Oldal: 1155 / 1746 ElsőElső ... 155655105511051145115311541155115611571165120512551655 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11.541 - 11.550 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #11541
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Üssetek meg, én bírom Royalize1 tweetjeit, szotyihéj nem maradt szárazon.
    naggeri and Lordtebeli like this.

  2. #11542
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    azt én is mindig elolvasom! bírom ahogy leírja a játékosokat!

  3. #11543
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves jacsapoker!

    Ez a csalik-nemcsalik kérdés olyan mint a vallás! Van aki elhiszi a felsőbb hatalom létezését valaki nem. Egyik fél sem tudja bizonyítani a saját igazát! De hála a magasságosnak nincs már inkvizíció, így szabadon dönthetünk, ki miben hisz, vagy nem hisz! Aki azt gondolja csalnak nem kell befizetni(hinni) és kész. Vannak bizonyos anomáliák az online pókerben ezt talán ki lehet jelenteni, de konkrét esetet nem lehet bebizonyítani a rendszer sajátosságai miatt!
    Teljesen egyetértek!
    A legtöbb emberke azért vádolja csalással az online poki-t, mert rohadtul nem tud játszani, bukik a gyenge lapokkal, és amikor néha prémium lapjuk van, azt is legyorsulhatják (sokszor az ő megjátszási hibájukból) Ezt mind a terem csalásának tudják be.
    Én azokban a bizonyos anomáliákban hiszek. Amióta több K leosztást pörgetek CG-n, van pár sajátos szituáció ami mindig gyakrabban visszahúz a profitból, mint kéne. (Haverom is pont ugyanazokat a szituációkat figyelte meg) Ettől függetlenül mi sem tudjuk bizonyítani, csak feltételezni. Aki azt hiszi nem lehet pénzt nyerni online pókeren, az buta, de aki teljesen kizárja a csalás minimális lehetőségét, az meg naiv. Egyik tábor sem lehet biztos az igazában, de ha hosszútávon pénzt keresel, kit érdekel, hogy csalnak e?
    lumpi and REBIRTH8888 like this.

  4. #11544
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Igaz!

  5. #11545
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Amúgy mindenki vágja hogy ha egy ZOOM asztalt bezártok akkor nem menti el azokat a handeket amiket fast-foldoltatok de még nincs befejezve? Ami leginkább akkor gáz ha már rakott be pénzt a potba az ember, mert azt így nem trackeli a HM... én most vettem észre, amikor feltűnt hogy hiányzik pár buy-in a havi mérlegből...
    Csak szólok...
    Vagy csak nekem új? :P

  6. #11546
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet barry23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy mindenki vágja hogy ha egy ZOOM asztalt bezártok akkor nem menti el azokat a handeket amiket fast-foldoltatok de még nincs befejezve? Ami leginkább akkor gáz ha már rakott be pénzt a potba az ember, mert azt így nem trackeli a HM... én most vettem észre, amikor feltűnt hogy hiányzik pár buy-in a havi mérlegből...
    Csak szólok...
    Vagy csak nekem új? :P
    Pár BI elment abban a pár fast foldolt handben, amik az asztalok bezárásakor még folyamatban voltak?

  7. #11547
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pár BI elment abban a pár fast foldolt handben, amik az asztalok bezárásakor még folyamatban voltak?
    Bizony! Szoktam zárogatni session közben is pl ha lefogy a timebank, mondjuk kiülök mielőtt BB lennnék, de az előző 1 percben mondjuk fastfoldok sb ről, meg raisefoldolok utgből: -4bb nem trackelt. Sessionök végén ugyanez. Nálam ez utsó 20k hand alatt ~1,5 buyin különbözet lett.
    Mind1 is, csak meglepő volt, mert csak a HM eredményeket nézem. Azért szólok, hátha valaki más is 'gondolkodás nélkül' zárogat mint én

  8. #11548
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet barry23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy mindenki vágja hogy ha egy ZOOM asztalt bezártok akkor nem menti el azokat a handeket amiket fast-foldoltatok de még nincs befejezve? Ami leginkább akkor gáz ha már rakott be pénzt a potba az ember, mert azt így nem trackeli a HM... én most vettem észre, amikor feltűnt hogy hiányzik pár buy-in a havi mérlegből...
    Csak szólok...
    Vagy csak nekem új? :P
    nem értem.. sose foldolok ha már raktam be pénzt a potba. akkor raise vagy call de fold??
    minek teszel be pénzt ha utána fastfoldolod?
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  9. #11549
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Nem tudom mire kattintottam véletlenül, vagy hogy miért van, de az összes asztalon a saját avatárom zöld keretet kapott! Azért gáz ez,mert a pancsereket jelölöm zölddel, szóval ez így nem maradhat!
    Help!
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2014. 06. 20. 19:07

  10. #11550
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Nem tudom mire kattintottam véletlenül, vagy hogy miért van, de az összes asztalon a saját avatárom zöld keretet kapott! Azért gáz ez,mert a pancsereket jelölöm zölddel, szóval ez így nem maradhat!
    Help!
    Options--->Player notes---> itt ki tudod keresni magad és levenni a színt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •