Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (60) összesen
Like Tree59Likes

Téma: Csökkentett koncessziós díj és más fontos változások - kedvező fordulat jöhet a magyar online szerencsejáték szabályozásban!

  1. #41
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem nagyon látom,h hatékonyan tudná bárki is képviselni az érdekeit a focisták és egy két polgármestert kivéve. De igazából erre nem is nagyon van szükség, hiszen folyamatos rezsiharc és munakhelyteremtés zajlik!
    Ha meg holnap a kúria megmenti a devizahiteleseket is, akkor meg eljött a kánaán!!
    Tökéletesen igazad, van először is át kellene formálni az emberek gondolkodás módját, szembe kellene nézni önmagunk hibáival kishitűségével, hogy nem mi vagyunk a világ közepe. Habár hozzáteszem lehetnénk, mert az eszünk megvolna hozzá, csak nézz körül a tudományok terén. A mindenki ért mindenhez, című fejezetet újra kell gondolni, mert ez okozta a vesztünket. Mi mindig várjuk a csodát, és másokat okolunk saját sikertelenségünk miatt. Jól akarok élni, de otthon ülünk és nézzük a retekklubbot és vakarjuk a pics@nkat? Ja hát így nem fog menni. Nincs pénz semmire? A hülye nyalóvilágos szavazásból, annyi lóvé jön össze, mint egy közepes város éves költségvetése! Parasztvakítás vesz körbe minket minden irányból, és letolják a kamu híreket a torkunkon este 6-7-ig, aztán lefekszünk az egész napos rabszolga munka után és másnap megy minden elölről!
    Ja hát igen, most ott is van/lesz törvény,és bizony néhány szarvacska le fog törni, de hidd el senki nem fog éhen halni, ha nem ezeket a mocskokat fogja nézni! Nagyon fáj sokaknak majd, hogy nem lehet kitalicskázni a pénzt konvojokban, és a győzike meg a vasaltfaxú berki, se kap majd havi 30 millát! De ki a f@szt érdekel???
    Ha negatív gondolatokkal veszed körbe magad(vagy azok befolyásolják a tetteid) akkor szarul éled az életed, ennyi!
    Na arra az ítéletre sajnos én is kíváncsi leszek! Senki nem fogja megváltani a sorsunkat, ha mi magunk nem vesszük át a kezdeményezést, mi magunk vagyunk a csoda!
    Üdv!
    tonyi and Arkhon like this.

  2. #42
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tökéletesen igazad, van először is át kellene formálni az emberek gondolkodás módját...
    Sajnos az ország menthetetlen, jó esetben is csak ettől még élhetetlenebb lesz mint amilyen a mai állapot.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2014. 06. 15. 12:18 Oka: gyanús volt:)

  3. #43
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos az ország menthetetlen, jó esetben is csak ettől még élhetetlenebb lesz mint amilyen a mai állapot.
    Pont ezért nem lesz és lehet változás pozitív irányban, mert nem lehet már kimondani sem és leírni sem egy fórumon sem az igazságot és a problémák valós okait,mert moderálják.

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Nem akarok személyeskedni, de ha ilyen szemléletet terjesztesz, akkor te is csak erősíted ezt az állapotot.

  5. #45
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Jajajaj ilyeneket nem szabad írni, engem töröltek már ilyenért!
    Magyarország egy kibabázott csoda, csak nézd meg a történelmünket!
    Nem véletlenül vagyunk az egyetlen ország amit szét kellett darabolni ahhoz, hogy letörjék az erejét! De mindig talpra tudtunk állni, és a legnagyobb birodalmak is térdre kényszerültek az kitartásunk láttán! Tudom, hogy az elmúlt évtizedekben minden erőt arra használtak, hogy teljesen kiüresítsék ezt a mindent legyőző lelkierőt, és nagy a baj mert jól végezték a munkát, de nem szabad alábecsülni azt a képességünket, hogy a legnagyobb bajban jöttek a legnagyobb tettek!
    Nagyon elkanyarodtunk az eredeti témától, mindjárt jön a Kecske bácsi aztán jól leb@sz, szóval zárásként annyit, a témához, hogy példát kell venni a jól működő "érdekérvényesítő" erők működésének elvéről, és azt alkalmazva, a szellemi tőkénk iszonyatos erejéből merítve, győzelemre vihetjük akartunkat.
    Akkor partiban vagyunk, az amúgy egyenlőtlen viszonyok ellenére is! Hiába van több pénzed, ha én jobban sakkozom mint te, én fogok győzni!
    Utoljára módosítva: REBIRTH8888 által: 2014. 06. 15. 12:32
    tonyi likes this.

  6. #46
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok személyeskedni, de ha ilyen szemléletet terjesztesz, akkor te is csak erősíted ezt az állapotot.
    Erre nem tudok ittválaszolni,m kimoderálják,de privátban örömmel.

  7. #47
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hiába van több pénzed, ha én jobban sakkozom mint te, én fogok győzni!
    Akik a mai világban jobban sakkoznak,azokra ráfogják,h terrorista, diktátor, vagy pedig titokban atomfegyvert akar készíteni, és már megy is a USArmy!

  8. #48
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Kecske!

    Van neked bármilyen rálátásod arra, hogy meg tudd ítélni azt, hogy "nem keresnek annyit rajtunk"? Tudtommal nincs erről hivatalos adat.

    Én inkább arra gondolok, hogy állami szinten lehetne gazdaság élénkítő program keretén belül a mások által készített torta jelentéktelen kis morzsáinak felszedegetése helyett, egy hazai pókerpiacot létrehozni!
    Egészen egyszerű: Sok a kis-közepes tétes magyar reg és kevés a nagy fish.

    Reg azért van sok, mert a magyar átlaghoz képest baromi jól lehet keresni pókeren, de pl. Ausztriában, Németországban, Angliában stb. ez nem igaz, ahol ezer euró körüli a minimálbér.

    Fish azért van kevés, mert az átlagos magyar nem tud eljátszani havi 500 eurót netes pókeren, hiszen annyi a fizetése, értelemszerűen a gazdagok sem annyira gazdagok és kevés is van belőlük.

    Pont ugyan ezért teljesen működésképtelen lenne egy csak magyar piacon szerveződő játék, én biztos nem játszanék ott, nyilván jobban megérné egy illegális olasz klienst letölteni, vagy bármi.
    Mr.Szabi, kiscash and van Gerwen like this.

  9. #49
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Akadna más dolgom is, szal ha nem muszáj ne írjatok moderálásra érdemes hsz-eket, maradjunk az online poki szabályozás témánál, vagy bárminél, ami nem sérti a szabályzatot.

    Amit egyébként nem én írtam, bőven akad fórum arra, ahol meg lehet vitatni más dolgokat is, ez viszont itt nem erre van.

  10. #50
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egészen egyszerű: Sok a kis-közepes tétes magyar reg és kevés a nagy fish.

    Reg azért van sok, mert a magyar átlaghoz képest baromi jól lehet keresni pókeren, de pl. Ausztriában, Németországban, Angliában stb. ez nem igaz, ahol ezer euró körüli a minimálbér.

    Fish azért van kevés, mert az átlagos magyar nem tud eljátszani havi 500 eurót netes pókeren, hiszen annyi a fizetése, értelemszerűen a gazdagok sem annyira gazdagok és kevés is van belőlük.

    Pont ugyan ezért teljesen működésképtelen lenne egy csak magyar piacon szerveződő játék, én biztos nem játszanék ott, nyilván jobban megérné egy illegális olasz klienst letölteni, vagy bármi.
    Kedves Kecske!

    Értem és látom én is a hazai helyzetet, de miért kell nemzeti pókert (akármit) hazai piacra létrehozni? Gattyán Gyuriról hallottál már?
    A te véleményed maximális tiszteletben tartása mellett, a "merjünk kicsik lenni" hozzá állásadat, ami jellemző sajnos a többségi társadalomra, s melynek okairól 120 oldalt tudnék csak itt írni, már-már demoralizálónak és sértőnek érzem egy olyan világban, ahol nincsenek határok!
    Hála az Istennek, megáldott engem a sors egy kifejezetten jó képességgel, amit úgy hívnak, intelligencia! Merjünk Nagyban Gondolkodni! Akár hiszed akár nem csak ez a kiút! A Gattyán György fikusz sanyis videóját ajánlom neked is jó szívvel!

    Interjú a 3. leggazdagabb magyarral: Gattyán Györggyel!

    Ha megérted miről beszél az ember van remény!

    Az általad felsorolt országokban tisztességesen lehet élőben játszani, és az emberek inkább adják oda a lóvét a helyi arcoknak, mint a rendezetlen, tulajdoni és anyagi hátterű online szolgáltatóknak! Mellesleg ezen országokban tisztességes adózás mellett, tisztességes körülmények között,( ahol szégyennek minősül, az adó csalás) zajlik az élet!
    Tisztelettel: REBIRTH

    Ui: a koncepcióm pontosan a Magyar Póker nemzetközi elismerésének érdekében fog működni, a jövő profi játékosait lesz hivatott szolgálni, és amint megtalálom azokat az embereket, akik hasonlóan gondolkodnak mint én(vannak ilyenek), nagy dolgokat fogunk tudni létrehozni, ezen a téren!
    Utoljára módosítva: REBIRTH8888 által: 2014. 06. 15. 13:04

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •