Oldal: 80 / 87 ElsőElső ... 30707879808182 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 791 - 800 (868) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Laptop-os topic

  1. #791
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Laptopot keresek 9 asztalos játékhoz, de nem csillagászati árban. A lényeg h ne folyjanak egymásba az asztalok, esetleg nagyon kicsit. Tudnátok nekem jót ajánlani?

  2. #792
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    hmm elég halott a topic de azért egy próbát megér... cserélném én is a kis laptopom, elsődlegesen pokerre lenne az új, alsó korlátaim szerintem i7 proci 8GB ram 2GB VGA, hdmi ÉS! vga kimenet. 2-3-4 évig nem szeretnék ezután cserélni, 200 jómagyar játékpénz körül szánnék rá. sok szeretettel várok minden ötletet-tanácsot-segítséget. thx

  3. #793
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Meanmachine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hmm elég halott a topic de azért egy próbát megér... cserélném én is a kis laptopom, elsődlegesen pokerre lenne az új, alsó korlátaim szerintem i7 proci 8GB ram 2GB VGA, hdmi ÉS! vga kimenet. 2-3-4 évig nem szeretnék ezután cserélni, 200 jómagyar játékpénz körül szánnék rá. sok szeretettel várok minden ötletet-tanácsot-segítséget. thx
    Attol fuggoen hogy mennyire rugalmas a 200as keret (felfele termeszetesen ) javasolnek egy apro modositast a kriteriumokon:

    en nem ragaszkodnek az i7-es procihoz, aranytalanul dragabb az i5hoz kepest, es annyival nem jobb. Sot, a jelenlegi programokkal sosem venned eszre a kulonbseget, es mire az i5 keves/elavult lesz, valoszinuleg az i7 is. En azt tanacsolom, hogy sokkal elorebb vagy, ha valasztasz egy jo i5ost, es a kulonbozetbol rakatsz bele egy ssdt, es meg marad is egy kis penz
    lecso10 and Meanmachine like this.

  4. #794
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attol fuggoen hogy mennyire rugalmas a 200as keret (felfele termeszetesen ) javasolnek egy apro modositast a kriteriumokon:

    en nem ragaszkodnek az i7-es procihoz, aranytalanul dragabb az i5hoz kepest, es annyival nem jobb. Sot, a jelenlegi programokkal sosem venned eszre a kulonbseget, es mire az i5 keves/elavult lesz, valoszinuleg az i7 is. En azt tanacsolom, hogy sokkal elorebb vagy, ha valasztasz egy jo i5ost, es a kulonbozetbol rakatsz bele egy ssdt, es meg marad is egy kis penz
    hmm megfontolandó, köszönöm. ssd-t nézegettem én is, csak azt se tudom milyen kombot kéne azzal összehozni, totál hardware noob vagyok... konkrét javallat esetleg i5-os verzióra, valami tutitipp? a rugalmasságnak csak a PS szab határokat

  5. #795
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Meanmachine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hmm megfontolandó, köszönöm. ssd-t nézegettem én is, csak azt se tudom milyen kombot kéne azzal összehozni, totál hardware noob vagyok... konkrét javallat esetleg i5-os verzióra, valami tutitipp? a rugalmasságnak csak a PS szab határokat
    Passz, sajnos ennyire azert en se vagyok benne, hogy konkret tipust ajanljak.
    Illetve megis: egyik haverom ilyet vett nemreg: Asus K551LB-XX202D Ezüst Laptop toplaptop
    Azota aradozik rola, raadasul ha hozzaadsz egy ssd, meg mindig a 200as hatar kozeleben maradsz, vagy nem sokkal leped at.
    Illetve meg egy tipp, amit meg a szervizesek kozul se tud mindenki, vagy csak lustasagbol nem foglalkoznak vele:
    Ha veszel bele ssdt, altalaban nincs kulon hely neki, hanem kell egy beepitokeret, amivel a dvd helyere kerul. Es most jon a lenyeg, amit nem mindig tartanak be: Nem az ssdt kell oda rakni, hanem az eredeti winchestert, es annak a helyere a ssdt! Rengeteget szamit!
    Utoljára módosítva: Szecska által: 2014. 06. 13. 17:37
    Meanmachine likes this.

  6. #796
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Passz, sajnos ennyire azert en se vagyok benne, hogy konkret tipust ajanljak.
    Illetve megis: egyik haverom ilyet vett nemreg: Asus K551LB-XX202D Ezüst Laptop toplaptop
    Azota aradozik rola, raadasul ha hozzaadsz egy ssd, meg mindig a 200as hatar kozeleben maradsz, vagy nem sokkal leped at.
    Illetve meg egy tipp, amit meg a szervizesek kozul se tud mindenki, vagy csak lustasagbol nem foglalkoznak vele:
    Ha veszel bele ssdt, altalaban nincs kulon hely neki, hanem kell egy beepitokeret, amivel a dvd helyere kerul. Es most jon a lenyeg, amit nem mindig tartanak be: Nem az ssdt kell oda rakni, hanem az eredeti winchestert, es annak a helyere a ssdt! Rengeteget szamit!
    wow óriási köszönet, amúgy is asus párti vagyok, a jelenlegi is az, úgyhogy erős befutónak tűnik ez a vas! köszi mégegyszer!

  7. #797
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    üdv. lehet,hogy már volt róla írva, sőt biztos. Nem vagyok képben laptop ügyileg. 100K Ft körül szeretnék valami használhatót beszerezni. A lényeg, hogy zökkenőmentesen fusson egyszerre a pokerkliens, PT3 , starshelper és 20 asztal mellett se fagyjon meg, gyorsan kezelje az adatbázist.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  8. #798
    Fanatikus tag scigabacsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Manchester
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    Ez kicsit több, mint 100K, de kb igényeidnek megfelelne:

    Asus X550 / F550CA-XO096 i3-3217U 15.6" 4GB 500GB DOS

  9. #799
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  10. #800
    Fanatikus tag scigabacsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Manchester
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    I3 miatt kérdéses, a többi paraméter jó lenne.

    Talán még ez, aztán majd kitalálod melyik legyen. Ezek már egyébként jók, szóval bárhogy döntesz nem fogsz mellényúlni.

    Acer Aspire E1-572G-54204G50Dnkk Notebook i5-4200U matt HD HD8750M DOS - Acer - :: XoomStore ::

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •