túladagolás? vicces gyerek lehetsz

    Igen létező dolog, de szerintem meghallottad valahol ezt a szót és most pont ide be tudtad írni gratula...

    Hogy pontosítunk, mindenből van túladagolás igen, de azon a bizonyos fehérjén fel van tüntetve, valami kis apróság....(na? mi lehet az?) Adagolás!

    Ha annyit szedsz be amennyi szükséges, rendszeres erős fizikai munka vegzes mellett (kondi), amennyi elő van írva (mellékesen testömeg kg/1,6-1,8g) a szilárd kajával együtt, akkor a világon semmi bajod nem lesz.
    De ha bemész egy ba...tt scietekbe vagy biotech-be ezt meg is mondják, ezek étrend kiegészítők, szilárd ételt nem helyettesítenek. azért van mert edzésután hamarabb felszívódnak, így gyorsabb a regenerálódás, meg személy szerint edzés után nem nagyon tudok enni szilárd kaját...

    @Szerkesztve.

    peace

    UI: olvastam ezt a csirkemelles dolgot, ehhez csak annyit,hogy lehetőleg akinek futja rá és elérhető, az házi csirkét vegyen, szertem nem kell túlmagyaráznom a tescos csirkét...
    Utoljára módosítva: ProAdel89 által: 2014. 06. 11. 02:22
    báró and Fiatal like this.

  5. #105
    Tag báró avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Én már leszoktam arról hogy szkeptikusokkal, vagy segg hülyékkel vitatkozzak erről a témáról.El kell fogadni hogy nem mindenkinek azonos a szellemi képessége,vagy befogadó képessége...
    Terembe régen engem is lefárasztottak olyan gyógyókkal,hogy minek a csirkemell mikor a kolbász+sonka kombótól sokkal jobban növünk,vagy minek fehérje,meg tömegnövelő,amikor ott a susta,provi,vagy a metha...
    Akinek 1-2-szer elmagyarázod hogy mit miért kell csinálni és nem érti,azt hagyni kell a pi..ába.
    bgbss, balu999, Fiatal and 2 others like this.

  6. #106
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Engem kimoderáltak a másikat miért nem????? Nem írtam semmi csúnyát, engem lehet, nekem nem lehet....

  7. #107
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem kimoderáltak a másikat miért nem????? Nem írtam semmi csúnyát, engem lehet, nekem nem lehet....
    biztos feherje pártiak :P
    Pat and Fiatal like this.

  8. #108
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem kimoderáltak a másikat miért nem????? Nem írtam semmi csúnyát, engem lehet, nekem nem lehet....
    A hozzászólásodra érkezett válasz is, és mivel a beszélgetés kezdett átmenni személyeskedésbe, ezért töröltük mindkettőt.

  9. #109
    Idegen Totyesz avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 30.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Istenem, évek óta ugyan ez a téma minden egyes kondival kapcsolatos fórumban... Srácok, nem kell olyan vér komolyan venni a dolgokat, vannak akik agyhalottak a témában és úgyse fog sikerülni megmagyarázni nekik. "Fehérjetúladagolást" nem fog tudni senki sem elkövetni havi 3-4k ft alatt.
    Én lemegyek edzeni, bepattintom a tejsavómat közvetlen edzés után vízzel, azt kajálom ami van otthon, amúgy is húst hússal típusú vagyok és megy magától a fejlődés. F*szom tolja be a koxot, minek ha amúgy is betudom érni azt a szintet amit koxal tudnék csak jóval később. És? Nem vagyok versenyző, időm mint a tenger. Áhoj

  10. #110
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    kondi szoli mosoda ennyi
    Totyesz likes this.

Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •