Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (58) összesen
Like Tree54Likes

Téma: Jaki omaha topikja

  1. #41
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Okes nagyon szivesen! Ha idom ugy engedi irogatok majd ide 1-2 dolgot..de arra figyelj, ami kezdo jatekosoknak alap hiba, h nem minden texturan jelent a nagy hivas eros handet. Szal sok boardon ha kisebbet betelsz, ugyanolyan vagy meg nagyobb lesz a leverage a betednek.
    A posztolt leosztásokban (és egyébként is) a hívások nagy méretezése gyakorlatilag egyfajta alkalmazkodás a limithez. Lejátszottam most pár ezer hand-et itt 50-en és ahhoz tudnám hasonlítani, mintha 8-10 évvel ez előtt holdem-eznék. Teljesen faceup, egyszerűen játszom. A jó lapokat "túlhívom" és az eddigi észrevételeim alapján teljesen odds-on kívül adják azokat, amiben elég nagy értéket látok.

    Azzal teljesen tisztában vagyok, hogy ahogy gyűlnek majd rólam a hand-ek, úgy annak megfelelően változtatok, mert ez így nagyon könnyen exploitálható.
    Utoljára módosítva: jak1 által: 2014. 06. 11. 12:28

  2. #42
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AAJ2: Tul nagy a flop sizing, alapbol a 3b rangedet nem talalja el ez a board, de vszinu az ovet sem, kiveve, ha extrem sokat nyit 40%+, mert akkor sok par+gs ja lesz, ami a te ranged es ilyen nagy sizing ellen +EV xr..Ha fit or fold playa es mondjuk 30% ban nyit es 20% ban dob, akkor a 3b callozozo range-e nagyon faceup, de 40% korul cbetelnek, ha meg spazzy, akkor azertm, mert vs 40% fog tudni chr/foldolni vmilyen 1p tipusu handet. Csak nyilvan jobb lenne tudni h milyen playa CO


    Turn CH!1: Nincs benne 2 utca value es nem kell vedened a lapodat semmitol, pluszban indukalhatsz egy river betet, igy meg leszukited a turn calling ranget value handekre es ugye 75 elenyeszo resze a rangenek, plusz sok naked 75je nem lesz, amiben meg van par, az nagy vszinuseggel xr-el(mondjuk ertelmes ellenfel nem, mert tudja h ez a board nem talalja el a 3b calling ranget es ezen a boardon nem SZABAD chr rangenek lenni, mivel kombinatorikailag keves hand lesz nala, ami bloffolni fog/tud.Csak sok ember ezt leszarja es fastplayeli a handjeit mert sok FE-t erez.Ami nyilvan vakuumban tok +EV spot..


    UI: Jo tanacs, ha sokszor ilyen spotban betelsz turnon, akkor amikor xbackeled a turnt, akkor 1: vagy nagyon gyenge bluffcatchered lesz, amivel rosszul callozol vagy sokat dobsz

    Ezt lovári nyelven írtad?
    van Gerwen likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  3. #43
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Barom naplófeljegyzése, 2014.06.13.

    Tegnap bebaszás, meccs nézés, utána haver hazatámogat és jött az óriás ötlet, PLO400. 1500$ könnyes búcsú és elment a pénz, amit szépen összeszedtem több ezer leosztás alatt 50-en.

    Tudok élni!

    Barom naplófeljegyzés vége. Szerintem nagyon szimpatikus arc vagyok, hogy senkiben nem keltek irigységet!
    naggeri, danfiu and CsabiST like this.

  4. #44
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Múltkor megkeresett egy pénzügyi tanácsadó és annyi volt a beszélgetés, hogy

    - Ön mibe fekteti megtakarításait?
    - A mimet???
    CsabiST likes this.

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múltkor megkeresett egy pénzügyi tanácsadó és annyi volt a beszélgetés, hogy

    - Ön mibe fekteti megtakarításait?
    - A mimet???
    Józanul PLO50-be.
    Részegen PLO400-ba.

    Dán is így kezdte. Olvass vissza fórum/blog.
    jak1 likes this.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  6. #46
    Fanatikus tag playerxxx avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    Ez itt egy elég kérdéses leosztás:

    $0.25/$0.50 Ante $0.10 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG swedeontilt ($131.23) 262bb
    CO dooonk_23 ($66.63) 133bb
    BTN WisdomsGold ($129.76) 260bb
    SB Markuspocus ($56.21) 112bb
    BB jak1 ($236.03) 472bb

    Pre-Flop: ($1.25, 5 players) jak1 is BB
    2 folds, WisdomsGold raises to $2.25, Markuspocus raises to $4, jak1 raises to $6.25, WisdomsGold calls $4, Markuspocus calls $2.25

    Flop: ($19.25, 3 players)
    Markuspocus checks, jak1 checks, WisdomsGold bets $11, Markuspocus folds, jak1 calls $11

    Turn: ($41.25, 2 players)
    jak1 checks, WisdomsGold checks

    River: ($41.25, 2 players)
    jak1 checks, WisdomsGold checks

    Final Pot: $41.25
    WisdomsGold shows

    jak1 shows a full house, Kings full of Jacks


    jak1 wins $39.39 (net +$22.04)

    WisdomsGold lost $17.35
    Markuspocus lost $6.35

    A btn - bár csak 140 leosztásom volt róla - 100% btn steal volt, így pre az volt a tervem, hogy 4bet erőt mutatok, így a gombot ki tudom zárni a körből és pozícióban maradok a kisebb stack-el rendelkező kisvakkal. Ennek ellenére kaptam két megadást és sajnos oop 3 way postflop vannak problémáim a magabiztossággal még bőven, ezért egy ilyen blfsz potkontroll szerű dolog lett belőle. A call-t nem igazán tudom megmagyarázni,
    Hi, Pre ez sima call, felesleges spekulálni az efféle lapokkal szerintem, plusz ahogy előttem is mondták BTN sehogysem fog dobni itt. A flop call meg totál OK itt sztem.

    utána pedig talán hagytam értéket a partiban a btn range alapján, bár a lapját tekintve nem vagyok biztos benne. Riveren egész egyszerűen igyekeztem gyengeséget mutatni - talán volt alapja a többi utcán történt bénázás miatt - így abban láttam a legtöbb értéket, ha megpróbálom blöfföltetni.
    Utána brutál nagy szivességeket tettél neki, valszeg én már turnön betelek nem spekulálok ch raisere, inkább nyerjem meg akkor NONSD és ennyi. A river check azmeg már tényleg szo szerint a pénz asztalon hagyása, máskor beteld mindenképp és ha dob egészségére.

  7. #47
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Elmúlt a nyár, visszatérek a lehetőségek földjére! kb 4 hónapja nem játszottam, úgyhogy a tervek szerint PLO10-et játszok bemelegítésnek. (mondom ezt józanul)

    Találtam a számlámon 64 dollárt, ebből meglátjuk mi lesz. Nincs HUD, nincs semmi segítség. 4 asztal lesz először, hogy visszarázódjak.

  8. #48
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hajra, de ne plo10-en kezdjel mar plo50et siman verned, ha nem bebaszva jatszanal es figyelnel

  9. #49
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Gogogo! 4asztal alap, verd fel 200ig aztan plo50 4 asztal es igy tovabb!
    jak1 and van Gerwen like this.

  10. #50
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Eddig kedvenc:

    $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Myrmidon2931 ($19.33) 193bb
    UTG+1 ypatios ($4.35) 44bb
    CO jak1 ($10.83) 108bb
    BTN anta23 ($8.21) 82bb
    SB xoãopaulo ($10.56) 106bb
    BB Fishmaiker ($4.01) 40bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) jak1 is CO
    1 fold, ypatios raises to $0.20, jak1 raises to $0.70, anta23 calls $0.70, xoãopaulo calls $0.65, Fishmaiker calls $0.60, ypatios calls $0.50

    Flop: ($3.50, 5 players)
    xoãopaulo checks, Fishmaiker checks, ypatios checks, jak1 bets $1.85, anta23 calls $1.85, xoãopaulo goes all-in $9.86, Fishmaiker goes all-in $3.31, ypatios folds, jak1 goes all-in $10.13, anta23 folds

    Turn: ($28.38, 3 players, 3 all-in)

    River: ($28.38, 3 players, 3 all-in)

    Final Pot: $28.38
    xoãopaulo shows a pair of Sevens

    Fishmaiker shows a pair of Threes

    jak1 shows three of a kind, Kings



    Ezek után már anta23 lapjára is kíváncsi lettem volna...
    Utoljára módosítva: jak1 által: 2014. 09. 02. 20:48
    Maxxxika and CsabiST like this.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •